Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ. Προσπάθησα να αγοράσω το lenovo A8 και βγήκε εξαντλημένο ακριβώς στο 0 της αντίστροφης μέτρησης.

Δεν κράτησε ούτε ένα δευτερόλεπτο. Τραγικοί.

 Χαχα η πρώτη φορά είναι που δοκιμάζεις? έχεις ακόμη δρόμο. Μάλιστα με τα σημερινά κομμάτια ούτε κλικ δεν πιστεύω ότι προλαβαίνεις να κάνεις. Σε κάτι τέτοιες ευκαιρίες (περιορισμένων κομματιών) ακόμη και η εταιρεία που σου παρέχει internet και ανάλογα τη δρομολόγηση που κάνει παίζει ρόλο.

ακόμα αναρωτιέμαι γιατί δε το αγόρασα.... σνιφ

Τι είναι? δεν φορτώνουν οι φωτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ. Προσπάθησα να αγοράσω το lenovo A8 και βγήκε εξαντλημένο ακριβώς στο 0 της αντίστροφης μέτρησης.

Δεν κράτησε ούτε ένα δευτερόλεπτο. Τραγικοί.

Me too

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε προσπάθησα καν.... το ξέχασα


 Χαχα η πρώτη φορά είναι που δοκιμάζεις? έχεις ακόμη δρόμο. Μάλιστα με τα σημερινά κομμάτια ούτε κλικ δεν πιστεύω ότι προλαβαίνεις να κάνεις. Σε κάτι τέτοιες ευκαιρίες (περιορισμένων κομματιών) ακόμη και η εταιρεία που σου παρέχει internet και ανάλογα τη δρομολόγηση που κάνει παίζει ρόλο.


Τι είναι? δεν φορτώνουν οι φωτό.

android tv

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια τι προτεινετε για ταμπλετ μεχρι 60 αντε 70 ευρω , το οποιο να εχει hdmi ;

ευχαριστω πολυ

πριν 3 σελίδες εχει γραφτεί ..

ειναι και το cube που παίρνουν περισσότεροι.

https://www.banggood.com/Cube-U27GT-S-MTK8127-Quad-Core-8-Inch-Android-4_4-Tablet-p-957215.html

κι'εγω αυτο πήρα με τα ιδια χαρακτηριστικά και με λιγο μεγαλύτερη μπαταριά.

επειδη τλκ δεν τον νοιαζει το hdmi υπαρχει κατι καλυτερο απο το cube σε αυτη την τιμη ; (επισης το cube εχει otg ? , δεν ειναι κριτηριο αγορας αλλα αν υπηρχε δεν θα εβλαπτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Χαχα η πρώτη φορά είναι που δοκιμάζεις? έχεις ακόμη δρόμο. Μάλιστα με τα σημερινά κομμάτια ούτε κλικ δεν πιστεύω ότι προλαβαίνεις να κάνεις. Σε κάτι τέτοιες ευκαιρίες (περιορισμένων κομματιών) ακόμη και η εταιρεία που σου παρέχει internet και ανάλογα τη δρομολόγηση που κάνει παίζει ρόλο.

 

Έχει διαφορά το να μην προλάβεις απ το να είναι μούφα η προσφορά. Αν δεν ήταν μούφα θα μεσολαβούσαν κάποια δευτερόλεπτα μέχρι να αλλάξει η τιμή. Σε αυτό έγινε αυτόματα με την λήξη της αντίστροφης μέτρησης.

Μου την έσπασαν, σκέφτομαι να τους στείλω mail και να τους την πω για τα 10 λεπτά που έχασα με την μλκια τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη τλκ δεν τον νοιαζει το hdmi υπαρχει κατι καλυτερο απο το cube σε αυτη την τιμη ; (επισης το cube εχει otg ? , δεν ειναι κριτηριο αγορας αλλα αν υπηρχε δεν θα εβλαπτε

πηρα το cube talk 7x για τη μαμα και ειναι τζαμι για απλη χρηση. HDMI δεν εχει. Απο geekbuying τα 70 το ειχε και απο το διπλα φορουμ το μαγαζι, μου προσφερε τη θηκη του στη μιση τιμη. Οποτε ειμαι κομπλε :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα το cube talk 7x για τη μαμα και ειναι τζαμι για απλη χρηση. HDMI δεν εχει. Απο geekbuying τα 70 το ειχε και απο το διπλα φορουμ το μαγαζι, μου προσφερε τη θηκη του στη μιση τιμη. Οποτε ειμαι κομπλε :-D

