Προς το περιεχόμενο

hp dv6700 υπερθερμανση και μαυρη οθονη


stavros34

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά πήρα σήμερα τηλ σε μια εταιρια και μου είπε για το reballing δίνει εγγύηση 4 μήνες και λέει οτι θα πάει κανένα χρόνο μπορεί και παραπάνω.τιμή στα 100 εύρω.αξίζει να το κάνω;απο την άλλη και οποιαδήποτε μητρική να βάλω θα ξανακάνει το ίδιο πράγμα μετά απο καιρό.άσε που δεν θα ξέρω και τι μητρική θα πάρω γιατί σίγουρα θα είναι μεταχειρισμενη.δεν ξέρω τι να κάνω πραγματικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το reballing δεν ειναι πορτοκαλαδα για να ληξει :P.

απο 4 εως 6 μηνες δινουν εγγυηση.

αν γινει σωστη δουλεια θα σου κρατησει πολυ περισσοτερο.

εγω θα το προχωρουσα το θεμα με reball.

 

 

υ.γ

αν δεν θελεις να το επισκευασεις το πουλας σε κομματια η ολοκληρο και ‘τσονταρεις‘ λιγα ακομα και αγοραζεις καινουριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

τελικα παιδια μητρικη ητανε.το εκανε ο τεχνικος reballing και μου ειπε οτι παλι εκανε τα ιδια οποτε ειναι μου ειπε μητρικη το προβλημα.μαλλον για αγορα καινουργιας παω...(οχι ολοκαινουργιας......lol ).παντως δεν κανω διαφημιση αλλα το μαγαζι που μου ειπε ο φιλος πιο πανω ειναι πολυ μα πολυ επαγγελματιες, μου ειπαν να τους στειλω τα λαπτοπ που ειχα για reballing με δικα τους εξοδα και εκανε το reballing και μετα μου ειπε οτι δεν γινονται και μου τα εστειλε πισω παλι με δικα τους εξοδα...μπραβο και παλι μπραβο στα παιδια απο το μαγαζι και στον φιλο που μου ειπε για αυτο...ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...