Προς το περιεχόμενο

Les Revenants


papahlamidas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι η αδερφη κουκλαρα και πολυ καλη ηθοποιος μου φαινεται.λιγα επεισοδια μου εχουν βγει.το 2014 γτ δν βγηκε ουτε ενα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...
  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξεκίνησε επιτέλους η δεύτερη season.

Στον θείο θα βρείτε τα δύο πρώτα επεισόδια.

Φεύγω απο το gym για να κατεβασω.

 

Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 1ο επεισοδιο δεν ηταν λιγο απογοητευτικο??Αργο,η αρχη του καμια σχεση απο εκει που σε αφησε ο 1ος κυκλος βεβαια οκ προς το τελος μας εδωσε να καταλαβουμε οτι κρυβονται οι νεκροι..δεν ηταν καπως μαλακια σε συγκριση με την ατμοσφαιρα και την ροη του 1ου κυκλου?


Δεν περιμενεις 3 χρονια για ενα τετοιο επεισοδιο ή εστω μια τετοια εναρξη!!Τελος παντων μακαρι να ειμαι ξινη και υπερβολικη εγω και να μας αποζημιωσει η συνεχεια,αλλιως να παει να μπιπ ο δημιουργος με ενα κγουασαν!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 1ο επεισοδιο δεν ηταν λιγο απογοητευτικο??Αργο,η αρχη του καμια σχεση απο εκει που σε αφησε ο 1ος κυκλος βεβαια οκ προς το τελος μας εδωσε να καταλαβουμε οτι κρυβονται οι νεκροι..δεν ηταν καπως μαλακια σε συγκριση με την ατμοσφαιρα και την ροη του 1ου κυκλου?

Δεν περιμενεις 3 χρονια για ενα τετοιο επεισοδιο ή εστω μια τετοια εναρξη!!Τελος παντων μακαρι να ειμαι ξινη και υπερβολικη εγω και να μας αποζημιωσει η συνεχεια,αλλιως να παει να μπιπ ο δημιουργος με ενα κγουασαν!!

 

Συγγνωμη.....αλλα εισαι ξινη!!!

Νωρις ακομα για γκρινιες!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψιλοσυμφωνώ με anwnymh29 αλλά λίγο μετά διαπίστωσα πως τα 2-3 χρόνια απουσίας της σειράς φάνηκαν στο πρώτο επεισόδιο. ηταν περισσότερο επεισόδιο εξερεύνησης και συστάσεων χαρακτήρων μιας και θα έχουμε νέα πρόσωπα. Επίσης από ό,τι κατάλαβα πρέπει να έχουμε και "άλλα όντα" ,δεν ξέρω πως να τα χαρακτηρίσω. 

εμένα δυστυχώς σε κάποια σημεία με μπέρδεψε αρκετά , δεν καταλάβαινα που κρύφτηκαν οι αναστημένοι ,

 

αν συνυπάρχουν και ζωντανοί στη πλευρά τους οι οποίοι είναι κάτι σαν φυλακισμένοι μέσα στο σπίτι τους , ή εάν υπάρχουν και εχθρικοί αναστημένοι. όλα αυτά από μία σκηνή , με την αναστημένη φίλη της Καμίλ.Επίσης η υπόθεση με το μωρό μου θύμισε λίγο το πολυαναμένόμενο μωρό στους "the 4400". Είδωμεν.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...