Προς το περιεχόμενο

Αίτηση πρόσληψης τί γράφω;


Silverage

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τί γίνεται εδώ ρε.Ο άλλος ξέθαψε ένα θέμα 2 μηνών για να με βρίσει που βρήκα δουλειά;

Αν συμπεριφέρεσαι έτσι δεν απορώ που δεν έχεις βρει δουλειά.

Δεν νομιζω οτι καραζει εσενα προσωπικα. Περισσοτερο μου φαινεται οτι κραζει γενικα το συστημα που θεωρει οτι οι περιπτωσεις σαν τη δικη σου χρηζουν κοινωνικη βοηθεια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Εδώ με λέει μαμόθρεφτο, βολεμένο και με κατηγορεί για την ανεργία στην Ελλάδα λες και εγώ φταίω.Δεν πάει στο διάλο.</p>

 

Ντάξει αγνόησε τον πάντως.Προφανώς ο ίδιος να δέχεται ψυχολογική πίεση από την κατάσταση που βιώνει που μάλλον δεν φαίνεται να ναι και η καλύτερη,γο αυτό και δεν μπορεί να επεξεργαστεί καλά τα δεδομένα.Δηλαδή σου λέει εγώ δεν βρίσκω με δουλειά ούτε με γνωστό και ο άλλος βρίσκει άρα μου φταίει ο τρόπος που βρίσκει και ύστερα τα χώνει για τα πάντα.Συμφωνώ με τον πιο πάνω πάντως που λέει η κρίση μόνο γκρίνια φέρνει και καυγάδες μεταξύ μας!!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ με λέει μαμόθρεφτο, βολεμένο και με κατηγορεί για την ανεργία στην Ελλάδα λες και εγώ φταίω.Δεν πάει στο διάλο.

 

Εσύ να πας στο διάολο μαλακιστίρι.

 

 

ΚΑι ναι κράζω γιατί έτσι είναι το δίκαιο.Δεν νομίζω να αρέσει σε κανέναν που βρήκε δουλιά χωρίς να κουνηθεί αλλά απότι βλέπω και εδώ μέσα καλοί βολεμένοι είστε.Αλλα μου αρεσει που μπηκε και καλα να ρωτήσει για την αίτηση .Λες και δεν ηξερε τι αιτηση θελει απλα και καλα για να το παιξει μαγκια οτι βρηκε δουλια να ασχοληθουν λιγο μαζι του.

 

Τερμα δεν ξαναγράφω έτσι και αλλιός σε τοίχο τα λέω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ να πας στο διάολο μαλακιστίρι.

 

 

ΚΑι ναι κράζω γιατί έτσι είναι το δίκαιο.Δεν νομίζω να αρέσει σε κανέναν που βρήκε δουλιά χωρίς να κουνηθεί αλλά απότι βλέπω και εδώ μέσα καλοί βολεμένοι είστε.Αλλα μου αρεσει που μπηκε και καλα να ρωτήσει για την αίτηση .Λες και δεν ηξερε τι αιτηση θελει απλα και καλα για να το παιξει μαγκια οτι βρηκε δουλια να ασχοληθουν λιγο μαζι του.

 

Τερμα δεν ξαναγράφω έτσι και αλλιός σε τοίχο τα λέω.

Με τέτοια λαμπρή λογική και με τέτοια ορθογραφία δεν απορώ που δεν βρίσκεις δουλειά και δε νομίζω να σε πάρει και κανένας. Τι να σε κάνει άμα δεν έχεις τελειώσει ούτε το σχολείο;

 

Γνώμη μου, βρες κανα γνωστό σου βουλευτή να σε βάλει κάπου σε κανα δημόσιο να μην κάνεις τίποτα γιατί από κανονική δουλειά δεν σε βλέπω σώο...

 

Καλά το να μπεις με την αξία σου κάπου δεν το συζητάω καν, μάλλον στην αίτηση θα υπέγραφες με σταυρό  :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ εσύ αστέρι μου, είχες όλα τα φόντα για να πάρεις την θέση, ε;

Το παλικάρι προσλήφθηκε ελέω εγκυκλίου/"εσωτερικού" κανονισμού της ΕΤΕ και εκτιμώ οτι σάν περίπτωση, είναι σχετικά σπάνια.Επίσης, δέν νομίζω οτι τα παιδιά εργαζομένων της ΕΤΕ να ρωτάνε: "γέρο/μάνα,αν τα τινάξεις τι σκατά να γράψω για να πάρω τη θέση σου;".

