Προς το περιεχόμενο

Εκθεσιακά μοντέλα, ποια είναι η άποψή σας;


sonas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρειάζομαι ένα λάπτοπ και το μόνο που έχω βρει σε καλή τιμή είναι το εκθεσιακό μοντέλο μιας μεγάλης αλυσίδας καταστημάτων. 

Ποια είναι η άποψη σας  για τα εκθεσιακά μοντέλα; ο τύπος στα κατάστημα μου είπε ότι το έχει ανοίξει ένα μήνα πριν περίπου. Πιστεύετε ότι είναι ρίσκο να αγοράζεις ένα εκθεσιακό μοντέλο και όχι  ένα ''του κουτιού'' ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα δεν σε ενοχλει οτι το χει χουφτωσει η μιση αθηνα,τοτε υπολογισε οτι το μονο που μπορει να χει παθει κατι αν εισαι ατυχος ειναι το touchpad η το keyboard (αρκετη μικρη πιθανοτητα φυσικα!)Κατα τα αλλα θα σου δωσουν και εγγυηση (μειωμενη φανταζομαι) οποτε θα σε καλυψει αυτη.Ρωτα παντως αν θα καλυψει η εγγυηση τα συγκεκριμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ο τύπος στα κατάστημα μου είπε ότι το έχει ανοίξει ένα μήνα πριν περίπου. 

Και εμενα στα media markt μου ειχαν πει για ενα οτι εχει δουλεψει 2 εβδομαδες, ενω ο δισκος ελεγε πως εχει δουλεψει 100+ μερες.

..ολως τυχαιως απο -20% εκπτωση, πηγαμε στο -30%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαι λίγο άσχετος πώς μπορώ να τσεκάρω τις ώρες λειτουργίας του σκληρού;

 

Το μοντέλο που αναφέρομαι ειναι HP Pavilion g6-2220 ev με windows 8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε μαζι σου με ενα στικακι αυτο http://iij.dl.sourceforge.jp/crystaldiskinfo/58588/CrystalDiskInfo5_6_2.zip

κ τρεξτο στον φορητο που θες.

 

Θα δεις το πεδιο "power on hours"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από προσωπική εμπειρία θα έλεγα μακριά από εκθεσιακά, εκτός κι αν είναι βαρβάτη η έκπτωση. Είχα πάρει πριν χρόνια ένα και παρόλο που δεν ήταν ανοιγμένο καιρό η σκόνη που είχε πιάσει μέσα ήταν απελπισία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 για τον από πάνω συνήθως τα υποτιθέμενα εκθεσιακά είναι από επιστροφές ελαττωματικών κομματιών και μπορεί εγώ να ήμουν τυχερός αλλά εσύ θα είσαι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...