Προς το περιεχόμενο

Online Salary Solution


adams24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα ξερετε κατι γιαυτο? βασικα εκανα παραγγελια το πακετο και το μετανιωσα και τους εστειλα για ακυρωση αλλα δεν μου απαντησαν ολα αυτα που λεω γιναν σημερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι τα χρήματα τα πήρανε ηδη έτσι ?

Αν η παραγγελία εγινε μεσω paypal και δεν έρθει το πακέτο η αργήσει κανα μήνα μπορείς να κανεις dispute για να διεκδικήσεις τα χρήματα σου πισω

 

Άλλο ενα site που υπόσχεταο χρήματα ... προσοχή ρε παιδιά λίγο με αυτα να υποπτεύεστε λιγάκι δεν υπάρχει εύκολο και γρήγορο χρήμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα χρηματα δεν τα πηραν η πληρομη θα γινει στον κουριερ απλα τους εστηλα μαιλ για να υο ακυροσω αλλα δεν πηρα απαντιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα χρηματα δεν τα πηραν η πληρομη θα γινει στον κουριερ απλα τους εστηλα μαιλ για να υο ακυροσω αλλα δεν πηρα απαντιση

 

Απλα ΔΕΝ παραλαμβανεις το πακετο.

 

Sorry για το offropic αλλά τι ειναι το Online Salary Solution ;

 

Update: Μιλάμε για τα παρακάτω;

http://www.onlinesalarysolution.com/gr2/

http://www.youtube.com/watch?v=UO0UA8YHilM

 

Μπραβο στον τυπο...

Με απλο πραγμα εδιξε οτι ειναι απατη.

Επιταγη.. ιδια ακριβος σε αλλο ονομα...

Δεν χρειάζονται καν επιχειρήματα και αντι-επιχειρήματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχη περιπτοση περα απο τα χρηματα να γινει τιποτα μεσω τηλεφονου? αν δεν παραλαβω μπορουν να με κανουν τιποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχη περιπτοση περα απο τα χρηματα να γινει τιποτα μεσω τηλεφονου? αν δεν παραλαβω μπορουν να με κανουν τιποτα?

 

Οχι φιλε μου.

Απλα Δεν παραλαμβανεις κ τελος. Μην ανχονεσε.

Ειναι σαν να παραγγέλνεις κατι απο το ΙΝΤΕΡΝΕΤ και να μην το παραλαμβανεις το ιδιο ειναι.

Απλα λογικα αν εχουν το τηλεφωνο σου θα σε πριξουν και γιατι δεν γραφεσε και super duper ευκαιρια κτλ..

Απλα την αλλη φωρα γραψε μια εδω.. ρωτα ολο και καποιος θα εχει καποια εμπιρια η θα την ψαξει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχη περιπτοση περα απο τα χρηματα να γινει τιποτα μεσω τηλεφονου? αν δεν παραλαβω μπορουν να με κανουν τιποτα?

 

Ίσως να σε spammaroun για λίγο καιρό αλλά γράψ'τους...

Πες ότι οι κλήσεις ηχογραφούνται ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα τι ειναι εμπιστο site η ψεμα??? ρωταω γιατι ενας φιλος παραγγειλε το dvd του ηρθε και ενδιαφερετε να ξεκινησει!!! απαντηστε μου το συντομοτερο δυνατο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα τι ειναι εμπιστο site η ψεμα??? ρωταω γιατι ενας φιλος παραγγειλε το dvd του ηρθε και ενδιαφερετε να ξεκινησει!!! απαντηστε μου το συντομοτερο δυνατο!!

δεν ειναι ψεμα, ειναι απατη. θα χασει τα λεφτα του και το χρονο του

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα τι ειναι εμπιστο site η ψεμα??? ρωταω γιατι ενας φιλος παραγγειλε το dvd του ηρθε και ενδιαφερετε να ξεκινησει!!! απαντηστε μου το συντομοτερο δυνατο!!

 

Φιλε μου ΑΠΑΤΗ ειναι.... τι να ξεκινησει..

Δεν ειδες το VIDEO??? :|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα τι ειναι εμπιστο site η ψεμα??? ρωταω γιατι ενας φιλος παραγγειλε το dvd του ηρθε και ενδιαφερετε να ξεκινησει!!! απαντηστε μου το συντομοτερο δυνατο!!

Πες του φίλου σου, να δει το βίντεο που έβαλε ο isay.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...