Προς το περιεχόμενο

[TV] 42'' LG 42LM3450 Led 3D 369€ @Κολομβούνης [expired]


Nels

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα βγάλετε και άλλες προσφορές στο κατάστημα σας;

Φίλε δεν εχω καμια σχεση με το εν λόγω καταστημα, δε θα ειχα κανενα πρόβλημα να το πω αλλωστε ούτε θα εγραφα ολοκληρη ιστορια. Επειδη ψάχνω καιρο για τηλεοραση μου φανηκε καλη ευκαιρια στα λεφτα της. *********************************************

 

Πολυ λαθος προσεγγιση θα μου επιτρεψετε να πω, δεν ειναι κριτηριο αξιοπιστιας ο αριθμος των ποστ. Μπορει σε καποιες περιπτωσεις να ειναι ενα στοιχειο που μονο ομως αν συνδιαστει με το περιεχομενο του ποστ και το ιστορικο του μελους θα μπορει να δωσει ενα "καταδικαστικο" αποτελεσμα. Εδω δεν εχουμε τετοιο δειγμα απο το ποστ, και μιας και η τιμη δεν ειναι κακη δεν μπορουμε να ειμαστε τοσο απαξιωτικοι.

Κανεις δεν ξεκινησε απο τα 500 για παραδειγμα ποστς, ολοι απο το μηδεν ξεκινησαμε. Επισης καποιοι δεν εχουν τον χρονο ή το χομπυ να ασχολουνται εντονα με τα φορουμς. Μην ειμαστε λοιπον παντα καχυποπτοι. Πιο σωστα, μπορει καποιος να ειναι καχυποπτος αν δεν μπορει να κανει αλλιως, αλλα ας μην απαξιωνει καποιον τοσο ευκολα και χωρις να εχει σοβαρες ενδειξεις.

Ακριβως αυτο. Επίσης στο εν λόγω φορουμ μπαινω κυρίως για να ενημερωθω για προσφορες και για σειρες-ταινίες και όχι για να ποσταρω χωρίς λόγο. Και εμπαινα εδω και χρόνια χωρις να εχω γίνει μέλος, εγινα μελος όταν χρειαστηκε να δώσω ενα εισιτηριο για συναυλία. Anyway, σας ευχαριστώ πολυ για τις απαντήσεις, μπορει το επομενο ποστ μου να ειναι σε κανα 2 χρονια, στο επανειδην! :)

 

Αρκετά χαμηλή η τιμή. Μήπως είναι εκθεσιακό μοντέλο;

Να σου πω την αληθεια και εγω το σκεφτηκα φευγοντας απο το καταστημα, της Ηλιουπολης συγκεκριμενα, δεν ξερω που πηρε τηλ ο φιλος που ειπε οτι δεν γνωριζαν για την προσφορα. Εγω δυστυχως λόγω δουλειας τωρα καταφερα να επικοινωνησω, το καταστημα της ηλιουπολης ήταν κλειστο και πηρα στου ελληνικου και μου ειπαν οτι είχαν αρκετα σφραγισμενα κομματια αλλα απο το μεσημερι έχουν τελειωσει όλα εκτός απο ενα εκθεσιακο στο καταστημα της βαρης. Για εκθεσιακό δεν ψηνομαι οπότε next time.

 

Οντως ο τροπος γραφής του θυμίζει τηλεμαρκετινκ αλλά αυτο δε λέει τίποτα. Η προσφορά αν όντως ισχυει είναι καλη. Θα προτιμούσες δηλαδή να μην την έγραφε;

χαχαχα, δεν ηξερα οτι εχω ταλεντο και στο τηλεμαρκετινγκ, ευχαριστω για το tip, μια που πανε χαλια οι δουλειες ως πολ. μηχ/κος, ευκαιρια να το γυρισω!

Επεξ/σία από matrixxx
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετά χαμηλή η τιμή. Μήπως είναι εκθεσιακό μοντέλο;

Να σου πω την αληθεια και εγω το σκεφτηκα φευγοντας απο το καταστημα, της Ηλιουπολης συγκεκριμενα, δεν ξερω που πηρε τηλ ο φιλος που ειπε οτι δεν γνωριζαν για την προσφορα. Εγω δυστυχως λόγω δουλειας τωρα καταφερα να επικοινωνησω, το καταστημα της ηλιουπολης ήταν κλειστο και πηρα στου ελληνικου και μου ειπαν οτι είχαν αρκετα σφραγισμενα κομματια αλλα απο το μεσημερι έχουν τελειωσει όλα εκτός απο ενα εκθεσιακο στο καταστημα της βαρης. Για εκθεσιακό δεν ψηνομαι οπότε next time.

Για την ιστορια να αναφερω οτι πριν 1 χρονο και κατι (λιγους) μηνες, ενδιαφερθηκα για μια φωτογραφικη που ειχαν σε καλη τιμη (149 εναντι 220 ή 250 σε αλλα καταστηματα τοτε).

Πηρα μαλιστα τηλεφωνο να 'παζαρεψω' την τιμη (ειχαν τη σχετικη ενδειξη στη σελιδα τους, νομιζω ειναι κατι που το συγκεκριμενο μαγαζι εβαλε πριν τον λιγακι πιο γνωστο - Κωτσοβολο -) και μεσω του 'παζαριου' καταφερα και αφου χρειαστηκε να τους βγαλω το λαδι να μαθω οτι προκειται περι εκθεσιακου, οποτε αποσυρθηκα. Η τιμη βεβαια τοτε φαινοταν και στο site τους (απο εκει το ειδα) https://www.skroutz.gr/s/87948/Fujifilm-Finepix-W1-Real-3D.html (λογικα ειναι το 1ο απο τα δυο 'καρφια' στην γκρι περιοχη του ιστορικου τιμων, ειχε μεινει στα 149 για λιγες μερες εκει, ευτυχως λιγο μετα την πηρα σχεδον στα μισα χρηματα απο θεμα που ανοιξε εδω!).

Οποτε θελω να πω οχι οτι ειναι κανονας αλλα υπαρχει ηδη 'περιστατικο' καλης τιμης που ηταν εκθεσιακο προϊον χωρις να το δηλωνουν, αρα καλο ειναι να προσεξετε/ψαξετε τι θα παρετε :).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεπιπτόντως η τιμή αν υπάρχει στοκ (και ειδικά σφραγισμένο), είναι πάρα πολύ καλή.

Απλά ο Κολομβούνης εδώ και καιρό δε φημίζεται για το καλό του όνομα (οπότε και θα κρατούσα μικρό καλάθι)...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μα το λεει και ο TS απο χθες απογευματακι οτι δεν υπηρχε πλεον παρα μονο μια εκθεσιακη:

 

 

Εγω δυστυχως λόγω δουλειας τωρα καταφερα να επικοινωνησω, το καταστημα της ηλιουπολης ήταν κλειστο και πηρα στου ελληνικου και μου ειπαν οτι είχαν αρκετα σφραγισμενα κομματια αλλα απο το μεσημερι έχουν τελειωσει όλα εκτός απο ενα εκθεσιακο στο καταστημα της βαρης. Για εκθεσιακό δεν ψηνομαι οπότε next time.

 

 

γι αυτο και εβαλα το expired απο εκεινη την ωρα, μην την πατησει κανεις και τσιμπησει το εκθεσιακο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...