Προς το περιεχόμενο

CM Storm Trigger (Ποια ειναι η γνωμη σας)


Sog96Ch

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να είναι ενεργά τα profiles, πρέπει να τρέχει το .exe, δηλαδή να το βλέπουμε στην taskbar;

δεν το χω ψαξει , αλλα επειδη εχει οnboard memory υποψιαζομαι οτι δουλευει σαν το g700 που εχει επισης onboard memory (και το χω ψαξει αρκετα )

 

δηλαδη..  (και θα δωσω εξηγηση με βαση το g700 ) 

 

αν διαβαζει προφιλ απο τη μνημη του πληκτρολογιου εχει προφιλ που αλλαζεις εσυ χειροκινητα και αυτα υπαρχουν παντου και παντα (βγαζεις το πληκτρολογιο και πας σε ενα φιλο σου , ειναι εκει οι ρυθμισεις σου ) 

επίσης δε χρειαζεσαι και την εφαρμογη να δουλευει καθε φορα που κανεις boot αν εχεις ρυθμισει τα προφιλ σου , εγω την εχω κλειστη μονιμα πλεον που ρυθμισα οτι ηθελα 

 

αν διαβαζει απο την εφαρμογη , δηλαδη απο το pc σου και το σκληρο σου θα ξεκινουν με τα exe και αυτα τα προφιλ υπαρχουν στο καθε υπολογιστη διαφορετικα 

 

το απο πού θα διαβαζει το ρυθμιζεις κανοντας δεξι κλικ στο εικονιδιο της εφαρμογης  στη taskbar και εχει μια επιλογη που απο οσο θυμαμαι λεει profile from AP ή κατι τετοιο.. 

 

μπορεί φυσικά να κάνω και λάθος, αλλά αυτή είναι η συνήθης λογική όταν υπάρχει ενσωματωμένη μνήμη 

 

το καλό με την ενσωματωμένη όπως είπα είναι ότι μπορείς να πάρεις τα περιφερειακά σου και να δουλέψουν όπως τα χεις σεταρει οπουδήποτε 

 

Και εγω ευχαριστω με την σειρα μου τον TS ''χτυπησα'' το πρωτο μου μηχανικο πληκτρολογιο,αν και ειχα παρει πριν 1 μηνα το sidewinder x4,απλα η τιμη ηταν απιαστη για ελληνικα δεδομενα.3 μερες ως τωρα παντως οι καλυτερες εντυπωσεις και ναι κριμα που δεν  υπαρχει και το τροφοδοτικό των 5V αλλα και παλι μια must αγορα για τους pc gamers που δεν εχουν ακομα μηχανικο keyboard  ;)

το x4 που το ειχα 8-9 περιπου μηνες  το εβαλα αγγελια στο 20αρικο και έγινε ένας μικρός χαμός είχε πολλή ζήτηση  :-D (σε 12 ωρες αφου ανέβασα την αγγελία  το ειχε παρει ο αλλος στα χέρια του ) 

 

εσύ πιστεύω ότι μπορείς να το δώσεις και πιο πάνω (κι εγώ ίσως μπορούσα να το δώσω πιο πάνω , αλλά τόσο πιστεύω ότι άξιζε )  , πάντως αν το πουλήσεις το τελικό κόστος του trigger θα  είναι σαφώς λιγότερο και θα αγγίξει τα όρια του σκανδάλου  και φυσικά η χασούρα του να αχρηστεύσεις κάτι τόσο καινούριο που έκανε το σεβαστό ποσό των 40κατι ευρώ  πολύ μικρότερη 

 

δεν αξίζει άλλωστε να το έχεις να κάθεται χωρίς να το κάνεις κάτι, οπότε βάλε μια αγγελία τώρα όπως είσαι και δε θα χάσεις , υπάρχει κόσμος που το θέλει το συγκεκριμένο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 155
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγώ πάντως το freddo (γιατί σιχάθηκα τους φραπέδες :P  )  τον ακουμπάω επίτηδες στο πάτωμα ή σε μια καρεκλίτσα που έχω εκεί δίπλα οτιδήποτε υγρό μένει μακριά από το γραφείο γιατί αν χυθεί κάτι θα κλάψουν μανούλες 

 

και η καταστροφή μπορεί να επεκταθεί πέρα απο πληκτρολόγιο ποντίκι (150 εβραιοι ) σε κινητά , ίσως ηχεία ,και φυσικά στο κουτί που είναι ακριβώς από κάτω και έχει μια μεγάλη τρύπα στο πάνω μέρος 

 

μόνο η κάρτα μου να πάθει κάτι θα ντυθώ στα μαύρα και θα πενθώ όλη μέρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φοβερή ιδέα , είχα σκεφτεί συρτάρι , αλλά δύσκολα να μην έχει μέσα κάτι που δε θα επηρεάζεται από την υγρασία και φυσικά δε θυσιάζω ολόκληρο συρτάρι για αυτό 

 

 

Οντως αυτο θα κάνω πάλι καλά που μου το θύμησες   :-D

αν εννοείς την αγγελία κάντο , γιατί έχει φοβερή  ζήτηση και το δικό σου που είναι του κουτιού σε λογική τιμή έφυγε χθες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την electroworld μου μέσα ακόμα δεν έχει έρθει το πληκτρολόγιο :(

 

Εμένα πριν απο λίγο μούρθε το μήνυμα με αριθμό φορτωτικής, οπότε υποθέτω μέχρι αύριο θα έχω παραλάβει....

