Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Topic v2 [PS3]


Byron.christ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το καλό είναι Belkin. Δεν κάνει καλή επαφή βέβαια μερικές φορές και πρέπει να το κουνάς αλλά έχει και μερικά χρονάκια χρήσης. Το άλλο ήταν στην συσκευασία του monitor (LG) μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε μαγκες το far cry 4 μπορω να το βρω σε χαμηλη τιμη γτ παντου 30αρια το βλεπω κ στο public used 22 ευρω....Κυριως used το ψαχνω.Τα χριστουγεννα λετε να πεσει κοντα 15 ευρω?Αντε γιατι πηρα προσφατα το 3 το ειχα τερματισει πιο παλια και θελω κ το 4 τωρα καθως βλεπω ποσο καλο ειναι!!!Γενικα η σειρα απιστευτη ;)


Σκέφτομαι να αγοράσω μερικά used games από το Public. Έχετε κάποια κακή εμπειρία από τέτοιες αγορές;

φιλε εγω που αγοραζω used απο κει σου λεω οτι ειναι σε πολυ καλη κατασταση.Ειναι κ πιο φτηνα συμφερει πολυ


Εχω ps4 και ps3. Περισσοτερο παιζω με το 3 παρα το 4. Φθηνα παιχνιδια, αξιολογοι τιτλοι που σιγουρα δεν εχεις παιξει, θα σε κρατησουν αγκιστρωμενο.
Δεν εχω την οικονομικη δυνατοτητα να μοιραζω 70αρια στο 4. Δε τ' αξιζουν. Μονο το bloodborne λιωνω, οταν εχω χρονο.

Αν παρεις το 3 το super slim.... τεραστια προσοχη στο σκληρο δισκο. Παρα πολλα τα παραπονα στο psn για χαλασμενους σκληρους δισκους. Προτεινω τη 12 gb εκδοση. Δωσε το 50αρι να βαλεις επωνυμο δισκο. Το δικο μου σε 2 μηνες τα εφτησε. Ειχα και προβλημα με το χειριστηριο του. Χρειαστηκε εγχειριση.

φιλε ακυρο για τα 12 gb παιδια μην κανετε τετοιο λαθος.Ειχα κ εγω 12αρι 1 χρονο κ μετα πηρα gta v και far cry 3 και ειχα τεραστιο θεμα.Τελικα εβαλα ενα 500gb π βρηκα 50 ευρω κοντα και εκανα την δουλεια μου.Σοβαρα 12 για κανενα λογο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

τελευταια χρονια φετος για το PS3…1 χρονος ολοκληρος ακομα. θα βγουν μερικα  games καμια 20αρια μεχρι στιγμης και μετα τελος εκλεισε ο κυκλος ζωης του..μια χαρα τα πηγε….αφου σκεφτομαι να ξαναγορασω φετος ενα παλι ετσι για την ιστορια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να συνδέσω πληκτρολόγιο και ποντίκι στο ps3 αλλά από 2 αντάπτορες που είδα στο ιντερνετ, οι τιμές τους είναι απογητευτικές. Ξέρετε κάποιον φθηνό αντάπτορα που να κάνει την δουλειά του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδυνατον, δεν θα βρεις τπτ σε αυτη την τιμη.

 

Παντως αν αποφασισεις για αγορα του CronusMAX πες μου γιατι το θελω και εγω, μηπως και μας κανουν καμμια καλυτερη τιμη αν παρουμε 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δύσκολα φίλε.

 

Edit: Η απάντηση πήγαινε στο ποστ του Tiphonas, όχι σε σένα s1987. Για σένα δες εδώ.

Επεξ/σία από GreekMonkey
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά, έχει κανένας άλλος πρόβλημα με το fat PS3 του όσον αφορά το δίκτυο?

Μέσα σε δευτερόλεπτα απενεργοποιείται η κεραία του ενώ κατεβάζει την ενημέρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

το 2014 ειχα αγορασει ps3 super slim + pes2014 στα 209 ευρω απο πλαισιο. πως γινεται πλεον να εχει το ps3 super slim + pes2016 στα 239 ευρω ακομα δεν μπορω να καταλαβω την νοοτροπια.αντι να πεφτουν ολα ανεβαινουν κιολας…...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...