Προς το περιεχόμενο

Καταγγελία για Πλαίσιο, Arvato και Apple‏


athon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 287
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι άλλα το θέμα είναι να πλήξεις και την ARVATO... Από εκεί μέσα θα το δει πολύς κόσμος...  :-D

 

Αν υπάρχει κάποιος εθελοντής που να γνωρίζει καλά την Αγγλική, ας το κάνει μια μετάφραση και δεν έχω πρόβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως αν θες καμια παραπανω πληροφορια-βοηθεια... περνα και μια βολτα απο εδω http://www.iphonehellas.gr/forum/   .. ειναι πιο σχετικοι με ιφονε και τι παιζει με εγγυησεις αλλα και αρβατο και μπροει να σε βοηθησουν πιο πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα, μια που λετε για το συγκεκριμενο καταστημα θελω την γνωμη σας για ενα θεμμα που με προεκυψε, λοιπον  πηρα μια πλακετα για υπολογιστη με σοκετ 775  το σεπτεμβρη του 2011    καηκε   την πηγα πισω με δωσανε αλλη   αλλα τωρα παρατηρησα οτι δεν εχει τις συνδεσεις που χρειαζομαι, δηλαδη εχει μονο 3 σατα  αντι για 4 που ειχε η προηγουμενη, και δεν εχει καθολου pci express συνδεση για τον ελεγκτη μου usb 3 που θα συνδεσω τον σκληρο δισκο, που θα βαλω τον ελεγκτη μου; προφανως και δεν τους νιαζει,   η μητρικη ειναι συσκευασμενη στην σακουλιτσα της δεν εχει ανοιχτει,  πηρα ποσες φορες δεν το παραδεχεται ο τεχνικος τους, ουτε και αυτοι, εστειλα ενα φαξ στο ινκα γιατι ετσι μου ειπανε, απλα σε ποσες μερες περιμενω απαντηση, και αν δεν γινει κατι τι αλλο μπωρο να κανω  ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

?.....δεν μπορώ να πω περισσότερα.....

Ναι, αλλά κάποια στιγμή (όταν θεωρήσεις οτί μπορεί να γίνει αυτο) πρέπει να πεις περισσότερα, ειδάλλως όσοι συμμετείχαν στο παρόν νήμα θα νιώσουν ότι δεν έπραξαν σωστά προσπαθώντας να σε βοηθήσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά κάποια στιγμή (όταν θεωρήσεις οτί μπορεί να γίνει αυτο) πρέπει να πεις περισσότερα, ειδάλλως όσοι συμμετείχαν στο παρόν νήμα θα νιώσουν ότι δεν έπραξαν σωστά προσπαθώντας να σε βοηθήσουν...

 

Είναι υποχρέωσή μου, δεν θα μείνει τίποτα κρυφό....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το πλαίσιο παλιά αντάλλαζε συσκευές σε doa χωρίς πολλά πολλά. 

Καλα μην το δενεις κομπο εγω ειχα προβλημα πριν 3 χρονια με ενα λαπτοπ που μολις το πηρα ειχε προβλημα και αντι για αλλαγη το πηγαν στο service, αρνηθηκα να το παραλαβω και μετα απο 15 μερες και πολλες απειλες μου το αλλαξανε.

Επεξ/σία από REDODIN7
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με όλα αυτά που διαβάζω εδώ  για το Πλαίσιο έχω αρχίσει να σκέφτομαι οτί εμένα με έχει τουλάχιστον...καψουρευτεί κάποιος εκει μέσα. Τελευταία μου αλλάξαν χαλασμένα turbox ηχεία, απλά και όμορφα. Και δεν ήταν η πρώτη φορά που με εξυπηρετούν. Αρα δεν εξηγείται αλλιώς :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με όλα αυτά που διαβάζω εδώ  για το Πλαίσιο έχω αρχίσει να σκέφτομαι οτί εμένα με έχει τουλάχιστον...καψουρευτεί κάποιος εκει μέσα. Τελευταία μου αλλάξαν χαλασμένα turbox ηχεία, απλά και όμορφα. Και δεν ήταν η πρώτη φορά που με εξυπηρετούν. Αρα δεν εξηγείται αλλιώς :P

πόσο έκαναν τα ηχεία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμένουμε νέα σου...

Ελπίζω να βρεις το δίκιο σου......

 

Πάντως βλέποντας την δίκη που κέρδισε ο άλλος από το εσοπ-hp μου φαίνεται καλή ιδέα να το κυνηγήσεις.

 

Κάποια στιγμή πρέπει να την πληρώσουν οι εταιρείες που εκμεταλλεύονται τους καταναλωτές....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόσο έκαναν τα ηχεία?

μωρέ φτηνά ήταν, αλλά δεν είναι αυτό το point μου...γενικώς με έχουν εξυπηρετήσει  με διάφορα κατά καιρούς και χωρίς να χρειαστεί να κάνω φασαρία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μωρέ φτηνά ήταν, αλλά δεν είναι αυτό το point μου...γενικώς με έχουν εξυπηρετήσει  με διάφορα κατά καιρούς και χωρίς να χρειαστεί να κάνω φασαρία...

Όπως το είπες:

 

...με έχει τουλάχιστον...καψουρευτεί κάποιος εκει μέσα....

 

 

Το θέμα δεν είναι οι μεμονωμένες συμπεριφορές αλλά ο γενικός τους κανόνας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμένουμε νέα σου...

Ελπίζω να βρεις το δίκιο σου......

 

Πάντως βλέποντας την δίκη που κέρδισε ο άλλος από το εσοπ-hp μου φαίνεται καλή ιδέα να το κυνηγήσεις.

 

Κάποια στιγμή πρέπει να την πληρώσουν οι εταιρείες που εκμεταλλεύονται τους καταναλωτές....

 

Το κυνηγάω, δεν θα περάσει έτσι.....

 

Θα σας ενημερώσω σύντομα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως το είπες:

 

 

 

Το θέμα δεν είναι οι μεμονωμένες συμπεριφορές αλλά ο γενικός τους κανόνας :)

λες όντως να με εχουν ερωτευτεί και γι' αυτό να απολαμβάνω ειδικής μεταχείρισης? :P (μάλλον θα το πιστεύεις αυτό λόγω της φωτό μου :P-αλλά καλώς ή κακώς δεν είμαι εγώ, αλλά η Nico :P)

Ισως πάλι, απλώς να ανήκω στην κατηγορία των ευχαριστημένων (σε γενικές γραμμές) πελατών (κι όμως υπάρχουν και τέτοιοι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...