Προς το περιεχόμενο

Huawei Ascend G300 £69.99 @amazon (+μεταφορικα)


Ntinaras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.amazon.co.uk/Vodafone-Huawei-Ascend-Smartphone-Silver/dp/B0089C9H4G/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1372356599&sr=8-1&keywords=g300

 

70 λιρες +καπου 6-7 λιρες μεταφορικα + 5 ευρω το ξεκλειδωμα απο ebay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ηταν πριν 6 μηνες θα λεγα τιμια τιμη αλλα με τα σημερινα δεδομενα οχι μια και ειναι με adreno 200 και παλιο cpu και ραμ αλλα για καποιο που θελει δευτερο κινητο ας το κοιταξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ηταν πριν 12 μηνες θα λεγα τιμια τιμη αλλα με τα σημερινα δεδομενα οχι μια και ειναι με adreno 200 και παλιο cpu και ραμ αλλα για καποιο που θελει τρίτο κινητο ας το κοιταξει

 

fixed :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

@tsismal

 

σχετικά με το μποικοτάζ έχω κάνει μια πρόταση στον matrix για ένα mail εκ μέρους όλου του site αλλά δεν πήρα απάντηση

 
Φιλε, αν θελει καποιος να κανει σε μενα προσωπικα καποια προταση την κανει με pm και σιγουρα παντα παιρνει απαντηση. Ολοι οι 4-5 που εστειλαν pm σχετικα με το θεμα της δρασης αυτης, πηραν απαντηση και εγινε και διαλογος επι μακρον με μερικους. Δεν εχω δεχθει κανενα pm σου.
 
Την ιδια λοιπον προταση με σενα μου την εχει κανει με Pm ενας φιλος πριν καμια 15 μερες, του απαντησα οτι προσωπικα πιστευω οτι ειναι καλυτερα 500 διαφορετικα μειλς, παρα ενα μειλ "ομαδικο". Μαλιστα δεν μου αρεσει η ιδεα να στειλει το insomnia μειλ "διαμαρτυριας", προσωπικα διαφωνω απολυτα. Οποια προταση κανω την κανω ως μελος και οχι ως insomnia. (Αν θελετε να κανετε καποια προταση στο ινσομνια μπορειτε να στειλετε pm στον admin, hal9000). Και φυσικα πολυ πιο δυνατη κινηση απο τα μειλ ειναι η απολυτη αποχη απο αγορες, εχω καταθεσει την αποψη μου στο σχετικο θεμα/ποστ. Στα μειλ μπορουμε ευκολα να "γαυγιζουμε" αλλα οι πραξεις μας ειναι αυτες που λενε την αληθεια οσων πιστευουμε. Οι πραξεις μας ειναι οι αποδειξεις των λογων μας και αυτες που θα τους επηρεασουν πιστευω πολυ περισσοτερο.
:)

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...