Προς το περιεχόμενο

Επιλογη samsung galaxy s4-snapdragon ή exynos


john4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά μπορείτε να μου πείτε την γνώμη σας..;πιο απο τα δυο να πάρω καλύτερα..;σε bench που εχω δει λίγο πολυ το ίδιο ειναι και οι δυο,το θέμα ειναι ποιος ειναι καλύτερος..?αξίζει ο exynos σε σχέση με τον snapdragon..?το μόνο που χάνουμε με τον exynos ειναι το 4G..?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή ήδη παίζει σε "χαμηλή" τιμή το s4 από τα skroutzομάγαζα θα πρότεινα να το προμηθευτείς από κάποιο από αυτά εκτός αν βρεις τόσο καλύτερη τιμή...

υπάρχουν πολλά αξιόπιστα, προσωπικά έγω προμηθεύτικα το δικό μου από ένα τέτοιο, όνομα δεν παραθέτω μην θεωρηθεί διαφήμιση, είναι γερμανικό και δεν έχω αντιμετοπισει κανένα πρόβλημα μία βδομάδα τώρα.

κανονικά σφραγισμένο με τα πάντα όλα του.

 

μιλάω πάντα για το i9505.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δει τις τιμές στο skroytz και εννοείτε ότι αν πάρω τελικα το i9505 θα το πάρω απο skroytz...και στο αμαζον που κοίταξα μόνο στο γαλλικό ειναι πιο φτηνό και με τα μεταφορικα θα βγει το ίδιο με Ελλάδα...καλο ειναι όταν ειναι εφικτό να μένουν τα λεφτά εδω..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν συμφέρει φίλε από όπια πλευρά και να το δεις το I9505 και το Ι9505 έχουν ελάχιστες διάφορες μόνο σε Benchmarks προσωπικά πιστεύω ότι ο qualcomm σε καλύβη ΧΑΛΑΡΑ , έχω το S4 I9505 εδώ και δυο εβδομάδες το κινητό δεν κολάι πουθενά είναι άπλα σφαίρα , το Ι9500 είναι καθαρά θέμα marketing από την samsung εγώ θα σου πρωτινά να πας στο Ι9505 δεν χρειάζεσαι κάτι καλύτερο , άσε που επενδύεις στο μέλλον του wireless internet που αργά η γρήγορα θα γίνει Must και στην Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα φίλος το 9505 είναι αυτά bench λίγο πιο πίσω από το άλλο αλλά έχουν βάλει ήδη custom roms λόγω του ότι έχουν τους drivers του snap ενώ για αυτούς τους αλλού θα πρέπει να πιάσεις το τζόκερ για να τους δώσει η μαμά σαμμυ.Εάν έχεις το s3 lte το κρατάς και δεν το αλλάζεις μιας και σε καλύπτει το ίδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω s3,iphone 4s εχω αλλα θελω να κανω μια αλλαγη γιατι τα βαρεθηκα(ειχα και το 2g και 3gs)...με βλεπω να κλεινω πρως το i9505,ειναι πιο σιγουρο οπως ειπες και εσυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω s3,iphone 4s εχω αλλα θελω να κανω μια αλλαγη γιατι τα βαρεθηκα(ειχα και το 2g και 3gs)...με βλεπω να κλεινω πρως το i9505,ειναι πιο σιγουρο οπως ειπες και εσυ.

Διαφορά δν θα καταλάβεις και τα 2 σφαίρα πάνε, απλά Εάν έχεις σκοπό να το σκαλίζεις το 9505 είναι πιο εύκολο προς το παρόν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...