Προς το περιεχόμενο

Lenovo Y580 με i5, 4gb ram, 1 terra hdd, gtx 660m, free dos..599€ [εξαντληθηκε]


xristoforos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 296
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

να βάλετε τουλαχιστον ένα ανεμηστήρα εκει που είναι ο hdd να δημιουργείται καλο air flow.

εγω έχω απλή βαση και παλι καλα το βλεπω να πηγαίνει.

σκεφτoμαι να παρω το u3 . λέτε να δω καμια διαφορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγιες μάγκες το λαπτοπι, είχα κάνει κ εγώ παραγγελία αλλά την ακύρωσα επειδή έχω χαλάσει πολλά λεφτά τελευταία.

 

Η τιμή του ηταν σουπερ και δεν υπάρχει κάτι ανάλογο ουτε στα 1000 ευρω. Εκτός από αυτό που έβγαλε το eshop με τις 650 SLi.

 

Άντε καλό gaming

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πειτε κανα παιχνιδι που δοκιμασατε και τι graphic options βαλατε! γιατι κανα δυο που δοκιμασα δε με επαιρνε να ανεβασω και πολυ τα γραφικα. Για να τεσταρω λιγο τις θερμοκρασιες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τα παει το λαπτοπ.Αργοτερα θα μπει ενας msata η ssd και θα ειναι οτι πρεπει...Παιδια με αυτη την τιμη μην το λεπε ουτε του παπα.Πηραμε ενα λαπτοπ με καταπληκτικη οθονη με ηχω που επαθα πλακα για την ποιοτητα και τα εφε που μπορουν να ακουστουν,μια καρτα γραφοικων που ειναι θηριο για τα λαπτοπ και ενας μετριος επεξεργαστης με εναν αργο δισκο.Πιστευω ενας msata θα λυσει τις θερμοκρασιες και αργοτερα μια αλλαγη παστας επεξεργαστη γραφοικων και θα εχουμε πολυ καλες θερμοκρασιες...Παντως ο επεξεργαστης δεν λεει να παει πανω απο 75c gaming bf3 οπως και η γραφοικων.Απλα εχει λιγο θεμα το πληκτρολογιο που ζεστενε λιγο παραπανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τα παει το λαπτοπ.Αργοτερα θα μπει ενας msata η ssd και θα ειναι οτι πρεπει...Παιδια με αυτη την τιμη μην το λεπε ουτε του παπα.Πηραμε ενα λαπτοπ με καταπληκτικη οθονη με ηχω που επαθα πλακα για την ποιοτητα και τα εφε που μπορουν να ακουστουν,μια καρτα γραφοικων που ειναι θηριο για τα λαπτοπ και ενας μετριος επεξεργαστης με εναν αργο δισκο.Πιστευω ενας msata θα λυσει τις θερμοκρασιες και αργοτερα μια αλλαγη παστας επεξεργαστη γραφοικων και θα εχουμε πολυ καλες θερμοκρασιες...Παντως ο επεξεργαστης δεν λεει να παει πανω απο 75c gaming bf3 οπως και η γραφοικων.Απλα εχει λιγο θεμα το πληκτρολογιο που ζεστενε λιγο παραπανω...

Ο msata πως ακριβώς θα λύσει τις θερμοκρασίες?

 

Αποστολή από το SK17i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω έχω flicker στην οθόνη όταν το βάζω στο πιο χαμηλο brightness. και καμποσο φλεξ στο πληκτρολογιο  αριστερα πανω, αλλα κατα τα αλλα καλα.

 

αμα μπορουσαμε να ελέξουμε και το fan speed θα ήταν καλυτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο msata πως ακριβώς θα λύσει τις θερμοκρασίες?

 

Αποστολή από το SK17i με τη χρήση Insomnia App

αμα περασεις λογισμικο και οτι παιχνιδι 8ελεις εκει τοτε τον hdd  8α τον εχεις μονο για απο8ηκευτικο χωρο και δεν θα χτυπαει 60αρια σε ωρα gaming,γιατι δεν θα δουλευει για να ωγαζει και αυτος θερμοτητα μαζι με vga cpu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τελειωσε τοσες μερες η προσφορα, ρωτησα και πριν αρκετες αν περιμενει καποιος παραδοση, δεν βλεπω κανεναν, οποτε παρακαλω η επιπλεον κουβεντα για εκτος της προσφορας θεματα και ερωτησεις/απαντησεις σε νεο θεματακι που μπορειτε να ανοιξετε στην ενοτητα των φορητων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...