Προς το περιεχόμενο

προτάσεις για αλαγή vga


alex1001

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλημέρα παιδιά.. ήθελα μια πρόταση για κάρτα γραφικών μέχρι 150e max.. άντε 154 να βάλουμε μέσα και την gtx650τι boost!  με μια γρηγορη ματια βλέπω ότι οι επιλογές μου είναι 7770 και 7790.. να προτιμήσω 1 η 2 gb μνήμη?

 

το σύστημα δεν είναι ότι πιο καινούριο είναι ένα core/duo 6750 με 6Gram και τροφοδοτικό corsair-520w σκέφτομαι να πάρω την οθόνη

 

 http://www.plaisio.gr/ypologistes-anavathmisi/periferiaka/monitor-othones/LG-DM2752D-PZ-LED-TV-Monitor-3D-27-DM2352D-PZ.htm

 

και με ενδιαφέρει να έχω μια οικονομική λύση με δυνατότητες 3d-gaming θα ήθελα τις απόψεις σας για κάρτα γραφικών αλλα και για την οθόνη
ευχαριστώ!

 

 

Υ.Γ. m/b είναι τις gigabite p35-ds3  

Επεξ/σία από alex1001
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3D GAMING θες από 7870 TAHITI LE μέχρι TITAN για να παίξεις !

 

Δες την 7870 TAHITI LE (POWERCOLLOR MYST EDITION )  225€ ... αλλιώς άς στο 3d ...



Για οθόνη κοίταξε συμβατότητα... Δεν παίζουν όλες οι 3d με όλες τις κάρτες !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3D GAMING θες από 7870 TAHITI LE μέχρι TITAN για να παίξεις !

 

Δες την 7870 TAHITI LE (POWERCOLLOR MYST EDITION )  225€ ... αλλιώς άς στο 3d ...

 

Για οθόνη κοίταξε συμβατότητα... Δεν παίζουν όλες οι 3d με όλες τις κάρτες !

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

δηλαδή με 7850 η με 650τι boost τι πρόβλημα θα έχω με το 3d? θυμάμαι πριν 1-1,5 χρόνο περίπου είχα δει σε κατάστημα ένα πακέτο κάρτα γραφικών (τις τάξης του 150-200) και κάποια οθόνη 3d και έπαιζε το rezitent evil 5 χωρίς πρόβλημα.. οι σημερινές κάρτες γραφικών λογικά πρέπει να είναι ανώτερες γιατί πρέπει να παο σε τόσο ακριβή λύση?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...