http://www.banggood.com/Cube-Talk-7X-MTK8382-Quad-core-7-Inch-1_3GHz-Android-4_2-Phone-Tablet-p-920517.htmlαυτο λες ! καλο φαινεται http://www.geekbuying.com/item/CHUWI-V17HD-RK3188-1-6GHz-7-inch-Tablet-PC-Android-4-4-Quad-Core-IPS-Capacitive-Touch-Screen-1224-600-1G-8GB-White-328219.html αυτο μου φαινεται παραεχει χαμηλη τιμη , Ποιο στελνει ποιο γρηγορα geekbuing  ή banggood? αν και με κανενα δεν νμζ να προλαβουμε την πρωτοχρονια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αυτο πηρα. Πρωτοχρονια σιγουρα δε προλαβαινεις. Και γω ημουν μεταξυ cube και chuwi, αλλά η cube ειναι πιο γνωστη. Τωρα ποιο απο τα δυο μαγαζια, δε ξερω. Γνωστος μου πηρε 2 ταμπλετ χωρις προβλημα απο geekbuying, για αυτο τους προτιμησα και γω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει διαφορά το να μην προλάβεις απ το να είναι μούφα η προσφορά. Αν δεν ήταν μούφα θα μεσολαβούσαν κάποια δευτερόλεπτα μέχρι να αλλάξει η τιμή. Σε αυτό έγινε αυτόματα με την λήξη της αντίστροφης μέτρησης.

Μου την έσπασαν, σκέφτομαι να τους στείλω mail και να τους την πω για τα 10 λεπτά που έχασα με την μλκια τους.

 

O timer που έχουν δεν συγχρονίζει ακριβώς με την πραγματική ώρα. Θέλει συνεχή refresh για να ξέρεις πότε ξεκινάει. Έτσι έκανα όταν αγόρασα πριν κάποιες μέρες απο εκεί. Στη πρώτη προσπάθεια έφτασα στο paypal με τη τιμή της προσφοράς αλλά κόλλησε στο σημείο που επιβεβαίωνες τη διεύθυνση. Με τη δεύτερη έγινε κανονικά. 

 

Σίγουρα δεν είναι μούφα γιατί υπάρχουν άτομα που αγόρασαν. Απλά είπαμε θέλει τύχη και να είσαι γρήγορος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O timer που έχουν δεν συγχρονίζει ακριβώς με την πραγματική ώρα. Θέλει συνεχή refresh για να ξέρεις πότε ξεκινάει. Έτσι έκανα όταν αγόρασα πριν κάποιες μέρες απο εκεί. Στη πρώτη προσπάθεια έφτασα στο paypal με τη τιμή της προσφοράς αλλά κόλλησε στο σημείο που επιβεβαίωνες τη διεύθυνση. Με τη δεύτερη έγινε κανονικά. 

 

Σίγουρα δεν είναι μούφα γιατί υπάρχουν άτομα που αγόρασαν. Απλά είπαμε θέλει τύχη και να είσαι γρήγορος.

 

ε άμα δεν είναι ακριβής ο timer τι τον έχουν?

Όταν λες υπάρχουν άτομα που αγόρασαν εννοείς άτομα από το forum?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε άμα δεν είναι ακριβής ο timer τι τον έχουν?

Όταν λες υπάρχουν άτομα που αγόρασαν εννοείς άτομα από το forum?

 

Ναι εδώ στο forum. Δες αυτό το μήνυμα 

 

http://www.insomnia.gr/topic/491265-megathread-no-name-κινεζιες-tablets-και-smartphones/?p=53660149

 

Εκ των πραγμάτων είναι πολύ δύσκολο να προλάβεις τη προσφορά. Σκέψου ότι δίνουν 50 κομμάτια και απο το site δέχονται παραγγελίες απο όλο τον κόσμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

VickMall ή B2CBuying.

Εναλλακτικά, reportspam ή GearBest.

To To2C έχει θέμα με τις εγγυήσεις.

Το Meri είναι εντελώς Κινέζοι, πολλά προβλήματα.

Το GeekBuyingχάλασε από το καλοκαίρι.

Το Minideal είναι σε ποιόν θα τύχεις/τι κέφια θα έχουν. Σχετικά οκ, αλλά αφού υπάρχουν καλύτερα...

 

Όλοι κάνουν τον ίδιο χρόνο, επειδή χρησιμοποιούν τα ίδια ταχυδρομεία. ΔΕΝ επιλέγεις κούριερ, για λόγους που θα βρεις σε κάθε σχετικό οδηγό και τους οποίους δεν μπορούμε να αναφέρουμε,

Ένας εξαιρετικός οδηγός υπάρχει στο Insomnia, γραμμένος από τον makfil. Καλύπτει όλα όσα μπορεί να χρειαστεί να γνωρίζει κάποιος για αγορές από το εξωτερικό. Μη διστάσετε να πατήσετε «Μου αρέσει» στον οδηγό.

Καθώς είναι πλήρης, ο οδηγός είναι και μακρύς, οπότε λίγοι θα τον διαβάσουν. Αν έχετε διάθεση για μελέτη, αναζητήστε την πληροφορία κοντά στις τελευταίες παραγράφους του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...