 

Έχασε ένα συγγενικό πρόσωπο άλλα κέρδισε μια θέση εργασίας.Αν πιστεύεις οτι κάτι τέτοιο χαροποιεί τον OP,απο βάθος καρδίας, σου αξίζει η ορθοστασία στην ουρά του ΟΑΕΔ.

 

Είμαστε βολεμένοι;Λάθος!Εσύ είσαι κακοήθης και ζηλόφθων

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

.Λες και δεν ηξερε τι αιτηση θελει απλα και καλα για να το παιξει μαγκια οτι βρηκε δουλια να ασχοληθουν λιγο μαζι του.

 

 

 

Αν το θεμα δουλεια το αντικαταστησεις με το θεμα γκομενα μου θυμιζεις πολλους κακιασμενους "φιλους" μου

που αμα βρει ο αλλος γκομενα τον καταριουνται γιατι οι ιδιοι δεν μπορουν να βρουν μιας και ειναι φτωχαδακια,

δεν εχουν αμαξι λογω του συστηματος κτλ κτλ.

 

 

 

αλλά απότι βλέπω και εδώ μέσα καλοί βολεμένοι είστε.

 

 

Πολυς θυμος, πινε κανα καφεδακι γενικα, κανα ποτακι και χαλαρωσε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τερμα δεν ξαναγράφω έτσι και αλλιός σε τοίχο τα λέω.

 

Ο τειχος ειναι στην καρδια και την ψυχη σου που δεν χαιρεσαι για την επιτυχια του συνανθρωπου σου και βγαζεις

τοση χολη. Αγαπατε αλληλους ειχε πει ο Χριστουλης!

 

Μουαχαχα αντε και λιγο τρολαρισμα για να ξημερωσει καλα η μερα και να παω και 20 την πιεση του Αντρικου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα να σταματήσω να γράφω αλλά δεν μπορώ να με προσβάλετε και να μην απαντήσω.Πάμε λοιπον:

 

Με τέτοια λαμπρή λογική και με τέτοια ορθογραφία δεν απορώ που δεν βρίσκεις δουλειά και δε νομίζω να σε πάρει και κανένας. Τι να σε κάνει άμα δεν έχεις τελειώσει ούτε το σχολείο;

 

Γνώμη μου, βρες κανα γνωστό σου βουλευτή να σε βάλει κάπου σε κανα δημόσιο να μην κάνεις τίποτα γιατί από κανονική δουλειά δεν σε βλέπω σώο...

 

Καλά το να μπεις με την αξία σου κάπου δεν το συζητάω καν, μάλλον στην αίτηση θα υπέγραφες με σταυρό 

Ε ναι φυσικά με την φοβερή λογική σου αν έκανα ένα λάθος σημαίνει ότι είμαι αμόρφωτος.Σε γελάσανε φίλε μου και πτυχίο έχω και μεταπτυχιακό έχω κάνει και απόλα και δεν βρίσκω κανέναν βουλευτή όπως μάλλον θα έχεις κάνει εσύ για να το προτείνεις γιατί είμαι τίμιος και όχι βολεψάκιας.

 

Ενώ εσύ αστέρι μου, είχες όλα τα φόντα για να πάρεις την θέση, ε;

Το παλικάρι προσλήφθηκε ελέω εγκυκλίου/"εσωτερικού" κανονισμού της ΕΤΕ και εκτιμώ οτι σάν περίπτωση, είναι σχετικά σπάνια.Επίσης, δέν νομίζω οτι τα παιδιά εργαζομένων της ΕΤΕ να ρωτάνε: "γέρο/μάνα,αν τα τινάξεις τι σκατά να γράψω για να πάρω τη θέση σου;".

 

Έχασε ένα συγγενικό πρόσωπο άλλα κέρδισε μια θέση εργασίας.Αν πιστεύεις οτι κάτι τέτοιο χαροποιεί τον OP,απο βάθος καρδίας, σου αξίζει η ορθοστασία στην ουρά του ΟΑΕΔ.

