Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

@Dr αφού όπως φαίνεται έχεις καλή συνεργασία μαζί τους, θα ήταν πιό χρήσιμο να μεσολαβούσες για κανένα καλό κουπονάκι απο το coolιcool. Ετσι και το μαγαζί θα ήταν ευχαριστημένο απο την διαφήμιση και τις πωλήσεις, και εσύ ως μεσάζον θα είχες τα bonus σου και θα είχαμε την ευκαιρία να πάρουμε κανα κινητό σε καλή τιμή και εμείς που δεν είμαστε "καλοί πελάτες".

 

Αλλιώς ποιό το νόημα να μας διαφημίζεις στο section των προσφορών, ένα κατάστημα που είναι απο τα πιό ακριβά όπως παραδέχεσαι και ο ίδιος?

Πάντως μεταξύ μας, κάθεσαι και τους κάνεις διαφήμιση για να μην σου πουλάνε τα κινητά ακριβότερα απο τα άλλα καταστήματα? :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Έχει κανείς να προτείνει κανένα φτηνό 10άρι κινεζοτάμπλετ; Δεν θέλω να δώσω πολλά χρήματα (γι'αυτό εξάλλου και πηγαίνω σε κινεζοτάμπλετ), μέχρι τώρα βολευόμουν με ένα καρβουνιάρικο μεταχειρισμένο Eken A90 που είχα πάρει από eBay με 85 ευρώ. Η χρήση του ήταν κυρίως ως eBook reader, που με είχε βολέψει πάρα πολύ, αλλά αν δεν ήταν τόσο καρβουνιάρικο (έτρωγε τρελά σκαλώματα σε άνοιγμα εφαρμογών, ακόμα και στο browsing γινόταν κουραστικό ώρες ώρες) ίσως και να το χρησιμοποιούσα περισσότερο, για browsing κλπ..

 

EDIT: Έχω εμπειρία και από ένα Cube U30GT που είχα πάρει παλιά για την αδερφή μου, γύρω στα 250 ευρώ τότε, αλλά δεν μπορώ να πω πως με ικανοποίησε. Ούτε και την αδερφή μου..

 

Εν ολίγοις, ψάχνω για μια vfm επιλογή γύρω στα 100 ευρώ, κι αν γίνεται προς τα κάτω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Dr αφού όπως φαίνεται έχεις καλή συνεργασία μαζί τους, θα ήταν πιό χρήσιμο να μεσολαβούσες για κανένα καλό κουπονάκι απο το coolιcool. Ετσι και το μαγαζί θα ήταν ευχαριστημένο απο την διαφήμιση και τις πωλήσεις, και εσύ ως μεσάζον θα είχες τα bonus σου και θα είχαμε την ευκαιρία να πάρουμε κανα κινητό σε καλή τιμή και εμείς που δεν είμαστε "καλοί πελάτες".

 

Αλλιώς ποιό το νόημα να μας διαφημίζεις στο section των προσφορών, ένα κατάστημα που είναι απο τα πιό ακριβά όπως παραδέχεσαι και ο ίδιος?

Πάντως μεταξύ μας, κάθεσαι και τους κάνεις διαφήμιση για να μην σου πουλάνε τα κινητά ακριβότερα απο τα άλλα καταστήματα? :-D :-D

Κάθομαι και σας λέω όταν έχει προσφορές! Εξάλλου για προσφορές δεν μιλάμε εδώ!? Το ότι μπορεί να είναι πιο ακριβό κάπου, έχουν μέσα στο site για price match για όλους. Θέλεις εσύ κάτι, τους ρώτησες και δεν ρίξανε την τιμή? Όσο το να παίρνω bonus, δεν μ' ενδιαφέρει, δεν είναι δικό μου το μαγαζί. Κάνω τις αγορές μου απ' εκεί και το εκτιμούν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να μην μιλάς με την Vera γιατί......ξεχνάει εύκολα!!!! :mad:

πάντως μέχρι τώρα και ένα λάθος που είχα κάνει και είχα βάλει περισσότερα λεφτά που τα έδωσε πίσω η VERA!

σωστή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος ετοιμάζεται να αγοράσει το 

Cube Talk 9X U65GT MTK8392 Octa Core 9.7 Inch Retina Capacitive Touch Screen 2048*1536 3G Tablet PC Phablet Android 4.4 2G/16G - White

στα 190 δολάρια από geekbuying

 

http://www.geekbuying.com/item/Cube-Talk-9X-MTK8392-Octa-Core-9-7-Inch-Retina-Capacitive-Touch-Screen-2048-1536-3G-Tablet-PC-Android-4-4-2G-16G---White-329729.html

 

Τι λέτε οι γνώστες;

Να το πάρει; Υπάρχει καλύτερο; Το έχει δει κανείς μήπως βγάζει θεματάκια;

 

Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντος καταφερα και αγορασα στην τιμη προσφορας 

να σαι καλα τρελογιατρε (maddoctor)  :-D

 

εχει και το efox αντιστοιχο Link.png Site: εδω  

σε 10 λεπτα οποιος προλαβει 

τι πήρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος ετοιμάζεται να αγοράσει το 

Cube Talk 9X U65GT MTK8392 Octa Core 9.7 Inch Retina Capacitive Touch Screen 2048*1536 3G Tablet PC Phablet Android 4.4 2G/16G - White

στα 190 δολάρια από geekbuying

 

http://www.geekbuying.com/item/Cube-Talk-9X-MTK8392-Octa-Core-9-7-Inch-Retina-Capacitive-Touch-Screen-2048-1536-3G-Tablet-PC-Android-4-4-2G-16G---White-329729.html

 

Τι λέτε οι γνώστες;

Να το πάρει; Υπάρχει καλύτερο; Το έχει δει κανείς μήπως βγάζει θεματάκια;

 

Ευχαριστώ πολύ.

Μια χαρα ειναι ,το καλυτερο που υπαρχει αυτη την στιγμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα..

 

Θέλει να πάρει η αδερφή μου κινητό και είμαστε ανάμεσα στο meizu mx3 το οποίο υπάρχει προσφορά στα 32gb στα 180 και το nubia z5s... Τι θα μου προτεινατε???

 

Και για να μην γράφω και άλλο post θέλω να αγοράσω και εγώ αλλά προς Ιανουάριο μεριά.. Είμαι ανάμεσα στο nubia z7 mini και το xiaomi mi 3 με τα 64 gb η ερώτηση μου είναι αν αξίζει τα παραπάνω χρήματά

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!!

To μι3 ειναι εργαλειο,αν θες το παιρνεις σε ολα καλο,αλλα θελω να δοκιμασω κτο μχ3..

 

σε λίγες μέρες κιεγω θα παραγγειλω μαλλον..

 

τα nubia,διαβαζοντας στο myphone ειχα πει να μην ασχοληθω,δεν θυμαμαι ακριβως τι ειχα διαβασει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...