Προς το περιεχόμενο

Ποδήλατο


pavl0s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αδερφέ άλλοι προτιμούν ποδήλατα με ανάρτηση στην πόλη άλλοι όχι όποτε μην δένεις κόμπο το τι θα διαβάσεις σε ένα φόρουμ.

Για μένα πήγαινε σε κάποιο ποδηλαταδικο και πάρε ένα επώνυμο ποδήλατο που να σου αρέσει σε εμφάνιση,πάνω κάτω σε αυτά τα χρήματα όλα τα ίδια είναι.

Κρατά και κάποια χρήματα απο το μπατζετ σου για φωτάκια,κράνος,κλειδαριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην τιμή κανονικά δωρω τα φώτα οποίο και να παρω

Τα φώτα από ποδηλατάδικο είναι μούφα ( τα φθηνά ) ..Τα καλά φώτα είναι τα κινέζικα απο dealextreme , banggood κτλπ με ένα 10άρικο παίρνεις πολύ καλό φως.

 

Aυτό είναι ότι πρέπει για την πολη .,έχω ανέβει πεντέλη μέσα στο μαύρο σκοτάδι με το συγκεκριμένο .

http://www.dx.com/p/ultrafire-sh98-cree-xm-l-t6-800lm-3-mode-white-light-zooming-flashlight-black-1-x-18650-162491#.WBs439KLQ_4

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα φώτα από ποδηλατάδικο είναι μούφα ( τα φθηνά ) ..Τα καλά φώτα είναι τα κινέζικα απο dealextreme , banggood κτλπ με ένα 10άρικο παίρνεις πολύ καλό φως.

 

Aυτό είναι ότι πρέπει για την πολη .,έχω ανέβει πεντέλη μέσα στο μαύρο σκοτάδι με το συγκεκριμένο .

http://www.dx.com/p/ultrafire-sh98-cree-xm-l-t6-800lm-3-mode-white-light-zooming-flashlight-black-1-x-18650-162491#.WBs439KLQ_4

Eiναι με μπαταρια που φωρτιζει; η αλλαζουμε μπαταριες;

Βαση για το ποδηλατο εχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eiναι με μπαταρια που φωρτιζει; η αλλαζουμε μπαταριες;

Βαση για το ποδηλατο εχει;

Εννοείται .. η μπαταρία είναι 18650 ( δεν περιλαμβάνεται ) , τέτοιες μπαταρίες έχουν τα λάπτοπ. ( εγώ έβγαλα 8 από ένα παλιό λάπτοπ )

 

Βάση δεν έχει αλλά μπορείς να βρεις εύκολα .. προσωπικά την έφτιαξα μόνος μου.

 

http://www.dx.com/s/flashlight%2bmount?Sort=ReviewsCount

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα κάτι καλυτερο τελικά δεν ξέρω εαν έπραξα καλά. Πήρα το ideal megisto. Πρωτη εμπειρία απο νέα Σμύρνη Καλαμακίου απαίσια εμπειρία μεγάλη κούραση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο !

Μην αγχώνεσαι .. σιγά σιγά θα βελτιωθεί η φυσική κατάσταση σου και δεν θα σε κουράζει τόσο.Τα λάστιχα να κοιτάς τακτικά ώστε να έχουν την κατάλληλη πιεση ώστε να μην κουράζεσαι τσάμπα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την πόλη οι αναρτήσεις είναι χαμένη ενέργεια .

 

+1000000 και από μένα (χρήστης ποδηλάτου με ανάρτηση-ήταν δώρο και μου φάνηκε εντυπωσιακό τότε- αρκετά χρόνια).

Όταν μου το έκλεψαν δεν ξαναμπήκα στο σκεπτικό για ανάρτηση (ίσως στο μέλλον αν "πάρω τα βουνά").

Αν και λένε ότι δεν πρέπει να κρίνουμε από την εμφάνιση, είναι κάτι παραπάνω από προφανές ότι ποδήλατο με ανάρτηση (κυρίως στην πίσω αναφέρομαι) ή με χοντρά τρακτερωτά λάστιχα μέσα στην πόλη δείχνει ότι ο αναβάτης δεν ξέρει, δεν ποδηλατεί καιρό ή έχει παραπληροφορηθεί (ή απλά γουστάρει οπότε εκεί πάω πάσο).

Σαφώς και τα χοντρά λάστιχα ή το χοντρό ελατήριο δείχνουν "power" αλλά μόνο στα μάτια της οικογένειας και της γειτονιάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ παίδες μου. Η ανάρτηση ηταν χρησημη . πρωτα βόλτα κατεβαινα την Αμφιθέας προς παραλία και είχε κινηση,ανεβηκα πεζοδρόμιο κατεβηκα κυριλα. Αλλά στην ανηφόρα πέθαιναν....ΑΣΕ ασε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν είσαι σταματημένος και πας να ξεκινήσεις (ή ακόμα και σε κίνηση και ρίχνεις πεταλιά για να επιταχύνεις) αισθάνεσαι ότι πρώτα "βυθίζεται" η σέλα και μετά έχεις την σχετική κινητική ενέργεια.

Ε, αυτό το βύθισμα είναι ενέργεια που έχει κυριολεκτικά σπαταληθεί (και κουράσει) χωρίς να έχει βοηθήσει σε κάτι (αν κάποιος θέλει να τραμπαλίζεται πάει στην παιδική χαρά :-) )


Ευχαριστώ παίδες μου. Η ανάρτηση ηταν χρησημη . πρωτα βόλτα κατεβαινα την Αμφιθέας προς παραλία και είχε κινηση,ανεβηκα πεζοδρόμιο κατεβηκα κυριλα. Αλλά στην ανηφόρα πέθαιναν....ΑΣΕ ασε

 

Δεν θα κριτικάρω τον τρόπο που ποδηλατεί κάποιος (είναι θέμα γούστου και τεχνικής) αλλά το ανεβοκατέβασμα σε πεζοδρόμια δεν χρειάζεται ανάρτηση γιατί συνήθως δεν γίνεται με το να είσαι καθιστός στην σέλα (φυσικά αν εσύ το προτιμάς εννοείται πως καλά κάνεις και δεν μου πέφτει λόγος). Το σχολιάζω απλά για τους ενδιαφερόμενους μια που σηκώνοντας λίγο τον...εαυτό σου από τη σέλα αναλαμβάνει η "ανάρτηση" του σώματος για να σου αποσβέσει το χτύπημα στο κράσπεδο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα κάτι καλυτερο τελικά δεν ξέρω εαν έπραξα καλά. Πήρα το ideal megisto. Πρωτη εμπειρία απο νέα Σμύρνη Καλαμακίου απαίσια εμπειρία μεγάλη κούραση

 

Καλορίζικο και πάντα όρθιος! Στην ανηφόρα να την κλειδώνεις (αν κλειδώνει) Οδήγησες χωρίς ανάρτηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...