Προς το περιεχόμενο

CM Storm Trigger (Ποια ειναι η γνωμη σας)


Sog96Ch

Προτεινόμενες αναρτήσεις

qsis καλορίζικο καταρχήν :)

Eπειδή με ενδιαφέρει για γράψιμο ΜΟΝΟ και καθόλου Gaming, τι αίσθηση σου άφησε?

Να το τσακώσω ή να πάω σε brown όταν έρθουν τέλη Αυγούστου?

Για γράψιμο πήγαινε αποκλειστικά σε BROWN. Μην κάνεις το λάθος να πάρεις BLACK αν γράφεις πολύ, εκτός αν έχεις φίλο φυσικοθεραπευτή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 155
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

επίσης να προσθέσω ότι από ποιότητα κατασκευής είναι tank , η αισθητική είναι επιπέδου haf (για κάποιους καλό για κάποιους κακό), έχει το θετικό όπως σε όλα τα cm storm ότι μπορείς να του αλλάξεις καλώδιο σε περίπτωση που φθαρεί αυτό της συσκευασίας που ειναι sleeved 

 

για τα πλαστικά από κάτω να πω ότι δεν πάει πουθενά για κανένα λόγο, αν πρόκειται να του αλλάξεις θέση πρέπει να το σηκώσεις ολόκληρο και άν εχεις σηκωμένα τα ποδαράκια και το σπρώξεις με δύναμη αυτά μπορεί να κλείσουν (κατασκευαστικό φάουλ imho, αλλά θέλει αρκετή πίεση για να γίνει )

 

όσο για το armrest είναι απλά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ για όποιον το θέλει, το καλύτερο που έχω συναντήσει ποτέ

και φυσικά για όποιον δε το θέλει απλά το βγάζει

 

αλλά αν κουμπώσει , κούμπωσε δε βγαίνει κατά λάθος όπως σε άλλα πληκτρολόγια που είχα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχ, εντάξει ρε, και το Χ6 είναι βαρύ και έχει καλή ποιότητα κατασκευής.

 

Είναι τόσο καλύτερο το μηχανικό; Με ψήνεις άσχημα τώρα να περάσω από Κωτσόβολο να δω αν έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέρνα γιατί παίζει σοβαρά να έχει ή χτύπα τηλέφωνο μην πας άδικα

 

όσο το χρησιμοποίω τόσο περισσότερο βλέπω τη διαφορά 

 

μόνο και μόνο λόγω τιμής θα σου έλεγα να δοκιμάσεις 

 

όσο για τη στιβαρότητα δε θυμάμαι καλά πώς είναι το x6 , αλλά σε σχέση με το x4 καμιά επαφή 

το μόνο καλύτερο που έχει το x4 είναι πιο ομοιόμορφο  backlight 

 

και αν τους πάρεις πες κωδικό προϊόντος 122684 γιατί μπορεί να μην καταλάβουν τι θες.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχ, εντάξει ρε, και το Χ6 είναι βαρύ και έχει καλή ποιότητα κατασκευής.

 

Είναι τόσο καλύτερο το μηχανικό; Με ψήνεις άσχημα τώρα να περάσω από Κωτσόβολο να δω αν έχει.

Επειδή έχουμε το ίδιο αν πάρεις το keyboard πριν αγοράσω πες μου την αίσθηση plzzzzz :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμώ την τρέλα μου, πετάγομαι στο κατάστημα Βουλιαγμένης που είναι δίπλα, έχουν 7 κομμάτια μου είπαν.

ναι έφεραν σήμερα σε διάφορα καταστήματα κάποια κομμάτια  από ότι μου έλεγαν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γτ τωρα θελω και εγω????  ειχα αυτο και το εδωσα στον μικρο αδελφο   και ειμαι με ασυρματο τωρα! μηπως να παρω και εγω 1 τετοιο ?:D00559692-photo-logitech-g15-gaming-keybo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρε κι εσύ :P

(ελπίζω να μη με κράζετε μετά αν δε σας αρέσει :P

βλεπω ο ενας θα παρει ο αλλος θα παρει εεεεε ζηλευω :P !θα κανει καλο combo με το razer naga molten που εχω  χεχεχε :D

(αμα δεν μαρεσει θα στο στειλω με αντικαταβολη σπιτι σου qsis αχχαχαχα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω εδώ και 2 ώρες. Το πήρα από κωτσόβολο Θεσσαλονίκης στη τσιμισκή και από οτι είδα έχει λίγα ακόμα. Πρώτες εντυπώσεις θετικότατες. Πανέμορφο, στιβαρο, η βάση για το χέρι πάρα πολύ άνετη και όσο δοκίμασα να γράψω το βρήκα αρκετά ακριβές και ξεκούραστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...