Προς το περιεχόμενο

mp3 σε παλιο αυτοκινητο χωρις usb


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω πολυ.Το ραδιοκαστωφονο ειναι ολοϊδιο αλλα δεν πολυκαταλαβα τι κανει ο τυπος ...

 

βάσει στην είσοδο του cd-changer ένα κυκλωμα που μπορεις να συνδέσεις πάνω του στικάκια και κάρτες μνήμης... το κακο ειναι οτι κάτω απο 80-90 ευρω δε παίζει να κανει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

βάσει στην είσοδο του cd-changer ένα κυκλωμα που μπορεις να συνδέσεις πάνω του στικάκια και κάρτες μνήμης... το κακο ειναι οτι κάτω απο 80-90 ευρω δε παίζει να κανει!

 

 

Ευχαριστω αλλα πολλα ειναι !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι τετοιο δηλαδή ειναι...

 

http://www.ebay.com/itm/USB-MP3-Aux-Adapter-AUDI-Chorus-Concert-Symphony-1-2-CD-Wechsler-SD-Interface-/261198056207?pt=CE_Auto_Hi_Fi_Autoradios&hash=item3cd09e0b0f

 

υπάρχουν διάφορα τετοια που μπορείς να κάνεις... αν πιάνουν τα χέρια σου μπορείς να βάλεις στη θέση της σιντιέρας ένα απλό καλώδιο με καρφάκι για aux-in για συνδεση με κινητα κλπ πάντως...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Εφερα φιλο σχετικο με αυτα και πηγε να βγαλει το εργοστασιακο ραδιοκασετοφωνο και να βαλει ενα συγχρονο που ειχε στο παλιο αυτοκινητο ο γιος μου αλλα ο προκατοχος ειχε ενισχυτη boss που μαλλον εχει βγαλει και μου ειπε οτι για να μπει εκει οποιοδηποτε αλλο radiocd χρειαζεται ανταπτορας που εχει καπου στα 60-70 ευρω

 

Με ποιο τροπο (κριτηριο) μπορω να το ψαξω σε ebay ?

 

Ευχαριστω.

post-40980-0-01281200-1373613382_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω.Αν κααταλαβα απο την συχνοτητα μετατροπης  παιρνει το εργοστασιακο και αναπαραγαγει ?

Το αυτο κινητο ειναι ενα ΤΤ του 2004 και υπαρχει σπιτι radiocd με usb αλλα το εργοστασικο ειναι πολυ ομορφο....

audi tt και δεν εχει usb .Fuck me.

Ειτε πηγαινε για το fm transm ,διαφορετικα παρε ενα cd player με κανα 40αρι να τελειωνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

audi tt και δεν εχει usb .Fuck me.

Ειτε πηγαινε για το fm transm ,διαφορετικα παρε ενα cd player με κανα 40αρι να τελειωνεις.

 

 

Ξερεις πολλα αυτοκινητα το 2001 να ειχαν usb ή radio cd ?? Εχω ενα με usb αγορασμενο πριν λιγους μηνες 90 ευρω αλλα θελει ανταπτορα για να συνδεθει και να βγαζει ηχο λογω ενισχυτη που ειχε το αυτοκινητο ή ειχε βαλει ο προκατοχος του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης το aux δεν εχει τοση ενταση, δε ξερω αμα φταιει το εργοστασιακο που εχει το οπελακι μου .. [γιατι νταξει αλλο ΤΤ αλλο κορσα βαισικη εκδοση απλως 10 χρονια νεοτερη:Ρ ] Εννοω οτι η ενταση/volume καθοριζεται μονο απο το mp3 player που συνδεω , οχι απο τη ροδελα της φωνης που εχει η εργοστασιακη κονσολα :Ρ και ειναι αχρηστο ουσιαστικα γιατι ειναι σα να ψιθυριζουν οι τραγουδιστες ενω γενικα τα εργοστασιακα ηχεια εχουν καμποση εντασουλα

[θελησα με αυτο το ποστ να συμβαλλω στην εμπειρα με aux που ειχα , βεβαια το ειχε απο μονο του τ αμαξι , και πηρα ενα καλωδιακι με 1 ευρω και συνδεσα το mp3 μου ]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερεις πολλα αυτοκινητα το 2001 να ειχαν usb ή radio cd ?? Εχω ενα με usb αγορασμενο πριν λιγους μηνες 90 ευρω αλλα θελει ανταπτορα για να συνδεθει και να βγαζει ηχο λογω ενισχυτη που ειχε το αυτοκινητο ή ειχε βαλει ο προκατοχος του.

Ναι ρε συ απλα ειναι πολυ ωραιο αμαξι και μου φανηκε παραξενο.Παντως υπαρχουν αυτοκινητα του 2004 με cd player,αρκετα κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε συ απλα ειναι πολυ ωραιο αμαξι και μου φανηκε παραξενο.Παντως υπαρχουν αυτοκινητα του 2004 με cd player,αρκετα κιολας.

 

 

Ναι αλλα αλλο 2004 και αλλο 2001

 

Μεταβατικη περιοδος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω.Αν κααταλαβα απο την συχνοτητα μετατροπης  παιρνει το εργοστασιακο και αναπαραγαγει ?

Το αυτο κινητο ειναι ενα ΤΤ του 2004 και υπαρχει σπιτι radiocd με usb αλλα το εργοστασικο ειναι πολυ ομορφο....

Εφω εγραψες οτι ειναι του 2004

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφω εγραψες οτι ειναι του 2004

 

 

Εκ παραδρομης...Η αδεια ετσι γραφει αλλα ειναι εισαγωγης και απο οτι ξερω ειναι του 2001

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Τι λετε για αυτο παιδια ?? Υποστηριζει και bluetooth απο κινητο ?

 

http://www.ebay.com/itm/New-1-5-Car-Kit-MP3-Bluetooth-Player-FM-Transmitter-SD-MMC-USB-Silver-USA-/290730757151?pt=US_FM_Transmitters&hash=item43b0e74c1f

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που λεει για bluetooth μπορει να γινει και car kit ανοιχτης ακοροασης παιδια ??

 

http://www.ebay.com/itm/New-1-5-Car-Kit-MP3-Bluetooth-Player-FM-Transmitter-SD-MMC-USB-Silver-USA-/290730757151?pt=US_FM_Transmitters&hash=item43b0e74c1f

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω

 

Εκπεμπουν σε καποια συχνοτητα που την γραφουν και την ανιχνευεουμε απο το εργοστασιακο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...