Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Topic v2 [PS3]


Byron.christ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρά παίζεις ον λαιν διαφορά παιχνίδια και μάλιστα έχουν και κόσμο,  το θέμα είναι να μην έχουν κλείσει τους σερβερς η εκάστοτε εταιρία 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Eddy_Gordo είπε

Μια χαρά παίζεις ον λαιν διαφορά παιχνίδια και μάλιστα έχουν και κόσμο,  το θέμα είναι να μην έχουν κλείσει τους σερβερς η εκάστοτε εταιρία 

Τότε  σταμάτησε το online το PES για κονσόλες ps3.

Δεν θυμόμουνα καλά αλλά δεν παίζω και κάτι άλλο πέρα από το pro για να ξερω τι γίνεται με αλλά παιχνίδια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Eddy_Gordo είπε

Μια χαρά παίζεις ον λαιν διαφορά παιχνίδια και μάλιστα έχουν και κόσμο,  το θέμα είναι να μην έχουν κλείσει τους σερβερς η εκάστοτε εταιρία 

Όλα τα γνωστά πρωτοκλασάτα παιχνίδια (call of duty,Gta V έχουν αρκετό κόσμο.

Βασικά,ας είναι καλά το Gta V...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προ σταμάτησε,  στο έλεγε ότι θα σταματούσε δεν θυμάμαι ημερομηνία αλλά σταμάτησε σίγουρα  Cod black ops1 & gta χαμός 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πριν εναμιση μηνα ειχα παιξει ονλινε metal gear solid 5. Απο την αλλη, το gran tourismo ειχε σταματησει ολες τις ονλινε υπηρεσιες.

 

Αρα βγαζω το συμπερασμα πως ειναι αναλογα το παιχνιδι/εταιρεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
2 ώρες πριν, beatshooter είπε

Βρήκα ένα μεταχειρισμένο 300gb με καμία 20ρια παιχνίδια και 2 χειριστήρια. Χωρίς καλώδιο hdmi!στα 100€...το αγοράζω?

Δεν νομιζω να αξιζει να παρεις ps3 αυτη την αποχη...Προσωπικα εχω δυο(ενα phat και ενα super slim) καθαρα για συλλεκτικους λογους.Μια φορα το χρονο αν βρεθει παρεα,βαζω και παιζουμε buzz.Μονο για το λογο αυτο τα κραταω.Ενα διαστημα που με την plus εδινε και στο ps3 καθε μηνα παιχνιδια,αντε να πεις να επενδυσεις,εφοσον εχεις και ps4 και συνδρομη...Αλλιως δεν βρισκω το λογο πλεον...Αλλωστε με κανενα 150αρι σιγουρα θα βρεις ps4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις συμβουλές! Τελικά δεν το πήρα παιδιά! Θα πάρω το 4 όταν αποφασίσω να αγοράσω κονσόλα! Άλλωστε είμαι περιστασιακός light gamer!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/1/2020 στις 4:36 ΜΜ, beatshooter είπε

Βρήκα ένα μεταχειρισμένο 300gb με καμία 20ρια παιχνίδια και 2 χειριστήρια. Χωρίς καλώδιο hdmi!στα 100€...το αγοράζω?

 

Στις 25/1/2020 στις 4:37 ΜΜ, d_gkal είπε

Γιατί να μην πάρεις το PS4;

 

Στις 26/1/2020 στις 9:04 ΠΜ, beatshooter είπε

Ευχαριστώ για τις συμβουλές! Τελικά δεν το πήρα παιδιά! Θα πάρω το 4 όταν αποφασίσω να αγοράσω κονσόλα! Άλλωστε είμαι περιστασιακός light gamer!

Με 100 ευρω ps4 μαζι με παιχνιδια και δευτερο χειριστηριο δεν βρισκεις πουθενα.

Αν ειναι σε καλη κατασταση, για εμενα αξιζει να το παρεις, εφοσον εισαι casual gamer. Την εχεις βγαλει σχεδον τσαμπα. Και εκατο ωρες να παιξεις (που δεν ειναι πολλες), εχεις χρεωθει 1 ευρω την ωρα.

 

Εγω ειμαι ακομα στο ps3, επειδη το ειχα παρατησει το αθλημα για 3-4 χρονια, οποτε δεν με ενοχλει. Απο το να κανω μια "επενδυση" σε ps4 που θα μου φτασει συνολικα κανενα 400αρι, την βγαζω με φθηνα παιχνιδακια στο ps3 και οταν βγει το 5 βλεπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίρνεις το ps4 μεταχειρισμένο. Ας πούμε πάνω από 100

 

Ψάχνεις μεταχειρισμένα παιχνίδια 

 

Αν θέλεις να παίζεις διπλό, αργότερα αγοράζεις δεύτερο χειριστήριο

 

Φυσικά ανεβαίνει το κόστος, όμως αξίζει γιατί το PS3 έχει "πεθάνει" 

 

 

Με 70€ ναι, να το πάρεις το PS3  για να παιρνας την ώρα σου. Πάνω από αυτά τα χρήματα προσωπικά δεν αξίζει με τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συμφωνω απολυτως

Αλλο να δωσω 70€ για ps3 και αλλο 100€.Δεν ειπε κανενας οτι βρισκεις ps4 με 100€.Ειπαμε στο 150αρι ομως βρισκεις ανετα...Καινουργιο εβγαινε τις γιορτες στα 180€.
Εχει φθηνα ps4,αρα δεν υπαρχει λογος να πας σε ps3...

Επισης η ιδια η σονυ πεθανε το ps3...

Επεξ/σία από john1080
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι είναι παιδιά!Τι σκέφτηκα πιο ώριμα,δεν με ενοχλεί να περιμένω πτώσεις τιμών στο ps4 ώστε να το πάρω και να χαρώ τις παιχνιδαρες σε καλές τιμές! Θεώρησα πολλά τα 100 για κονσόλα που πνέει τα λοισθια,μην πω πεθαμένη και γίνω υπερβολικος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς αυτό. 

Να ήταν με το buzz μαζί να πω οκ! Τότε να δώσεις και πάνω από 100€ μιας και είναι παρειστικο παιχνίδι και αξίζει(;) Μέχρι και σήμερα (δε παίζεται online)

 

Μόνο για το buzz το έχω εγώ παντως!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...