 

Είμαστε βολεμένοι;Λάθος!Εσύ είσαι κακοήθης και ζηλόφθων

Και βέβαια έχω προσώντα για θέση σε τράπεζα δεν νομίζω να έχω βγάλει το δημοτικό και να θέλω να μπω σε τράπεζα.'Οσο για τα εγκυκλίου αυτά είναι μπούρδες για να μην βρίσκουν θέση νέοι άνθρωποι με προσώντα και σίγουρα κάτι έχει παίξει με βουλευτές ε΄δω.

 

Αν το θεμα δουλεια το αντικαταστησεις με το θεμα γκομενα μου θυμιζεις πολλους κακιασμενους "φιλους" μου

που αμα βρει ο αλλος γκομενα τον καταριουνται γιατι οι ιδιοι δεν μπορουν να βρουν μιας και ειναι φτωχαδακια,

δεν εχουν αμαξι λογω του συστηματος κτλ κτλ.

 

 

Πολυς θυμος, πινε κανα καφεδακι γενικα, κανα ποτακι και χαλαρωσε.

Ε ναι αν δεν έχεις να πεις κάτι πετάς βλακίες για γκόμενες καφέδες και αμάξια.Αν έχεις τέτοιους φίλους συνχαρητήρια!

 

...μη μας απειλείς εμάς!

 

Εσύ είπες οτι έχεις δικιά σου επιχειρηση.Θα είσαι απο αυτούς που θα έχουν κάνα σουφλατζίδικο και θα θέλουν ντελιβερά με master για να τον προσλάβουν και είμαι σίγουρος οτι μια χαρά θα φοροδιαφεύγεις και εσύ αλλά κατα τα άλλα είσαι νομοταγής.

 

Ο τειχος ειναι στην καρδια και την ψυχη σου που δεν χαιρεσαι για την επιτυχια του συνανθρωπου σου και βγαζεις

τοση χολη. Αγαπατε αλληλους ειχε πει ο Χριστουλης!

 

Μουαχαχα αντε και λιγο τρολαρισμα για να ξημερωσει καλα η μερα και να παω και 20 την πιεση του Αντρικου!

Δεν αξίζεις καν απάντηση φίλε μου.Τράβα κοιμήσου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και βέβαια έχω προσώντα για θέση σε τράπεζα δεν νομίζω να έχω βγάλει το δημοτικό και να θέλω να μπω σε τράπεζα.'Οσο για τα εγκυκλίου αυτά είναι μπούρδες για να μην βρίσκουν θέση νέοι άνθρωποι με προσώντα και σίγουρα κάτι έχει παίξει με βουλευτές ε΄δω.

 

Α ρε μπαγασα εισαι σκετη απολαυση, μονο και μονο για το σημερινο γελιο σου ευχομαι απο καρδιας να βρεις δουλεια! Αλλα ελα ομολογησε το στις τελευταιες το εριξες Καμμενο ε? Μας ψεκαζουν και τα σχετικα ε?

 

Ε ναι αν δεν έχεις να πεις κάτι πετάς βλακίες για γκόμενες καφέδες και αμάξια.Αν έχεις τέτοιους φίλους συνχαρητήρια!

 

Να`σαι καλα, βλεπεις ειστε πολλοι παναθεμα σας!

 

 

Ε ναι φυσικά με την φοβερή λογική σου αν έκανα ένα λάθος σημαίνει ότι είμαι αμόρφωτος.Σε γελάσανε φίλε μου και πτυχίο έχω και μεταπτυχιακό έχω κάνει και απόλα και δεν βρίσκω κανέναν βουλευτή όπως μάλλον θα έχεις κάνει εσύ για να το προτείνεις γιατί είμαι τίμιος και όχι βολεψάκιας.

 

Εχεις και μια ψιλο-μανιουλα καταδιωξεως, βλεπεις παντου βουλευτες κτλ κτλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω.Εισται για λύπηση.Καληνύχτα.

 

 

Σε γελάσανε φίλε μου και πτυχίο έχω και μεταπτυχιακό

 

 

 

Και βέβαια έχω προσώντα για θέση σε τράπεζα

 

Καλο βραδι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...