Προς το περιεχόμενο

TF2 παιδάκια;


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Δηλαδή ρε 'σεις, στο TF2 το κάθε κωλόπαιδο έχει και mic να κάνει και ψεύτικες προφορές; Το TF2 από τότε που έγινε F2P γέμισε με παιδάκια. Δηλαδή γιατί αυτό; Μια χαρά ήταν στο CoD γιατί δεν παίζω CoD, αλλά στο TF2 δεν είναι το ίδιο. Έχετε καμία εξήγηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

JohnGTA, για πολλοστή φορά ανοίγεις νέο topic ενώ υπάρχει ήδη.

 

Please, χρησιμοποίησε το search.

http://www.insomnia.gr/topic/148757-team-fortress-2/

 

Και ναι, είναι backseat moderating, αλλά υπάρχει λόγος που έχουμε τα παλιά topics και δεν ανοίγουμε για κάθε post διαφορετικό topic. -_-

 

On topic: Παιδιά υπάρχουν παντού, είτε ηλικιακά, είτε στο μυαλό. Το TF2 μιας και είναι πιο cartoon-ίστικο και εθιστικό με τα καπέλα και τις ιστορίες του, μαζεύει μάλλον πιο πολύ κοινό από μικρούς.

 

Eμένα προσωπικά μου την δίνει όταν ο άλλος στο μικρόφωνο πρήζει μπάλλες, οποιασδήποτε ηλικίας και αν είναι.

Αν και για να πω την αλήθεια, όταν ακούς παιδάκι, πράγματι σου ανάβει τα λαμπάκια γιατί ξεκινάει άσχημα. Αν είναι μεγάλος, ε, ξέρεις ότι δεν αλλάζει ο λύκος το κεφάλι του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

JohnGTA, για πολλοστή φορά ανοίγεις νέο topic ενώ υπάρχει ήδη.

 

Please, χρησιμοποίησε το search.

http://www.insomnia.gr/topic/148757-team-fortress-2/

 

Και ναι, είναι backseat moderating, αλλά υπάρχει λόγος που έχουμε τα παλιά topics και δεν ανοίγουμε για κάθε post διαφορετικό topic. -_-

 

On topic: Παιδιά υπάρχουν παντού, είτε ηλικιακά, είτε στο μυαλό. Το TF2 μιας και είναι πιο cartoon-ίστικο και εθιστικό με τα καπέλα και τις ιστορίες του, μαζεύει μάλλον πιο πολύ κοινό από μικρούς.

 

Eμένα προσωπικά μου την δίνει όταν ο άλλος στο μικρόφωνο πρήζει μπάλλες, οποιασδήποτε ηλικίας και αν είναι.

Αν και για να πω την αλήθεια, όταν ακούς παιδάκι, πράγματι σου ανάβει τα λαμπάκια γιατί ξεκινάει άσχημα. Αν είναι μεγάλος, ε, ξέρεις ότι δεν αλλάζει ο λύκος το κεφάλι του.

Ναι ε; Συγνώμη για το άκυρο post αλλά αυτό είναι διαφορετικό. Λέω εγώ για τα παιδιά. Συγνώμη και πάλι :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι ε; Συγνώμη για το άκυρο post αλλά αυτό είναι διαφορετικό. Λέω εγώ για τα παιδιά. Συγνώμη και πάλι :cry:

Μην το παίρνεις κατάκαρδα, απλά λέω ότι θα μπορούσε να ήταν στο αντίστοιχο topic. (μιας και δεν είναι off-topic)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μην το παίρνεις κατάκαρδα, απλά λέω ότι θα μπορούσε να ήταν στο αντίστοιχο topic. (μιας και δεν είναι off-topic)

Εντάξει, ίσως καταφέρω και το προσπεράσω... :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...