Προς το περιεχόμενο

Samsung ATIV Q με Windows 8, Android ταυτόχρονα και ανάλυση 3200x1800


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Apple Fanboy mode /ON

 

Ασε ρε, θα λαgκαρεις σε 2 λειτουργικα πλεον

 

Apple Fanboy mode /OFF

Εισαι που εισαι apple fanboy (και ευτυχως που το παραδεχεσαι) να σου πω ομως οτι τα win8 ειναι lag free και το android στην εκδοση 4.2.2 ειναι στα καλυτερα του! οποτε μην ποσταρεις και εκτιθεσαι αν δεν γνωριζεις!

 

Στο θεμα μας τωρα....προσωπικα μου αρεσει, και ειναι και ποιοτικη η κατασκευη. Το βλεπω ομως περισσοτερο ως ultra laptop και πολυ λιγοτερο σαν tablet λογω του βαρους του (1,3 κιλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι που εισαι apple fanboy (και ευτυχως που το παραδεχεσαι) να σου πω ομως οτι τα win8 ειναι lag free και το android στην εκδοση 4.2.2 ειναι στα καλυτερα του! οποτε μην ποσταρεις και εκτιθεσαι αν δεν γνωριζεις!

 

Στο θεμα μας τωρα....προσωπικα μου αρεσει, και ειναι και ποιοτικη η κατασκευη. Το βλεπω ομως περισσοτερο ως ultra laptop και πολυ λιγοτερο σαν tablet λογω του βαρους του (1,3 κιλα)

Γιατι παντα αποτυχανουμε να καταλάβουμε ποτε ειρωνεύεται καποιος!:P
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι tablet - tablet... Είναι ένα αποσπώμενο laptop με περισσότερες δυνατότητες από ένα κοινό laptop... 

 

Δεν θα έπρεπε να το συγκρίνουμε με ipad. Εγώ θα το σύγκρινα με macbook. Βασικά είναι μπέρδεμα.

 

Και ναι, η τιμή είναι ΑΙΣΘΗΤΑ πιο προσιτή σε σχέση με τα macbook.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι tablet - tablet... Είναι ένα αποσπώμενο laptop με περισσότερες δυνατότητες από ένα κοινό laptop...

 

Δεν θα έπρεπε να το συγκρίνουμε με ipad. Εγώ θα το σύγκρινα με macbook. Βασικά είναι μπέρδεμα.

 

Και ναι, η τιμή είναι ΑΙΣΘΗΤΑ πιο προσιτή σε σχέση με τα macbook.

1.Το συγκεκριμενο δεν ειναι αποσπομενο!

2.Ειναι ενα ultrabook με touch οθονη και δε συγκρίνετε καθαρα με τα air και τα αλλα ultrabook.Ειναι μια κατηγορια ξεχωριστη και δεν ειναι κατι καινούριο στην windows οικογένεια.Υπαρχει εδω και μια 10ετια αυτη η κατηγορια,αλλα ο πλεων διπλος χαρακτηρας των 8,τη κανει να φαίνεται κατι το καινουριο!

3.Με το ipad και τα android tablet,σωστο και δίκαιο ειναι να συγκρινουμε τα windows8 tablets με τους atoms&arm και οχι αυτα με τους i-core!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άμα θέλω να τρέξω android εφαρμογές απο laptop το κάνω και με το bluestacks,τώρα αυτό το "πράγμα" γιατί κάνει 1500 ευρώ δεν καταλαβαίνω,και η ανάλυση έλεος για να βλέπεις φωτογραφίες ? γιατί η δύναμη του για τίποτα άλλο δεν φτάνει σε τέτοια ανάλυση...... τι να πω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άμα θέλω να τρέξω android εφαρμογές απο laptop το κάνω και με το bluestacks,τώρα αυτό το "πράγμα" γιατί κάνει 1500 ευρώ δεν καταλαβαίνω,και η ανάλυση έλεος για να βλέπεις φωτογραφίες ? γιατί η δύναμη του για τίποτα άλλο δεν φτάνει σε τέτοια ανάλυση...... τι να πω

 

Οτιναναι.

 

Εχεις touch screen στο laptop σου; Εχει καμια σχεση το Bluestack με αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το bluestack όπως και αυτό είναι ένας emulator και τίποτα παραπάνω,τώρα για το touch 1500 δεν αξίζει,δεν κάνει τίποτα το ιδιαίτερο για να αξίζει τα 1500 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...