Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

http://www.pandawill.com/coki-w528t-smartphone-android-44-mtk6582-quad-core-47-inch-qhd-screen-red-p95351.html

 

4.4 κιτκατ και 1gb ram με 55 ευρω! βεβαια την  μαρκα αυτη δεν την εχω ακουσει ποτε μου...

55 ευρώ ή 58?Εγώ το βλέπω στα 58.02 :wacko: !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

70 δολαρια ειναι αναλογα τωρα με την ισοτιμια που θα βαλεις βγαινει και το ποσο...

 

ZTE V5 2GB απο vickmall στα 140$.Εξαιρετικο.
.

 
Ουπς αυτο μοιαζει δυναμιτης, εγω για κατι κινεζικα αγνωστης μαρκας ελεγα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το zte v5 redbull επειδη το εχω, πρεπει να ειναι ότι πιο vfm κυκλοφορεί αυτη την εποχη με 2gb ram. Το μόνο κακό είναι ότι η οfficial ρομ εχει μονο αγγλικα. δοκίμασα cyanogenmod 11 (kitkat 4.4.4) που εχει ελληνικά και πολλά κολπάκια (πχ double tap to wake up) αλλά εχω αγαπησει τόσο πολυ την nubia rom που μου φαινεται άσχημο το cm και το ξηλωσα αμέσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το zte v5 redbull επειδη το εχω, πρεπει να ειναι ότι πιο vfm κυκλοφορεί αυτη την εποχη με 2gb ram. Το μόνο κακό είναι ότι η οfficial ρομ εχει μονο αγγλικα. δοκίμασα cyanogenmod 11 (kitkat 4.4.4) που εχει ελληνικά και πολλά κολπάκια (πχ double tap to wake up) αλλά εχω αγαπησει τόσο πολυ την nubia rom που μου φαινεται άσχημο το cm και το ξηλωσα αμέσως.

Έχεις δηλαδή τα βασικά; 2 κάρτες και Ελληνικά; (γιατί παλιότερα είχα ακούσει ότι με την Rom που ερχόταν δεν δούλευε η δεύτερη sim)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δηλαδή τα βασικά; 2 κάρτες και Ελληνικά; (γιατί παλιότερα είχα ακούσει ότι με την Rom που ερχόταν δεν δούλευε η δεύτερη sim)

Αν πεταγόσουν ως το vickmall για 10 δεύτερα θα έβλεπες

 

Sim Card Dual SIM Card Dual Standby(from 11.26th)

 

 

55 ευρώ ή 58?Εγώ το βλέπω στα 58.02  :wacko: !

 

Καλά τώρα  θα κάνουμε συζήτηση για 3 ευρώ?. Λόγω ισοτιμίας και τα κόλπα του καθενός άλλη μετατροπή είχε χθες, άλλη σήμερα, άλλη κάνει ο Κινέζος, άλλη το paypal, άλλη η τράπεζά σου.

 

Το περίεργο είναι πως αναγκαστικά το πάει με registered mail οπότε σου βάζει και ~3 ευρά μεταφορικά. ΤΟ δεύτερο περίεργο είμαι 100% σίγουρος πως στο panda είχε να βάλεις κουπόνια αλλά πλέον δεν βλέπω στο καλάθι στο text box για να δοκιμάσω αν δουλεύει κανένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πεταγόσουν ως το vickmall για 10 δεύτερα θα έβλεπες

 

Sim Card Dual SIM Card Dual Standby(from 11.26th)

 

 
 

Απο οτι βλεπω ρωταει αν δουλευει η δευτερη καρτα στην συγκεκριμενη rom και οχι αν εχει :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δηλαδή τα βασικά; 2 κάρτες και Ελληνικά; (γιατί παλιότερα είχα ακούσει ότι με την Rom που ερχόταν δεν δούλευε η δεύτερη sim)

Nαι εδώ και μήνες δουλευουν και οι 2 sim. Για τελειως εξελληνισμένη εμπειρεια, θα πρεπει να περάσεις την cyanogenmod 11 rom. προσωπικα προτιμώ το nubia OS oποτε δεν εμεινα καθολου στην cm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πεταγόσουν ως το vickmall για 10 δεύτερα θα έβλεπες

 

Sim Card Dual SIM Card Dual Standby(from 11.26th)

Κοίτα, η ερώτηση έχει νόημα που ίσως δεν κατάλαβες. Το τηλέφωνο παρουσίαζε θέματα με την δεύτερη sim και στη rom που υποστήριζε Ελληνική γλώσσα δεν λειτουργούσε η δεύτερη sim.

 

 

 

Όσο για το vickmall πάω αρκετά συχνά όπως θα δεις στη φωτογραφία.post-200062-0-93909800-1417615442_thumb.png 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...