Προς το περιεχόμενο

Ιος στο λαπτοπ μου


dionisis1992

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το προβλημα ακομα το ιδιο καθε λεπτο σχεδον ανοιγει ενα προγραμματακι οπως εδειξα στην προηγουμενη εικονα και εξαφανιζεται μεταα

 

ξερει κανεις τι ειναι αυτα τα malware threats Που λεει??

 

http://prntscr.com/1d5mo1



μετα απο πολυ ωρα προλαβα και το καρφιτσωσα στην μπαρα κατω.αλλα δεν ανοιγειι ξερει κανεις τι ειναι??

 

http://prntscr.com/1d5wyd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα malware threats, εννοεί τα cookies files. Επειδή είναι εν δυνάμει τρόπος που μπορεί κάποιος απλά να δει σε τι site μπαίνεις κτλ, γι' αυτό λέγονται tracking cookies. Googlαρε το για περισσότερες λεπτομέρειες. 

 

Επειδή έχεις βάλει αυτό το πρόγραμμα, έιναι ρυθμισμένο να τρέχει τακτικά για να κάνει ένα γρήγορο σκανάρισμα για προβλήματα στον υπολογιστή.

 

Εγώ λέω κάντο απεγκατάσταση να ξεμπερδεύεις. Καλό πρόγραμμα στο είδος του, αλλά τι να το κάνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγάλε το συγκεκριμένο πρόγραμμα και κατέβασε mlawarebytes και supernatispyware , ενα scan με αυτα τα 2 μια 1 φορά τον μήνα και θα εισαι κομπλέ αρκει βέβαια και εσυ να προσέχεις που μπαίνεις τι πατας κτλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα πολυ καλο scanner παιδες ειναι το Emsisoft Emergency Kit. ισαξιο του malware αν οχι καλυτερο....... ειναι και portable.

Και το hitman pro (with kichstarter), το οποίο καλό είναι να υπάρχει ως bootable σε usb (δεν δεσμεύει σχεδόν καθόλου χώρο), γιατί λειτουργεί όπως τα rescue disks. Και είναι ότι καλύτερο έχω δει σε συνδυασμό ταχύτητας και αποτελεσματικότητας. Εξαιρετικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...