 

Παρήγγειλα τη Τετάρτη βέβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μέχρι 7 εργάσιμες λένε , οπότε δε τους εμποδίζει κάτι να τις εξαντλήσουν

 

εγώ πάντως που είχα κάνει παραγγελία τη Πέμπτη , όταν την ακύρωσα (επειδή προτίμησα να πάω σε μαγαζί να αγοράσω)  μου είπε ο τύπος ότι κανονικά ήταν να μου έρθει Τετάρτη 

 

όποιος βαρίεται να περιμένει ας περάσει καμιά βόλτα από κάνα Κωτσόβολο, αν και σε κάθε μαγαζί πρέπει να έφεραν το πολύ 6-7 κομμάτια

 

από την άλλη βέβαια λίγοι είναι αυτοί που ενδιαφέρονται για φθηνό μηχανικό πληκτρλόγιο οπότε παίζει να υπάρχουν ακόμα διαθέσιμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω την παραγγελια την εκανα 20/6/13 - 9:08 πμ

και ενω γραφει πως εχει αποσταλει δεν εχω λαβει καποιο tracking number.

αλλα παρολο που περασαν 5 μερες, στην ουσια εργασιμες ηταν μονο 3. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έκανα παραγγελία 19/6/13, το tracking number μου ήρθε σήμερα το πρωί...

 

Όλη μέρα σήμερα το πληκτρολόγιο παραλήφθηκε και αναχώρησε απο το σταθμό της Ελευσίνας, χωρίς να έχω περεταίρω εξέλιξη...

 

Οπότε κατά 99% άυριο θα έρθει...

 

Οπότε μην περιμένετε την ίδια μέρα που θα πάρετε το tracking number να παραλάβετε... Σε μένα τουλάχιστον δεν έγινε έτσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έκανα παραγγελία 19/6/13, το tracking number μου ήρθε σήμερα το πρωί...

 

Όλη μέρα σήμερα το πληκτρολόγιο παραλήφθηκε και αναχώρησε απο το σταθμό της Ελευσίνας, χωρίς να έχω περεταίρω εξέλιξη...

 

Οπότε κατά 99% άυριο θα έρθει...

 

Οπότε μην περιμένετε την ίδια μέρα που θα πάρετε το tracking number να παραλάβετε... Σε μένα τουλάχιστον δεν έγινε έτσι...

ακριβώς!

πριν 2 μηνες πήρα κάτι ασύρματα ακουστικα και μου τα έφεραν 2-3 μέρες αφού μου έστειλα το tracking number.

βέβαια μεσολαβούσε το πάσχα και άργησαν λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως το freddo (γιατί σιχάθηκα τους φραπέδες :P  )  τον ακουμπάω επίτηδες στο πάτωμα ή σε μια καρεκλίτσα που έχω εκεί δίπλα οτιδήποτε υγρό μένει μακριά από το γραφείο γιατί αν χυθεί κάτι θα κλάψουν μανούλες 

 

και η καταστροφή μπορεί να επεκταθεί πέρα απο πληκτρολόγιο ποντίκι (150 εβραιοι ) σε κινητά , ίσως ηχεία ,και φυσικά στο κουτί που είναι ακριβώς από κάτω και έχει μια μεγάλη τρύπα στο πάνω μέρος 

 

μόνο η κάρτα μου να πάθει κάτι θα ντυθώ στα μαύρα και θα πενθώ όλη μέρα 

λες να μπαινει σε καμια 5,25 του κουτιου; για τσεκαρε το. :P

http://www.ebay.com.au/itm/IN-CAR-DVD-CD-DOUBLE-DIN-CUP-HOLDER-STORAGE-TRAY-IPHONE/200856529458?_trksid=p2047675.m1850&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D11%26meid%3D8635218870707025670%26pid%3D100011%26prg%3D1005%26rk%3D1%26sd%3D160666767865%26

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα πριν από λίγο...

 

Σύνολο 4 εργάσιμες μέρες, καθόλου άσχημα οφείλω να ομολογήσω.

 

Απόλυτα ευχαριστημένος είμαι στη πραγματικότητα απο electroworld.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...