Προς το περιεχόμενο

Top ανδρικά αρώματα 2013


billspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το καλυτερο αρωμα για μενα ειναι απο αρωματοπολειο γιατι επιλεγεις εσυ την δοσολογια του εσανς. επαιρνα παλια απο ενα αρωματοπολειο στην λ.Αλεξανδρας αλλα εκλεισε. με 2 ψεκασιες μυριζα εντονα για τις πρωτες 10 ωρες! και ολοι με ρωταγανε τι ωραια που μυριζεις! ποιο αρωμα ειναι και απο που το πηρες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

saab_21

 Από το όποιο άρωμα αγοράσω εννοείς μην βάλω στις μασχάλες?Αλλά και πάλι δεν έχω σκοπό σε αυτό το σημείο...

 

Για μία armani code sport και την πιο πρόσφατη σε κυκλοφορία dior τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό του Gautie που είναι σε μπουκάλακι με σχήμα αντρικού σώματος είναι νεανικό και σίγουρα τραβάει την προσοχή. Για πιο αντρικό εμένα μ' αρέσει το Pacco Rabane στο πρασινοδιάφανο μπουκαλάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Παιδιά, 1 είναι ΤΟ ανδρικό άρωμα. Το έχω ξαναγράψει σε άλλον που είχε ρωτήσει πάλι για κολώνιες. Pacco Rabane One million!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, 1 είναι ΤΟ ανδρικό άρωμα. Το έχω ξαναγράψει σε άλλον που είχε ρωτήσει πάλι για κολώνιες. Pacco Rabane One million!

ποσες θα μανικωσω αν το παρω?θα κανει αποσβεση τα λεφτα του?οταν λεω αποσβεση εννοω ανα 2 ευρω ενα μανικι.επιστροφες δεχονται αν δεν γινει η δουλεια μου?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Στο golden hall τα Χριστούγεννα που είχα πάει μύρισα μια dior αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς ποια ήταν.Μάλλον του 2013 ήταν.Τι λέτε από dior υπάρχουν μ@@@@παγίδες?</p>

 

Dior homme σκοτώστρααα

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνώμη μου.

1. κάνεις συχνά μπάνιο

2. ένα αποσμιτικό ρολό ( ίσα ίσα να μυρίζει πολύ )

3. άσε τις φερομόνες να κάνουν την δουλειά τους

4. πλισίασε, μίλα σαν άνθροπος,(όχι πολύ) και μετά άστες να μιλάν όλο το βράδυ. εσύ απλά κούνα το κεφάλι..

σόρυ άν γίνομε κάφρος αλλα είναι προσοπικές εμπιρίες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...