Προς το περιεχόμενο

πως φτιάχονται οι καφέδες


pavlinara

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έλειπε η γυναίκα που μου είπε να έρθω για δοκιμαστικό

ήταν ένας τύπος που δεν ήξερε τίποτα και για να με ξεφορτωθεί μ είπε άσε το τηλ σου κ θα σε πάρω

δοκίμαζαν άλλη κοπέλα εκείνη την ώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικρατεί άλλη μαγκιά της φάσης βάζω καμια βδομάδα δοκιμαστικά έναν υπάλληλο χωρίς να του δίνω λεφτά και καλά για να μάθει την δουλειά, μόλις γκρινιάξει λίγο του λέω θα σε πάρω τηλ για οτ πότε ξεκινάς, μετά βάζω για άλλη μια εβδομάδα άλλον υπάλληλο δοκιμαστικά, με αποτέλεσμα να μου βγάζουν την δουλειά τσάμπα οι υπάλληλοι και εγώ να είμαι μάγκας που γλιτώνω τα 25-30€ που θα του έδιναν την μέρα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντα η βιτρινα ενος μαγαζιου φτιαχνεται με γυναικες.. Αλλα στις ωρες/μερεσ αιχμης υπαρχει και αντρας.

 

Σε ολες της δουλεια παντα γυναικες θελουν.

 

Ρουχα, παππουτσια, κλπ.

 

Αλλα εμενα μου αρεσει οταν παω να παρω ενα πανταλονι και ερχεται η ωραια κοπελιτσα με τα φρου φρου της να με δει, να μου το φτιαξει. Θελω ομως να ρωτησα αν σε γυναικεια ρουχα υπηρχε αντρα που εξυπηρετουσε τις γυναικες και επρεπε να σας φτιαξει πχ το μπλουζακι ή το παντελονι που εχετε φορεσει, θα τον αφηνατε, θα νιωθατε καπως..;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα προσωπικά θα μ άρεσε. βαρέθηκα να βλέπω γκόμενες και κυρίως χαζογκόμενες όταν πάω να αγοράσω ρούχο,παπούτσι ή καλλυντικό να έρχονται καταπάνω μου "θέλετε να σας βοηθήσω;" όχι κοιτάω...

και να έρχονται να μου τραβάνε το φόρεμα να μ λένε αν μ πάει ή όχι

δεν χρειάζομαι την γνώμη σου

χίλιες φορές να ήταν ένα τεκνό

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...