Προς το περιεχόμενο

[Gaming/Headset] NATEC NSG-0313 GENESIS H33 9.90 € @e-shop [expired]


Phoenix7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ολά τα ακουστικά που έβαλες είναι μετρίοτατα εκτός ίσως από τα logitech τα natec είναι ειδικά για gamers

 

Καλα εγω δεν θα εβαζα καν τον ορισμο "gamers" για αυτα τα ακουστικα.

Ειναι χαμηλης ποιοτητας, με μετρια ποιοτητα ηχου και μετριο μικροφωνο. Να μου πεις με 10ε τι περιμενεις να παρεις (και αρα για κοστος θα μιλαμε γυρω στα 8ε μαξ) αλλα αυτα να λεγονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η αληθεια ειναι οτι αντι για gaming headset θα πρεπε να γραφει "με αισθηση gaming headset"  αλλα για καποιον που δεν εχει headset και χρειαζεται ενα, ενω ταυτοχρονα το budget του ειναι περιορισμενο, τοτε νομιζω ειναι μονοδρομος τα συγκεκριμενα τη δεδομενη στιγμη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αληθεια ειναι οτι αντι για gaming headset θα πρεπε να γραφει "με αισθηση gaming headset"  αλλα για καποιον που δεν εχει headset και χρειαζεται ενα, ενω ταυτοχρονα το budget του ειναι περιορισμενο, τοτε νομιζω ειναι μονοδρομος τα συγκεκριμενα τη δεδομενη στιγμη. 

 

τα συγκεκριμένα που ανέβασε ο φίλος , ειδικά τα phillips δεν είναι καν για gaming. χίλιες φορές της natec που είναι και σε προσφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα συγκεκριμένα που ανέβασε ο φίλος , ειδικά τα phillips δεν είναι καν για gaming. χίλιες φορές της natec που είναι και σε προσφορα

ο φιλος στον οποιο απαντησα/συμφωνησα, δεν ειναι ο φιλος που ανεβασε τα headset στην 1η σελιδα του thread! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρατήρησα στο eshop πως πλέον λεει οτι αναμένετε καινούργια παραλαβή στις 5 ιολιου ενω εχθες που παρήγγειλα εγω ελεγε παράδοση σε 1-2 εργάσιμεςη δεν ειχε μεγάλο στοκ η πέσανε πολλές παραγγελίες, τουλάχιστον ειναι υπεύθυνοι και δεν αφήνουν το κόσμο να πιστεύει οτι θα παραλάβει ενώ δεν υπάρχει στοκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2,5 η ώρα που παρήγγειλα εγώ (3 και κάτι ανέβασα την προσφορά εδώ) είχε διαθέσιμα πάντως.( και τις πρωινές ώρες είχε.) τώρα θα έγιναν λογικά μαζεμένες πολλές παραγγελίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2,5 η ώρα που παρήγγειλα εγώ (3 και κάτι ανέβασα την προσφορά εδώ) είχε διαθέσιμα πάντως.( και τις πρωινές ώρες είχε.) τώρα θα έγιναν λογικά μαζεμένες πολλές παραγγελίες.

Κι εγω την 1η παραγγελια 2.30 η ωρα και την δευτερη τωρα.

Θα μας καλυψουν δεν νομιζω να υπαρχει θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολοι θα καλυφθουν λογικα μονο που οσοι δεν προλαβαν το τωρινο στοκ θα παρουν απο την επομενη παραλαβη που λεει στο eshop.εγω ευτηχως προλαβα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα και εγω μια παραγγελεια δυο κομματια.Πιστευω οτι ανετα δυο χρονια μπορουν να βγαλουν.Μονο τα natec στα ποντικια να προσεχετε ειδικα το NATEC NMG-0279 GENESIS G77 OPTICAL WIRED USB GAMING MOUSE αλλα στα πληκτρολογια δεν εχουν προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα και εγω μια παραγγελεια δυο κομματια.Πιστευω οτι ανετα δυο χρονια μπορουν να βγαλουν.Μονο τα natec στα ποντικια να προσεχετε ειδικα το NATEC NMG-0279 GENESIS G77 OPTICAL WIRED USB GAMING MOUSE αλλα στα πληκτρολογια δεν εχουν προβλημα.

Τωρα που το λες ελεγα να παρω για τον αδερφο μου το πληκτρολογιο που εχει προσφορα  http://www.e-shop.gr/product?id=PER.571747&sid=1

 

Πως το βλεπετε? Μου φαινεται κομπλε για τα λεφτα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω γιατι αλλα μου βγαζει οτι ειναι καλης κατασκευης το πληκτρολογιο.

 

εχω το roccat isku 80 euro Πληκτρολογιο αλλα για τον αδερφο μου μου φαινεται καλο.

 

Εχει και υποβοηθηση καρπου πολυ σημαντικο αυτο και 4 βαθμιδες φωτισμου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...