Προς το περιεχόμενο

"Ρακετοπόλεμος"


Cossutius.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 194
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ προσωπικά δεν έχω δεί ΠΟΤΕ ρακετίστα να παίζει σε σημείο το οποίο βρίσκεται εκτός της ζώνης και του άμεσου οπτικού πεδίου των ξαπλωστρών....(εκτός αν δεν χωράει). Κοινώς σε σημείο που να μην είναι εμφανής η επίδειξη τους. Την άλλη φορά ήταν κανα χιλιόμετρο ρακετίστες πλάτη πλάτη και έπαιζαν...έλεος δλδ. Αλλά το φιλέτο είναι το ΚΕΝΤΡΟ του μαγαζιού πάντα. Όποιος καγκουρορακετίστας το πιάσει αυτό είναι και ο πιό μάγκας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα εκεί είναι το θέμα...

 

Δεν παίζουν ρακέτες επειδή γουστάρουν... αλλά επειδή βρήκανε κάτι εύκολο με το οποίο θα μπορέσουν να καλύψουν τα ψυχολογικά τους κενά από τον θαυμασμό των παραδίπλα που τους βλέπουν. 

 

Για αυτό είναι πολύ λογικό να παίζουν μέσα στη μέση του κόσμου... πώς αλλιώς θα τους δουν για να επιτευχθεί ο σκοπός τους; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βγαλαμε και αυτο το συμπερασμα οτι αν παιζεις ρακετες ειχες ψυχολογικα...

 

Τι μαθαινει ο κοσμος...

 

Εγω δηλαδη που θα παω σε μπιτσομπαρο, θα εχω μαζι μου την μασκα και τα βατραχοπεδιλα, για να βγαλω την καβλα μου, θα γυρισει ενας εξυπνακιας και θα με πει οτι αυτος εχει ψυχολογικα ειναι ανωμαλος.

 

Μερικοι το κανουν για εφε αλλα μην τα βαζουμε ολα στο ιδιο τσουβαλη.. 

 

Εχεις δοκιμασει ποτε να παιξεις ρακετες? Ειναι τοσο ευκολο οσο το βλεπεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εχεις δοκιμασει ποτε να παιξεις ρακετες? Ειναι τοσο ευκολο οσο το βλεπεις?

 

Ναι έχω δοκιμάσει, είναι ομολογουμένως αρκετά δύσκολο. Έρχεσαι στα λόγια μας λοιπόν. Ο καγκουρορακετίστας κάθεται εκεί μπροστά με το έτσι θέλει για να μου κάνει επίδειξη κάτι που τον κάνει να νιώθει ανώτερος απο εμένα που μάλλον δεν μπορώ να το κάνω. Αντίστοιχα η γκόμενα θέλει η παραλία να θαυμάζει το καινούργιο της μπραζίλιαν...χωρίς όμως να φαίνεται τσουλάκι αφου "το κορίτσι ρακέτες παίζει, δεν φταίει αν της κοιτάζουν το κωλαράκι".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αν εχει κωλαρακι καλα κανει να φορεσει και στριγκ...Δεν με πολυ νοιαζει... Θα την κοιταξω μια δυο φορες...

 

Αν ειναι θα σας ενοχλουν και αυτοι που περπατενε απο την μια αρκη της παραλιας στην αλλη και σας κρυβουν τι θεα, σας βρεχουν και λοιπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βγαλαμε και αυτο το συμπερασμα οτι αν παιζεις ρακετες ειχες ψυχολογικα...

 

Τι μαθαινει ο κοσμος...

 

Εγω δηλαδη που θα παω σε μπιτσομπαρο, θα εχω μαζι μου την μασκα και τα βατραχοπεδιλα, για να βγαλω την καβλα μου, θα γυρισει ενας εξυπνακιας και θα με πει οτι αυτος εχει ψυχολογικα ειναι ανωμαλος.

 

Μερικοι το κανουν για εφε αλλα μην τα βαζουμε ολα στο ιδιο τσουβαλη.. 

 

Εχεις δοκιμασει ποτε να παιξεις ρακετες? Ειναι τοσο ευκολο οσο το βλεπεις?

 

Αν παιζεις ρακετες δεν εχεις ψυχολογικα. Αν παιζεις ρακετες καβαλα σε 200 ατομα, απλα και μονο για να εισαι στο κεντρο της ολης φασης, ναι εχεις. 

Πιστευω καταλαβαινεις τη διαφορα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ρακετες διπλα στο νερο παιζονται μονο για φιγουρα.ειναι το καινουριο ''δεστε τι ωραιος νεοελληνας με την κορμαρα μου ειμαι και τι ωραια επιδυκνειω τις ικανοτητες μου".ξερετε  κανεναν ναπαιζει ρακετες σε μια ερημικη παραλια?οχι!

 

αν καποιος το κανει για σπορ δεν θελει κοσμο στα ποδια του.παει πιο εξω που δεν εχει,ολοι εχουμε δει χωρους ειιδκους σε μαγαζια-παραλιες.στις παραλιες διπλα στο νερο και μεσα στον κοσμο παιζουν οι επιδειξιομανης τυποι.αν αγαπας το σπορ πραγματικα η' θελεις απλα να παιξεις χαλαρα για διασκεδαση η' πας σε ενα ειδικο χωρο πιο εξω η' περιμενεις το απογευμα η' νωρις το πρωι που ειναι αδεια η παραλια και δεν ενοχλεις κανεναν.

 

στην ελλαδα δυστυχως ο κανονας κανω αυτο που θελω χωρις να ενοχλω τον διπλανο μου ,δεν υπαρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αρτέμιδα, να πίνεις καφε απέναντι απ'την παραλία, και παρά την μουσική να'ναι τόσοι πολλοί οι ρακετάδες που το τακ τακ να ακούγεται παντού. Πρέπει να χειμωνιάσει, τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lol, για να πίνεις εσύ καφέ;

 

Δηλαδή έχουμε τον αργόσχολο εναντίον εκείνου που αθλείται στην τελική.

 

 

Ας πάει στην τελική να αθληθεί. Στην παραλία να μην πηγαίνει. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...