Προς το περιεχόμενο

Σύνθεση Gaming PC, Video Editing...


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην βλέπεις την τιμή της αντίθεσης που αναφέρει ο κάθε κατασκευαστής ! Είναι δυναμική και όχι στατική. Δεν λέει τίποτα στην ουσία !

Η LG είναι καλύτερη και πρέπει να έχει και εγγύηση για 0 καμμένα pixel . Η ACER τρέχα γύρευε. ....

 

Και η onboard κάρτα ήχου δίνει 5,1 ήχο ! Απλά το 5,1 έχει την λογική τα ηχεία να σε περιβάλουν .. άρα τα καλώδια θα πρέπει να περνάνε προς τα πίσω .. Μπέρδεμα !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Επειδη βλεπω και το συνεχιζετε το post αυτο,θελω να ρωτησω κατι τον ts.Εφτιαξες αυτο το post και θελεις ενα pc με 1200 ευρο με ολα μεσα.Σου φτιαχνει ο adtakhs μια συνθεση και εγω προσθετω μερικα περιφερειακα στα λεφτα αυτα που διαθετεις και μετα μας λες οτι τελικα ειναι πολυ ακριβο???Τελος δηλωνεις οτι τα λεφτα ειναι πολλα και μαλλον θα πας σε ps4(399ευρο) και τωρα παλι αναφερεις οτι θες στο pc.Ακομα μιας και αναφερεις οτι τα παιχνιδια για pc ειναι κατωτερα απο οτι τις κονσολες :shock:  γιαυτο και κοστιζουν φτηνοτερα :mellow:  παρε ενα pc με 550 ευρο και ενα ps4 να εισαι καλυμενος και να σου μεινουν και λεφτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας κανει καποιος απο το ινσομνια ενα ξεκαθαρισμα στα αρθρα ελεος και εγω τωρα τελειωνο το πισι μου γιατι οικονομικα δεν καταφερα να τα παρω ολα μαζι ανοιξα και εγω νεα θεματα αλλα μου βγηκαν τα ματια να μαθω να διαβασω και να ενημερωνομαι συνεχως και τα παιδια εδω με βοηθησαν με της γνωσεις τους.ας σταματησουμε να κοιταμε το δεντρο και να χανουμε το δασος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...