Προς το περιεχόμενο

intel i5 η 8350 ΑΜD για game pc


louts

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

To θέμα στο gaming είναι η κάρτα γραφικών και όχι ο επεξεργαστής !

 

Αν δηλαδή αρχίσουμε και συζητάμε για το ποιος είναι καλύτερος και εσύ πας και τον βάλεις να τρέχει με μια 5770, τότε άδικος κόπος !

 

Για αυτό σε ρωτούν το budget ολόκληρο! Ετσι χτίζεται μια σύνθεση και όχι ξεχωριστά ...

 

Πόσα λοιπόν δίνεις για το σύνολο του συστήματος ή τι έχεις έως τώρα στην κατοχή σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

i5 και 7950 πάρε από αυτά που λες. Δεν δουλεύουν καλύτερα τα amd+amd ή intel + nvidia. Το ίδιο δουλεύουν. Αφού δίνεις όμως τόσα λεφτά για κάρτα πάρε αυτήν: http://www.skroutz.gr/s/3389787/Gigabyte-GeForce-GTX770-2GB-WindForce-3X-OC.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

313 και 384. 70 ευρώ αξίζουν εννοείται για τη διαφορά. Αν βέβαια μπορεί να τα δώσει.

Αυτό που λες είναι σχετικό. Και η gtx780 τα αξίζει τα λεφτά της. Τον ρωτάς όμως τον άλλον αν έχει να δώσει. Με την 7950 θα μείνει ευχαριστημένος αλλά αυτα είναι πεταμένα λόγια. Ας συμπληρώσει τη φόρμα που είναι pinned και το συζητάμε εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

313 έχει αυτή που έβαλε οπότε τα 285 δεν καταλαβαίνω από που βγαίνουνε.

 

@passionate Αν δεν έχει δεν θα τα δώσει. Απλό δεν είναι; Προσωπικά μου φαίνεται ότι η διαφορά στις επιδόσεις αξίζει τη διαφορά στο ποσό. Σίγουρα θα μείνει ευχαριστημένος και με την 7950 την οποία προτιμώ και εγώ σε σχέση με την 660ti που πόσταρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλεος μερικοί με τα υφακια σας ! ντάξει το πατε μια φορά και αρκεί το να προσέχει πως γράφει όλα τα υπόλοιπα τα βρήκα κάπως περιττά και αρκετα εξοργιστικα για την υπομονή μου ! ή συμβουλεύουμε τους πάντες ή βάλτε στις προδιαγραφές σας οτι απαντάτε μόνο σε απόφοιτους λυκείου και πάνω..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

313 έχει αυτή που έβαλε οπότε τα 285 δεν καταλαβαίνω από που βγαίνουνε.

 

@passionate Αν δεν έχει δεν θα τα δώσει. Απλό δεν είναι; Προσωπικά μου φαίνεται ότι η διαφορά στις επιδόσεις αξίζει τη διαφορά στο ποσό. Σίγουρα θα μείνει ευχαριστημένος και με την 7950 την οποία προτιμώ και εγώ σε σχέση με την 660ti που πόσταρε.

 

Πόσταρε και 660ti στα 285 και η 7950 ξεκινά από κει.Άρα 100 ευρώ διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...