Προς το περιεχόμενο

Επιλογή κινητού Sony Xperia P ή Nokia Lumia 800


BillMat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν έχεις ήδη android (και θες) πάρε windows phone 8 να δοκιμάσεις. Η αλήθεια είναι ότι το xperia p έχει γίνει πίτα ύστερα από το jb update οπότε άμα το πάρεις μένεις με ics μέχρι νεοτέρας από Sony.

Μετά το jb έχει βελτιωθεί παρά πολυ το Xperia p αν το πάρει να κάνει κατευθείαν update.Το μόνο πρόβλημα που έχω στο Xperia p είναι το κάτω πλαστικό καπάκι που έχει φύγει η βαφή.Οπότε παρτο καλύτερα σε μαύρο.Καλό θα ήταν να πας σε κάποιο κατάστημα να τα δεις από κοντά :)
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα ειπα να αφαιρεσω τα windows 8 phones λογω των εφαρμογων... Με μια αλλη ερευνα τι λετε αναμεσα στα :

Sony Xperia P
HTC Desire X
HTC One V
Samsung Galaxy S Advance
Samsung Galaxy SIII mini

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα πιο συγκεκριμενα ειμαι αναμεσα στα :

Sony Xperia P

Samsung Salaxy SIII mini

Huawei P1 

Αν και με το τελευταιο εχω καποια επιφύλαξη, ενω φαινετε πολλη καλο, δεν ξερω καθολου αυτη την εταιρία !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα εχω περασει και απο τα 2 λειτουργικα και πλεον εχω μινει στα windows phone smooth τελειος.......windows phone παρε γιατι τα android εχουν λιγο προβλημα με τις αναβαθμισεις ενω ΟΛΑ τα Windows phone 8 θα πανε στην εκδοση 8.1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα ειπα να αφαιρεσω τα windows 8 phones λογω των εφαρμογων... Με μια αλλη ερευνα τι λετε αναμεσα στα :

 

Sony Xperia P

HTC Desire X

HTC One V

Samsung Galaxy S Advance

Samsung Galaxy SIII mini

 

Φανατικος χρηστης android που δεν το συζητουσα καν για αλλο λειτουργικο μεχρι που ειδα το lumia 520..Τις 3 τελευταιες μερες κανω   

ερευνα στο νετ για τα windows 8 και μπορω να πω οτι εχουν κανει πολυ μεγαλα βηματα προοδου. Πηγα μια βολτα στο store και οντως εχει πλεον αρκετες εφαρμογες και αυξανονται συνεχεια.

Πλεον το σκεφτομαι πολυ σοβαρα να παρω το 520 (170 ευρω!!) και να δοκιμασω τα windows 8.

 

Απο τα android, προτεινω και εγω xperia P!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μενα πηγαινε σε wp αυτο που λες με τις εφαρμογες δεν ισχυει . Ολοι πανω κατω εκει γυρω στις 10 εφαρμογες χρησιμοποιουμε κ χρειαζομαστε τις οποιες θα τις βρεις στο market

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...