Προς το περιεχόμενο

nokia lumia 920


nikos1965

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πρέπει να σας πω  ότι κάνει τα πάντα απλά με την σκέψη !! δεν προλαβαίνεις να ακουμπήσεις κάτι και έγινε!! χωρίς το παραμικρό κόλλημα !!! πάρα πάρα πολύ γρήγορο και σταθερό ...οι εφαρμογές πολύ ενημερωμένες ...και έχει σχεδόν τα πάντα .! ιδικά τις νοκια σου λύνουν τα χέρια !! έχουν τα πάντα , δύσκολο να μην βρεις κάτι που θες ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν έχουμε και λέμε !! είναι μεγάλο το είπαμε?? χαχαχαχα η οθόνη του πιστεύω ότι είναι από της καλύτερες που υπάρχουν τώρα.. τρομερά χρώματα , και γενικά χαίρεσαι  να την κοιτάζεις ..στον ήλιο μπορείς να βλέπεις άνετα , σε αυτό το κομμάτι πιστεύω ότι   δύσκολα θα βρει αντίπαλο..σαν κατασκευή είναι πολύ καλό όπως σας είπα άλλα ..γλιστρούσε πολύ εύκολα από το χέρι ...και σου έδινε την εντύπωση ότι με το παραμικρό θα κάνει σημάδι ..ιδικά περιμετρικά με της γωνίες !! του έβαλα μια θήκη διάφανη και όλα καλά !! παιδιά η μπαταριά με 3g μόνιμα ανοιχτό όπως και το wi-fi , όχι με πολύ χρήση ..... δηλαδή σήμερα δουλεύει 8 ώρες έχω κάνει περίπου 30 λεπτά ομιλία μερικά sms , και κανένα 20 λεπτό κατέβασμα αρχεία από στο στορ .και χάζεμα καμιά ώρα στο μενού ...είναι στο 68 % όποτε είναι μια μέρα με 2 το πολύ !! άλλα η απόκριση που έχει στο άγγιγμα είναι άλλο πράγμα  !! δεν νομίζω ότι υπάρχουν πολλά τηλέφωνα να έχουν τέτοια αφή και τόσο αστραπιαία απόκριση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλο αλλα πανακριβο. Και κακασχημο.

 

Αλλα φαινεται οτι τα Windows Phone τουλαχιστον δουλευουν καλα και smoothly. Κατι ειναι και αυτο, αν και δεν με τρελαινει το interface τους.

 

Ποια συσκευη ειχες πριν;

 

Οπως και να εχει, καλοδουλευτο, να το χαρεις οσο μπορεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε σταρ είμαι πολυ ευχαριστημένος με το κινητό ,αν εξαιρέσεις το μέγεθος σε όλα τα άλλα δεν υστερεί πουθενά από κανένα τοπ κινητό.

α ακομι..έχω εντοπίσει ένα θέμα με την μπαταριά...όσο δεν έχει wi fi και δεδομένα βγάζει άνετα 3 μέρες ....με τα παραπάνω και 4g μια μέρα !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...