Προς το περιεχόμενο

αγορα repeater


lak10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια γεια σας θελω σε εδωτερικο χωρο 120 τετραγωνικων να ενισχυσω το wifi γιατι με ζαλισε ο αδερφος μου θελω ενα καλο repeater που να μην απαιτει ομως συνδεση ethernet υπαρχει ασυρματο repeater?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα θα πατω το Linksys RE1000 αυτο θα επιλεγω για να συνδθεω οταν το σεταρω η το ρουτερ μου?

λογικα θα ειναι ιδιο ssid ιδιο καναλι οποτε θα συνδεεται σε αθτο που θα βρισκει με ποιο δυνατο σημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν μαρκα θα προτιμουσα την Linksys απο την tp link.ειχα δοκιμσει ενα πιο παλιο μοντελο range expander της linksys και δεν ειχα παραπονο παντως.επισης παιζουν και dlink και netgear .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν μαρκα θα προτιμουσα την Linksys απο την tp link.ειχα δοκιμσει ενα πιο παλιο μοντελο range expander της linksys και δεν ειχα παραπονο παντως.επισης παιζουν και dlink και netgear .

απο linksys εχω καει με ενα wag160n βασικα προτιμησα το TP Link γιατι εχει εξωτερικη κεραια. Απο dlink εχω καει επισης απο ενα αθλιο switch που καηκε 2 φορες απο κεραυνο και δεν το αλλαζανε μεχρι που πηγα σε cisco και ηυσαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο linksys εχω καει με ενα wag160n βασικα προτιμησα το TP Link γιατι εχει εξωτερικη κεραια. Απο dlink εχω καει επισης απο ενα αθλιο switch που καηκε 2 φορες απο κεραυνο και δεν το αλλαζανε μεχρι που πηγα σε cisco και ηυσαχα

τα adsl routers της linksys περα απο το wag200 εχουν διαφορα παραξενα.το tp link ειναι value for money>οτι πληρωνεις παιρνεις.αν παρεις πχ 701nd κοιτα για το νεο version>λενε οτι παιζει καλυτερα v2 ειναι το νεο version.τωρα αν επεσε κεραυνος δεν ειναι παραλογο να καει.εχω δει και cisco να εχουν φαει τζαζ απο ρευμα.και σε cisco πας σε αλλα λεφτα.καλα Repeaters αλλα δυσευρετα τα air live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...