Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Απο οτι βλεπω ρωταει αν δουλευει η δευτερη καρτα στην συγκεκριμενη rom και οχι αν εχει :)

Κοίτα, η ερώτηση έχει νόημα που ίσως δεν κατάλαβες. Το τηλέφωνο παρουσίαζε θέματα με την δεύτερη sim και στη rom που υποστήριζε Ελληνική γλώσσα δεν λειτουργούσε η δεύτερη sim.

Ναι, αυτό ακριβώς γράφουν στο vickmall. WTF? μόνο εγώ το βλέπω?

 

Sim Card Dual SIM Card Dual Standby (from 11.26th)

 

Από 26.11 πλέον μπορεί και είναι Dual Standby (Τώρα η ημερομηνία αν είναι αληθινή άλλο θέμα). Το αν έχει 2η κάρτα που κολλάει? Είχε και θα έχει 2 Sim δεν μπορεί να φύγει από πάνω έτσι είναι φτιαγμένο.

 

Επειδη με ενδιαφερει να παρω ενα απο τα 2 κινητα το ΖΤΕ v5 η το cubot s308 na διαλεξω..ευχαριστω

Δεν νομίζω πως υπάρχει καν ερώτημα ή μία είναι ZTE ή άλλη χμ...Cubot και o ένας είναι snapdragon 400 και ο άλλος MTK6582. Τουλάχιστο θα ξες ότι το GPS θα παίζει κομπλέ. Να είχαν κάνα 40ρι διαφορά να το συζητούσαμε.

 

Δώσε τα 10-20 ευρώ παραπάνω για καλό σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, φτηνό tablet για μεγαλύτερης ηλικίας κυρία, να μπαίνει λίγο στο internet να χαζεύει και να παίζει κανα παλιοπαίχνιδο, μέχρι 60 ευρώ, έχουμε κάτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη με ενδιαφερει να παρω ενα απο τα 2 κινητα το ΖΤΕ v5 η το cubot s308 na διαλεξω..ευχαριστω

Μην το σκεφτεσαι καν.To ZTE V5 2GB ειναι το κορυφαιο VFM αυτη την περιοδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πείτε κανέναν designato λεπτό με καλή ποιότητα κατασκευής δίκαρτο κινητάκι μέχρι 160 ευρώ(+-%10 αςπουμε)

Δινω έμφαση στην ποιότητα κατασκευής γιατι έχω παρατηρήσει ότι δεν κάνω καμια πολύ τρελή χρήση επομένως θέλω να το κρατάω στα χέρια μου και να το χαίρομαι ρε παιδι μου, μην ειναι σκέτη πλαστικούρα :P

είμαι με ενα λενοβο α660 και δεν την παλεύω άλλο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πείτε κανέναν designato λεπτό με καλή ποιότητα κατασκευής δίκαρτο κινητάκι μέχρι 160 ευρώ(+-%10 αςπουμε)

Δινω έμφαση στην ποιότητα κατασκευής γιατι έχω παρατηρήσει ότι δεν κάνω καμια πολύ τρελή χρήση επομένως θέλω να το κρατάω στα χέρια μου και να το χαίρομαι ρε παιδι μου, μην ειναι σκέτη πλαστικούρα :P

είμαι με ενα λενοβο α660 και δεν την παλεύω άλλο :D

Design, λεπτό αλλά θυσιάζεις 4g το Umi Zero στα πολύ θετικά του, η Super amoled οθόνη

 

Όμορφα επίσης αυτή τη περίοδο νομίζω είναι και IOcean X8 mini,Doogee DG900, INew V3 plus,  Leagoo lead 1, Asus Zenfone 5(ίσως λίγο παχύ), IUNI U2 (είναι τέρας επεξεργαστικής ισχύς μάλιστα). Στο όμορφα θεωρώ κινητό που δείχνει λίγο elegant και θα βγάλεις όταν θα πας στη σύνοδο κορυφής, λέμε τώρα. Προσπαθώ να θυμηθώ και κανένα μοντέλο με ψευτοδερμάτινη πλάτη

 

Αν θες να μείνεις σε lenovo μάλλον το S850

 

Απλά πιστεύω ξες πως τα λεπτά ναι μεν μόδα αλλά μπαταρία γιοκ. Αν και με τη χρήση που ισχυρίζεσαι πως κάνεις άνετα όλα θα σου βγάλουν τη μέρα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καμιά γνώμη για το Cube Talk 9x;

Νομίζω το Cube μαζί με το Teclast X98 και το Onda 989 αποτελούν τις top επιλογές του καιρού μας.

 

Άμα δείτε καμιά καλή προσφορά (παίζουν κάτι χριστουγεννιάτικα offers πλέον) TV Box με Amlogic σφυράτε. Δεν πήρα ο μλκς στο black friday και τώρα τραβάω τα β..μαλλιά μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...