Προς το περιεχόμενο

Samsung galaxy mega 6.3


darkonmusic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και μικρότερο...;-)

Το μεγεθος δεν ειναι το παν. Και ειναι επισης το μονο πραγμα στο οποιο περναει το Note 2.

 

Πιστευω ασκοπη αγορα ειναι ενω περιμενουμε το note 3 και το z ultra.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6.3" με 233PPI και δεν βλεπεις πιξελ??

Και παι αρκετο ppi εχει για να μην βλεπει Pixel. Για να δει πρεπει να παει το κινητο κοντα στο ματι για να τα διακρινει. Για να μπορουν να φανουν απο φυσιολογικη αποσταση νομιζω θελει 150 και κατω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και παι αρκετο ppi εχει για να μην βλεπει Pixel. Για να δει πρεπει να παει το κινητο κοντα στο ματι για να τα διακρινει. Για να μπορουν να φανουν απο φυσιολογικη αποσταση νομιζω θελει 150 και κατω.

 

ετσι ακριβως

 

Ειχα και το νοτε 2 και δεν βλεπω διαφορα μεταξυ τους στην οθονη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aρκετα καλο κινητο και το Mega...Αλλα θεωρω οτι μετα το note2 ερχεται το Huawei Ascend Mate στις 6.1'' και μετα το Mega!Γνωμη μου ομως!

Κοιταξε να το χαρεις φιλε μου το phabletaki σου!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Να ρωτήσω φίλε μου μιας και το σκέφτομαι για αγορά και μιας και είχα το Note 2 το οποίο ήταν το μοναδικό που ευχαριστήθηκα μετά το iPhone: Από αυτονομία πως τα πάει; Το Note μου έβγαζε άνετα μια μέρα με βαριά χρήση έχοντας πάνω και τρεις exchange λογαριασμούς να συγχρονίζουν όλη μέρα. Και από απόθεμα RAM; Δεδομένου ότι έχει 1,5GB άρα γύρω στα 1,3 ελεύθερα, χωλαίνει καθόλου; Πόσο συχνά σου κλείνει εφαρμογές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...