Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>γεια σας παιδια τι προτεινετε για ταμπλετ μεχρι 60 αντε 70 ευρω , το οποιο να εχει hdmi ;</p>

<p>ευχαριστω πολυ</p>

 

Την προσφορά της Vodafone στα 69 ευρώ το 7αρι HP

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα, θέλω να πάρω ένα THL 5000, από ποιο site προτείνετε να κάνω την αγορά ώστε να πετύχω ένα συνδυασμό καλής τιμής και σχετική γρήγορης παράδοσης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένα VK το πρόλαβα είμαι στο Paypal πριν το Pay αλλά για 512ram δε θα δώσω φράγκα. Πάντως επιτέλους το είδα με τα μάτια μου είναι κομπλέ το συστηματάκι.

 

Έχει ακόμη αρκετές μέρες το πράμα. Μακάρι να περιόριζαν ένα κινητό ανά account οπότε και να παίρναν περισσότεροι έστω από 1. Βέβαια θα μου πεις εκεί είναι το πρόβλημα θα κάνανε 15 account. Θα έπρεπε να δώσουν πραγματικά στοιχεία για την αποστολή όμως και εκεί θα χτυπούσε.

Μην ορκίζεσαι!!!Επειδή έφτασες μέχρι Paypal ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!Και εγώ το πρόλαβα στα 32.99 πήγα paypal με αυτή την τιμή

και επειδή το ήθελα για δικό μου άτομο,προχώρησα στην αγορά του αλλά....με πέταξε στην αρχική του τιμή!!! :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια τι προτεινετε για ταμπλετ μεχρι 60 αντε 70 ευρω , το οποιο να εχει hdmi ;

ευχαριστω πολυ

 

Link.png Site: Chuwi Vx8 νομίζω είναι το πιο VFM στα 75 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μου πει κάποιος γιατί τα κινητά της huawei όπως πχ το πανέμορφο p7 που εδώ ξεκινά απο 235ευρώ, είναι πιό ακριβα στα κινεζομαγαζα; Δεν είναι παράλογο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, θέλω να πάρω ένα THL 5000, από ποιο site προτείνετε να κάνω την αγορά ώστε να πετύχω ένα συνδυασμό καλής τιμής και σχετική γρήγορης παράδοσης;

To2c, merimobiles, minideal, vickmall,geekbuying θεωρούνται καλά σάιτ. Όλα 20-25 μέρες άντε μήνας.

Όλα αξιόπιστα, μετα επιλεγεις το πιο φτηνό με δωράκια. Μακρια απο aliexpress έχουν ακουστεί τα χειρότερα.

 

Καληνύχτα φίλε καλες αγορες =)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, θέλω να πάρω ένα THL 5000, από ποιο site προτείνετε να κάνω την αγορά ώστε να πετύχω ένα συνδυασμό καλής τιμής και σχετική γρήγορης παράδοσης;

VickMall ή B2CBuying.

Εναλλακτικά, reportspam ή GearBest.

To To2C έχει θέμα με τις εγγυήσεις.

Το Meri είναι εντελώς Κινέζοι, πολλά προβλήματα.

Το GeekBuyingχάλασε από το καλοκαίρι.

Το Minideal είναι σε ποιόν θα τύχεις/τι κέφια θα έχουν. Σχετικά οκ, αλλά αφού υπάρχουν καλύτερα...

 

Όλοι κάνουν τον ίδιο χρόνο, επειδή χρησιμοποιούν τα ίδια ταχυδρομεία. ΔΕΝ επιλέγεις κούριερ, για λόγους που θα βρεις σε κάθε σχετικό οδηγό και τους οποίους δεν μπορούμε να αναφέρουμε,

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια τι προτεινετε για ταμπλετ μεχρι 60 αντε 70 ευρω , το οποιο να εχει hdmi ;

ευχαριστω πολυ

Link.png Site: Chuwi Vx8 νομίζω είναι το πιο VFM στα 75 ευρώ.

πριν 3 σελίδες εχει γραφτεί ..

ειναι και το cube που παίρνουν περισσότεροι.

https://www.banggood.com/Cube-U27GT-S-MTK8127-Quad-Core-8-Inch-Android-4_4-Tablet-p-957215.html

κι'εγω αυτο πήρα με τα ιδια χαρακτηριστικά και με λιγο μεγαλύτερη μπαταριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι κάνουν τον ίδιο χρόνο, επειδή χρησιμοποιούν τα ίδια ταχυδρομεία. ΔΕΝ επιλέγεις κούριερ, για λόγους που θα βρεις σε κάθε σχετικό οδηγό και τους οποίους δεν μπορούμε να αναφέρουμε,

 

Επειδή δεν έχω ιδέα τι εννοείς, μπορείς ίσως να linkάρεις έναν σχετικό οδηγό;  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο αυτές τις καθημερινές προσφορές:

 

http://en.efox-shop.com/Promotions/christmas-2014/

 

http://www.report me for spam/Promotions/christmas-2014/

 

κατάφερε κανείς να ψωνίσει κάτι ή είναι "μούφα" διότι και αν μπεις 4-5 λεπτά μετά την έναρξη της προσφοράς στο βγάζει εξαντλημένο.

 

ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ. Προσπάθησα να αγοράσω το lenovo A8 και βγήκε εξαντλημένο ακριβώς στο 0 της αντίστροφης μέτρησης.

Δεν κράτησε ούτε ένα δευτερόλεπτο. Τραγικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν έχω ιδέα τι εννοείς, μπορείς ίσως να linkάρεις έναν σχετικό οδηγό;  :-)

 

Κουριερ = τελωνείο. Οπου θα χρεωθείς το 23% ΦΠΑ + έξοδα εκτελωνισμού, δηλαδή θα πληρώσεις τον κούκο αηδονι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...