Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα.

Ψαχνω για ενα φτηνο ταμπλετ απο καποιο κινεζικο μαγαζι για την μικρη μου κορη ( 5 ετων ) .

Μεχρι 60 ευρω μπορειτε να μου προτεινετε καποιο ? Αν γινετε να εχει και 1gb ram καλο θα ειναι.

Αυτο πως το βλεπετε ? http://www.geekbuying.com/item/ICOO-D70pro-II-7-inch-Android-4-1-Tablet-PC-Capacitive-Screen-1024-600-RK3066-1GB-RAM-8GB-312610.html

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω οτι δεν έχει ips το pipo s1 pro αν κ merimobiles λένε οτι έχει.<br>

Πάλι καλά παρήγγειλα το ainol προχτές λόγο custom roms κ μεγαλύτερης μπαταρίας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H pipo εκανε την βλακεια στην αρχη λεγοντας οτι εχει IPS & BT και πολλα σαιτ απλα αντιγραφουν αυτο που λεει η μαμα εταιρια και ετσι εγινε το μπερδεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπερα αυτο το ξερει κανειs http://www.zeezt.com λαπτοπ φτηνα.....λογικα μουφα...........

 

Χαχαχαχαχα... πραγματικά ούτε μία στο εκατομμύριο να είναι κανονικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.

Ψαχνω για ενα φτηνο ταμπλετ απο καποιο κινεζικο μαγαζι για την μικρη μου κορη ( 5 ετων ) .

Μεχρι 60 ευρω μπορειτε να μου προτεινετε καποιο ? Αν γινετε να εχει και 1gb ram καλο θα ειναι.

Αυτο πως το βλεπετε ? http://www.geekbuying.com/item/ICOO-D70pro-II-7-inch-Android-4-1-Tablet-PC-Capacitive-Screen-1024-600-RK3066-1GB-RAM-8GB-312610.html

Ευχαριστω

μακρυά φίλε το έχω πάρει και μου έβγαλε μόνο 3 μήνες (μετά δεν έπαιρνε μπρος) είναι μάπα το καρπόυζι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακρυά φίλε το έχω πάρει και μου έβγαλε μόνο 3 μήνες (μετά δεν έπαιρνε μπρος) είναι μάπα το καρπόυζι

.

Καλο ταμπλετ απο αποψη επιδοσεων. Το ειχα παρει 30κατι ευρω στη προσφορα του dx.com.

Οντως και σε μενα ενα χρονο τωρα τα χει παιξει 2 φορες. Τη μια φορα απλα περαστηκε ρομ, τη δευτερη επρεπε να το ανοιξω να βγαλω τη μπαταρια( με κολλητηρι) να τη φορτισω αλλου και να τη ξανατοποθετησα. Και εγω θα ελεγα μακρια σε αυτες τις τιμες..βρισκεις αλλα καλυτερα..Τωρα αν το διναν 30 ευρω οσο το πηρ; το σκεφτομουν ξανα:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link.png Site: Αυτό τι λέει;Υπάρχει ipad 1 το οποίο το χρησιμοποιεί η γυναίκα.Θα ήθελα ένα Android για μένα...

dear friend

we are so sorry for the problem,we have just gotten the bad news that the post man told us that the customs are very strict with recently, many parcels has been detained in customs office.many sellers in china had the same issue with shipping, your parcel has been detained also.we just gotten the bad news from our post man..they may will reship it to you or just stopped it after checking, as thinking about not to waste your time ,would you pls kindly advice could we resend or refund you full money,waiting for your suggestion.we respect your solution.

 

will you mind us to refund you full money first,that you could repay to us when you get it infuture. if the customs continue to reship it to you,that you could get it infuture,that you could repay to us when you get it then,will you agree

 

 

Your patience is much appreciated. If you have any concerns, please contact us through eBay message so that we can respond promptly. Our thoughts are with you.

 

Yours Sin

 

Μου έστειλε αυτό. Ζήτησα refund εννοείτε. Καμία άλλη πρόταση σε αυτά τα χρήματα υπάρχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ενδιαφερομαι κι εγω για tablet, και ψαχνομαι..... αυτο ως το βλεπετε?  

http://www.aliexpress.com/item/Good-tablet-Lenovo-8-inch-A2208-dual-core-1G-8G-dual-cameras-HD-screen-android-4/1229230412.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω οτι πρέπει πια να αποφεύγουμε τα διπύρηνα ως θέμα vfm. Εδώ ποία στα κινητά κοιτάμε quad στα tablet γιατί dual?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν ψαχνεις για φθηνο ταμπλετ, για απλη χρηση ιντερνετ, και οχι gaming (που προσωπικα το θεωρω ανουσιο σε ταμπλετ), νομιζω οτι ειναι αρκετος ο 2πυρηνος αρκει να συνδυαζεται με καλη ποσοτητα μνημης (τουλαχιστον 1gb).  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...