Προς το περιεχόμενο

καινουριο gaming pc


stelios1890

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ δεν θα διαφωνήσω με την οθόνη αλλά είμαι κατά των μεταχειρισμένων χωρίς εγγύηση. Αν έχει ακόμα τότε μαζί σου. Το θέμα είναι αφού σε καλύπτει, θες να ρίξεις τα χρήματα που περισσεύουν στο pc ή θα τα κρατήσεις για να πας διακοπες π.χ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεω να τα ριξω στο pc και μετα το καλοκαιρι να παρω μια καλη οθονουλα... διακοπες δεν παιζουν ας οψεται η δουλεια... λετε να εχω ανισσοροπια? παμε για μια τελικη προταση (μεχρι 1100 ευρω ο πυργος) ρε millenium με μια οθονη μεχρι 200 ευρα αλλα θα παει σιγουρα για μετα το καλοκαιρι... και κατι τελευταιο... να κανω αποπειρα να τον συναρμολογησω μονος? ειδα λιγο τα tutorials που παιζουν και λεω να δοκιμασω η λετε οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες και αυτή την σύνθεση βρε Στέλιο να έχεις κ μια εναλλακτική στο κεφάλι σου.

 

http://www.insomnia.gr/topic/491221-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%B2%CE%AC%CE%B8%CE%BC%CE%B9%CF%83%CE%B7-game-pc/?do=findComment&comment=52466351

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια... ακουσα αυτο που μου λεει ο millenium περι ανισορροπιας και θα παρω και την οθονουλα... αυτη που πηρα θα την βαλω στο δευτερο pc το κοινοχρηστο... ευχαριστω παρα πολυ για τις προτασεις και τις συμβουλες σας παιδια σας ειμαι πραγματικα υποχρεος... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...