Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή παράγγειλα σήμερα από το reportspam το XIAOMI REDMI HONGMI NOTE 4G Qualcomm Snapdragon MSM8928 1.6GHz 5.5 Inch IPS HD Screen Android 4.4 LTE 4G Smartphone  :-) είδα έχουν αρχίσει με τις Χριστουγεννιάτικες προσφορές, για περιορισμένο αριθμό κομματιών, με 50% έκπτωση !!!

Ξερεις μηπως τι ωρα Ελλαδος αντιστοιχουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επειδή παράγγειλα σήμερα από το reportspam το XIAOMI REDMI HONGMI NOTE 4G Qualcomm Snapdragon MSM8928 1.6GHz 5.5 Inch IPS HD Screen Android 4.4 LTE 4G Smartphone  :-) είδα έχουν αρχίσει με τις Χριστουγεννιάτικες προσφορές, για περιορισμένο αριθμό κομματιών, με 50% έκπτωση !!!

Στην πραγματικότητα ξέρεις ότι αυτό το 50% είναι απλά παραπλανητικό, ακριβώς επειδή πρόκειται για περιορισμένο αριθμό κομματιών.

Οπότε θα πρέπει κάτι χιλιάδες μαλ..κες ανα τον κόσμο, να γραφτούμε στο reportspam, και να περιμένουμε με το ποντίκι στο χέρι, όταν μηδενίσει το ρολόι, μήπως είμαστε στούς πρώτους 10, μήπως 20, μήπως 1 ποιός ξέρει, που θα κερδίσει το κινητό στην μισή τιμή.

 

Επίσης να ρωτήσω γιατί πήρες το Xiaomi απο εκεί; Είχε την καλύτερη τιμή; Οχι βέβαια.

 

Για να μην μακρηγορούμε, εδώ είμαστε για να βοηθάμε ο ένας τον άλλον.

Οταν βλέπω ότι κάποιος συμφορουμίτης τουλάχιστον τον τελευταίο καιρό μιλάει συνεχώς και μόνο για συγκεκριμένο κατάστημα, αρχίσω να ανησυχώ και να αναρωτιέμαι αν πράγματι γράφει για να βοηθήσει εμάς τους υπόλοιπους.

 

Αν κάνω λάθος και πράγματι είσαι τόσο ενθουσιασμένος με το coolocool ώστε να γράφεις συνεχώς για αυτό, μόνο και μόνο για να μας βοηθήσεις, τότε ειλικρινά σου ζητάω συγνώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω παντος καταφερα και αγορασα στην τιμη προσφορας 

να σαι καλα τρελογιατρε (maddoctor)  :-D

 

εχει και το efox αντιστοιχο Link.png Site: εδω  

σε 10 λεπτα οποιος προλαβει 

Επεξ/σία από panosfl22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχουμε και κάποια πρόταση για τάμπλετ μέχρι 100 ευρώ από Ευρωπαϊκό warehouse για γρήγορη αποστολή.Είναι για πιτσιρικά 12 ετών και η χρήση θα είναι κυρίως για παιχνίδια.

κανείς;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή παράγγειλα σήμερα από το reportspam το XIAOMI REDMI HONGMI NOTE 4G Qualcomm Snapdragon MSM8928 1.6GHz 5.5 Inch IPS HD Screen Android 4.4 LTE 4G Smartphone :-) είδα έχουν αρχίσει με τις Χριστουγεννιάτικες προσφορές, για περιορισμένο αριθμό κομματιών, με 50% έκπτωση !!!

Ακριβα το πηρες.25 δολαρια κατω στο πιο αξιοπιστο vickmall.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην πραγματικότητα ξέρεις ότι αυτό το 50% είναι απλά παραπλανητικό, ακριβώς επειδή πρόκειται για περιορισμένο αριθμό κομματιών.

Οπότε θα πρέπει κάτι χιλιάδες μαλ..κες ανα τον κόσμο, να γραφτούμε στο reportspam, και να περιμένουμε με το ποντίκι στο χέρι, όταν μηδενίσει το ρολόι, μήπως είμαστε στούς πρώτους 10, μήπως 20, μήπως 1 ποιός ξέρει, που θα κερδίσει το κινητό στην μισή τιμή.

 

Επίσης να ρωτήσω γιατί πήρες το Xiaomi απο εκεί; Είχε την καλύτερη τιμή; Οχι βέβαια.

 

Για να μην μακρηγορούμε, εδώ είμαστε για να βοηθάμε ο ένας τον άλλον.

Οταν βλέπω ότι κάποιος συμφορουμίτης τουλάχιστον τον τελευταίο καιρό μιλάει συνεχώς και μόνο για συγκεκριμένο κατάστημα, αρχίσω να ανησυχώ και να αναρωτιέμαι αν πράγματι γράφει για να βοηθήσει εμάς τους υπόλοιπους.

 

Αν κάνω λάθος και πράγματι είσαι τόσο ενθουσιασμένος με το coolocool ώστε να γράφεις συνεχώς για αυτό, μόνο και μόνο για να μας βοηθήσεις, τότε ειλικρινά σου ζητάω συγνώμη.

Δίκιο έχεις, αλλά αντί να γκρινιάζεις, δεν προτείνεις στα μέλη εδώ κάτι αντίστοιχο, που να δίνουν έστω και έτσι κινητά μισοτιμής. Τουλάχιστον εκεί ξέρεις ότι παίζει να είσαι τυχερός όπως μερικοί από εδώ μέσα και να πάρεις ένα κινητό που θέλεις μισοτιμής

 

Ακριβα το πηρες.25 δολαρια κατω στο πιο αξιοπιστο vickmall.

 

 

...25 δολαρια...

Αναφορικά με την τιμή...πράγματι είναι πιο ακριβά. Αλλά όπως σας έχω πει σε όλους σας άπειρες φορές...ΜΙΛΑΤΕ ΤΟΥΣ!!!! Τα μαγαζιά αυτά θέλουν φυσικά να αγοράζουμε από αυτούς και εμείς ότι μπορούμε να κερδίσουμε. Έτσι ζήτησα price match και επειδή είμαι παλιός και καλός πελάτης μου κάνανε έκπτωση φυσικά + δωράκια (θήκη + ζελατίνα οθόνης + 8GB κάρτα). Ορίστε και ένα printscreen από την παραγγελία. Άρα άμα είσαι καλός πελάτης και το μαγαζί σου φέρετε καλά.

post-64788-0-05279000-1418046222_thumb.jpg

 

Καμία άλλη απορία!? :D

Και για να μην πει κανείς ότι είμαι τσαμπατζής, γιατί φαινόταν ότι δεν είχα πληρώσει ακόμα...

 

post-64788-0-63426200-1418047303_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα..

Θέλει να πάρει η αδερφή μου κινητό και είμαστε ανάμεσα στο meizu mx3 το οποίο υπάρχει προσφορά στα 32gb στα 180 και το nubia z5s... Τι θα μου προτεινατε???

Και για να μην γράφω και άλλο post θέλω να αγοράσω και εγώ αλλά προς Ιανουάριο μεριά.. Είμαι ανάμεσα στο nubia z7 mini και το xiaomi mi 3 με τα 64 gb η ερώτηση μου είναι αν αξίζει τα παραπάνω χρήματά

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...