Προς το περιεχόμενο

Το πιο συγκινητικό τέλος video-game


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

 

 

 

 

 

H γειτόνισσα Ιωάννα.

Γαμώ τα «παιχνιδάκια» και γαμώ τα «τελειώματα»

 

 

 

 

Sorry αλλά μην κάνεις spoiler button επειδή το ανακοίνωσα οτι θα υπάρχουν spoilers. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδή γίνεται αναφορά σε video-games γενικά νομίζω πως έχει θέση και το τέλος του Metal Gear Solid 3. Συμφωνώ επίσης και για το Mafia 2 αλλά και το L.A Noire ήταν πολύ καλο.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Eπειδή γίνεται αναφορά σε video-games γενικά νομίζω πως έχει θέση και το τέλος του Metal Gear Solid 3. Συμφωνώ επίσης και για το Mafia 2 αλλά και το L.A Noire ήταν πολύ καλο.

 

Απόλυτα συμφωνώ. Το τέλος του L.A. Noire ήταν αρκετά καλό αλλά το περιμένα (εγώ τουλάχιστον) να πεθάνει ο Cole.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

The Darkness εκτος απο τα αλλα που αναφερθηκαν ηδη.

 

 

ναι ρε φίλε ... όποιος το είχε παίξει απο την αρχή , εκεί που σκοτώνουν την κοπέλα του και το παρακολουθεί θες να σπάσεις την οθόνη και να μπεις μεσα. 

στο τέλος ξέρεις οτι δεν είναι το σωστό να τον σκοτώσεις γιατι θα κάνεις την χάρη στο darkness που αυτό σε κράταγε να μην μπεις μεσα και να την σώσεις και σε υποχρέωσε να παρακολουθήσεις την δολοφονία της αλλα ΘΕΣ να τον σκοτώσεις για το γαμώτο. 

 

το τέλος πάντως μου άφησε μια αίσθηση κενού και μαυρίλας

 

 

 

Επεξ/σία από nicoc89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Απόλυτα συμφωνώ. Το τέλος του L.A. Noire ήταν αρκετά καλό αλλά το περιμένα (εγώ τουλάχιστον) να πεθάνει ο Cole.

 

 

Spoiler φίλε! Μπορεί να μην έχουν παίξει όλοι που μπαίνουν σε αυτό το topic το L.A. Noire .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler φίλε! Μπορεί να μην έχουν παίξει όλοι που μπαίνουν σε αυτό το topic το L.A. Noire .

 

SPOILER ALERT

Εδώ θα μιλάμε για τέλη παιχνιδιών. Αν δεν θέλετε να τα μάθετε μην μπείτε καν στον κόπο να διαβάσετε.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...