Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΑ LENOVO θελω να παραγγειλω το lenovo α660 και δε το βρισκω πουθενα το μπατζετ μου ειναι μεχρι 100ευρω ξερει κανενας κανενα μαγαζι που να μην εχει ξεπουλησει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ναι υπαρχουν αρκετες επιλογες πλεον..

παντως εμενα που με ενδιαφερει πολυ η θεαση βιντεο και youtube και επισης αναγνωση pdf και Ιντερνετ θα ηταν καλο να εχει υψηλη αναλυση οθονης.. και οσο για τον επεξεργαστη, αρκει να τα προλαβαινει και να μη lagαρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω για διάβασμα το θέλω κυρίως γιατί και το intenso που έχω κάθεται στο συρτάρι. Σκεφτόμουν να πάρω ένα kindle paperwhite που έχει και φωτιζόμενη οθόνη για το βράδυ αλλά στα ίδια λεφτά βρίσκεις πλέον μικρά τέρατα από Κίνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω αγορασει ενα κινητο απο minideal στις 4 του μηνος και εχει γινει η αποστολη με singpost αλλα απο τις 6 του μηνος ειναι στασιμο... εχει κανενας ιδεα ποσο καιρο περνει να κουνηθουν απο singpost??

Item No. Posting Date Status Date Status Description ********* - 06-10-2013 Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

γουρλιδικο το insomnia

 

Item No. Posting Date Status Date Status Description ***** 11-10-2013 11-10-2013 Despatched to overseas (Country code: GR)

 

κι εμενα ταυτοχρονα το ιδιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...