Προς το περιεχόμενο

Huawei Ascend P6: Το πιο λεπτό android smartphone της αγοράς με τιμή €449


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το ζοπο 910 που ειχα με 5,3 ιντσες κ 2.300 mah μπαταρια,2 μερες με φουυυλ χρηση με παιχνιδια κ ιντερνετ επειδη ειχε α7 τετραπυρηνο στα 28nm..

 

α κ με αυτοματη φωτεινοτητα,οχι μειωμενη..

 

ζοπο910=περιπου ιδιο με το note 2 μου..

 

 

χμμ βλεπω 40nm κ α9 εδω...,ακομα κ 3000mah ειναι τιποτε για αυτη τη cpu..

απλα η huawei εχει ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ οτι ξερει να κανει καλη διαχειριση μπαταριας,στο ascend p1 που ειχα,

 

οποτε ανεκτο οριακα απο μενα...δεν θα ναι το lg 4x2 χαχαχ

το σχεδον μου αρεσε, που συγκρινεις cortex a7 με a9 και qhd αναλυση με hd και τελος μιλαμε για zopο και samsung...

οι συγκρισεις δεν ειναι το φορτε σου αγαπητε, αστο....

Κατοχος note2 ειμαι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

  • Super Moderators

Αυτα ειναι κινητα ... οχι οι i-moufes των 700ευρω

 

Α γι' αυτό φρόντισαν από το πλαϊ να είναι ίδιο με το iphone5? Επίσης μη μου πείτε πως το βύσμα των ακουστικών μπαίνει στο πλάι!

 

:P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α γι' αυτό φρόντισαν από το πλαϊ να είναι ίδιο με το iphone5? Επίσης μη μου πείτε πως το βύσμα των ακουστικών μπαίνει στο πλάι!

 

:P

αν προσεξεις καλα εχει και μια βιδουλα κατω απο την μπαταρια που θα ορκιζομουνα οτι την εχει εφευρει ο Steve Jobs!

 

Tουμπανο το κινητο και με τιμη για ανθρωπους οχι fashion victims.H apple και η samsung θα καναν τουμπες αν καταφερναν τοσο elegant και λεπτο κινητο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όλα τα κινητά ίδια με το μηλόφωνο είναι. Αφού το ορθογώνιο είναι πατενταρισμένη εφεύρεση της apple.

 

Α γι' αυτό φρόντισαν από το πλαϊ να είναι ίδιο με το iphone5? Επίσης μη μου πείτε πως το βύσμα των ακουστικών μπαίνει στο πλάι!

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LTE ντεν εχει καρντιά μου...

Και στην τελική δεν είναι και καμιά τρελή ευκαιρία.

Tο xperia sp κάνει 120 ευρό λιγότερα και εχει LTE.

διπλασια RAM, 4πυρηνος vs 2πυρηνος, ειναι 2mm ψηλοτερος ο κινεζος αλλα εχει 25,4mm μεγαλυτερη οθονη!!! A και εχει και android 4.2.2 που τωρα μπορει να μη σε νοιαζει αλλα οταν θα εχει ο Κινεζος το 5 εσυ θα γυρνας στα φορουμ και θα βριζεις την Sony... (εχω XS και ξερω..)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αν προσεξεις καλα εχει και μια βιδουλα κατω απο την μπαταρια που θα ορκιζομουνα οτι την εχει εφευρει ο Steve Jobs!

 

Tουμπανο το κινητο και με τιμη για ανθρωπους οχι fashion victims.H apple και η samsung θα καναν τουμπες αν καταφερναν τοσο elegant και λεπτο κινητο..

 

Μα αφού μέσα στα "πλεονεκτήματά" του είναι και το πάχος του μαζί με το αλουμίνιο! Σε αυτή την περίπτωση δεν μιλάμε για ...fashion? Επίσης η apple μόλις θα έβλεπε το βύσμα των ακουστικών στο πλάι, δεν θα έκανε τούμπες αλλά ...χαρακίρι! 

 

Ναι όλα τα κινητά ίδια με το μηλόφωνο είναι. Αφού το ορθογώνιο είναι πατενταρισμένη εφεύρεση της apple.

 

Μην κάνουμε πως δεν καταλαβαίνουμε ε! :P 

iphone-5-va-huawei-ascend-p6-5-201361974

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι θα το πάρουν μόνο και μόνο επειδή είναι το λεπτότερο κινητό από όλα. Πως να το κάνουμε, θέλουμε να κάνουμε και την επίδειξή μας σαν Έλληνες :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σχεδον μου αρεσε, που συγκρινεις cortex a7 με a9 και qhd αναλυση με hd και τελος μιλαμε για zopο και samsung...

οι συγκρισεις δεν ειναι το φορτε σου αγαπητε, αστο....

Κατοχος note2 ειμαι 

εχμ εγω ειμαι ο mertaghon στο myphone gr..

ολα οσα ειπες μπορω να στα καταρριψω ευκολα..

σε παρακαλω διαβασε στο myphone gr,αλλαξαν τα δεδομενα αποτομα,δεν γραφω εν αγνοια..

κι εγω s3 εχω,note2 ειχα..κ ειναι δεινοσαυροι

μπροστα σε ενα jiayu g4..ακομα κ στο φτηνο ζοπο910..

 

βεβαια το qhd ναι αντικειμενικα ισως ξενιζει,αλλα ελαφραινει την cpu κ την μπαταρια,κ ειναι αλλωστε σχεδον το μονο high end κινεζικο που δεν εχει fhd..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...