Προς το περιεχόμενο

Κατέφθασε το νέο CyanogenMOD 10.1


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νέα έκδοση για το δημοφιλές CyanogenMod είναι διαθέσιμη από σήμερα, κάνοντας αρκετά χαρούμενους όσους κατόχους (απ' όσους υποστηρίζονται) android smartphones δεν μπορούν να έχουν πρόσβαση στη τελευταία έκδοση του android.Το CyanogenMod στην ουσία φέρνει την τελευταία έκδοση του Android σε αρκετές συσκευές που υποστηρίζονται, με το χρήστη να μην εξαρτάται καθόλου για το αν η εταιρεία κατασκευής του κινητού του πρόκεται να προχωρήσει στην διάθεση κάποιας αναβάθμισης.

 

Μερικές μόνο από αυτές τις συσκευές είναι το HTC One X, HTC One, Galaxy Note 2, Galaxy S3, Galaxy S2 και πολλές άλλες ακόμη. Η νέα έκδοση του CyanogenMod βασίζεται στην έκδοση 4.2.2 Jelly Bean του Android η οποία με τη σειρά της φέρνει αρκετά νέα χαρακτηριστικά στην πλατφόρμα όπως πλήρως ανασχεδιασμένη εφαρμογή για τη φωτογραφική κάμερα, πληκτρολόγιο με gestures, lockscreen widgets κ.α

 

Link.png Site: Υποστηριζόμενες συσκευές

File.png Download: http://get.cm/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρεπει να βελτιωθηκε και η μνημη εχω την εντυπωση απο την RC5 που ειχα πριν. Πολυ πιο smooth ΟΛΑ.

 

 

Ποιά βρε παιδιά; cm-10.1.0-RC5 έχω στο Γαλαξία εδω και ενα-δυο εβδομάδες και δεν μου βγάζει ότι έχει βγει κάποιο stable update...

 

Για ξανατσεκαρε. Υποτιθεται απο χθες εχει κυκλοφορισει. Σε S1 το πρωι εμενα το εδειχνε

Επεξ/σία από jimmy81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω ποιά είναι η είδηση....για τα περισσότερα κινητά δεν υπάρχει σε 4.2.2 αλλά παλιότερες και για τα υπόλοιπα υπήρχε εδώ και μέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια για να παω απο 10.1.0 RC σε stable χρειαζεται να κανω φορματ πρωτα; Ρωταω γιατι δε θελω να χασω ολα μου τα αρχεια και βαριεμαι τη διαδιακασια απο την αρχη να τα ξαναπερναω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...