Προς το περιεχόμενο

Οικονομικά αποτελέσματα για Samsung και HTC με αντίθετη πορεία


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν πειράζει HTC, next time πιο ακριβά κινητά και λιγότερα software upgrades...

Συμφωνώ απόλυτος!!! και επαυξάνω επί χίλια!!! ακόμη μετανιώνω για την επιλογή του Sensation πανάκριβο και από αναβαθμίσεις…. μόνο για κάλματα… σχεδόν χαίρομαι για την καμαρωτά επιτεύγματα της HTC και κλαίω τα φράγκα που τους χάρισα

PS ααα.. ξέχασα να αναφερθώ και στο πρόβλημα με το σήμα :Ρ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δηλαδή το αλουμίνιο το κάνει πιο γρήγορο με καλύτερη οθόνη ; χάνει και φέτος οπως και τοσα χρόνια η HTC. Τέλος.

 

Δηλαδή πόσο πιο γρήγορο είναι το S4 από το One?

Και μη μου πεις για benchmarks, τα έχεις βάλει δίπλα δίπλα και είδες τρελές διαφορές σε ταχύτητα? Εγώ πάντως που τα έχω δοκιμάσει είδα τρελές διαφορές σε ποιότητα... 

 

Και εννοείται ότι η οθόνη του One έιναι καλύτερη.

Δύσκολα. Η οθόνη του 4 είναι η καλύτερη σε κινητο φίλε. Αυτό αποδεικνύουν οι πωλήσεις :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω όμως οτι το htc one με το αλουμίνιο όντως είναι ανώτερο του s4 ( προσωπική άποψη).

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Καλά κανεις και είναι προσωπική σου άποψη γιατί το One δεν μπορείς να το ακουμπήσεις ούτε σε τραπεζάκι καφετεριας..τις γραντζουνιές τις έχεις στο τσεπάκι άνετα.
 
* Εσύ θα τα ξέρεις καλύτερα με το iPhone,εε?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα τα πουμε πολλες φορες,

 

1) ΔΕΝ ειναι πλαστικο, ειναι πολυκαρβονικο

2) ΤΟ ΠΟΛΥΚΑΡΒΟΝΙΚΟ ΜΟΝΟ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ

 

α) Αποσπωμενη μπαταρια

β) Λιγοτερες γρατζουνιες, μεγαλυτερη αντοχη

γ) Ευκολη αλλαγη στο πισω καπακι

 

Εσεις ακομα μιλατε για 'premium' αισθηση;

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Galaxy s3 Κορυφη.

Galaxy s4 Κορυφη.

Καμια συγκριση με κανενα αλλο,προσωπικη μου αποψη.Μιλαμε για μια samsung,που τεχνολογικα,μονο φραπεδεριες δεν βγαζει.

Εγω πηρα s3 με 650 ευρω,εχει παει το s4 στα 490,και δηλαδη τι πρεπει να πουμε ακομη;Μπραβο στην samsung.Οχι iphone 5,και πιο ακριβο,και μπελα στο κεφαλι σου.Ασε που το 5αρι εχει και σχεδον 6 κατοσταρικα.

Aσε που για να αλλαξεις μπαταρια σε HTC πρεπει να εισαι "χειρουργος".Νομιζα κιολας οτι ηταν μονο η apple παραξενη... :P

Συμφωνω με nickchris.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αυτό που θα έπρεπε να μας ενδιαφέρει ιδιαίτερα εμάς εδώ στην Ελλάδα είναι:

 

Θα κάνει επιτέλους ένα σοβαρό αριθμό ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ η Samsung έξω και εδώ στην Ελλάδα, μετά από όλα αυτά τα ωραία και θαυμαστά οικονομικά τους αποτελέσματα;;;

 

Και σόρρυ, αλλά χέ..ηκα ποιο είναι το καλύτερο κινητό, και αν είναι το HTC, το Samsung ή το iPhone..

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αυτό που θα έπρεπε να μας ενδιαφέρει ιδιαίτερα εμάς εδώ στην Ελλάδα είναι:

 

Θα κάνει επιτέλους ένα σοβαρό αριθμό ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ η Samsung έξω και εδώ στην Ελλάδα, μετά από όλα αυτά τα ωραία και θαυμαστά οικονομικά τους αποτελέσματα;;;

 

Και σόρρυ, αλλά χέ..ηκα ποιο είναι το καλύτερο κινητό, και αν είναι το HTC, το Samsung ή το iPhone..

Τώρα αυτό τι σχέση έχει; Το φόρουμ ξέρεις, είναι θεματικό, οπότε μπορείς να βρεις κάπου απείρως καταλληλότερο μέρος να πεις αυτό που έχεις μέσα σου! Τι να πω εγώ δηλαδή, να ευχηθώ στον Αη-Βασίλη να μου βρει γκόμενα κοκκινομάλα; Γενικά μιλώντας και φιλοσοφώντας τη ζωή, άμα θέλεις κάτι προσπάθησε να το αποκτήσεις! Μην περιμένεις κάποιον άλλο να στο δώσει!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα τα πουμε πολλες φορες,

 

1) ΔΕΝ ειναι πλαστικο, ειναι πολυκαρβονικο

2) ΤΟ ΠΟΛΥΚΑΡΒΟΝΙΚΟ ΜΟΝΟ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ

 

α) Αποσπωμενη μπαταρια

β) Λιγοτερες γρατζουνιες, μεγαλυτερη αντοχη

γ) Ευκολη αλλαγη στο πισω καπακι

 

Εσεις ακομα μιλατε για 'premium' αισθηση;

λαμαρινα>ανθρακονημα

 

 

μπορεις να την βαφεις,να την ισιωσεις και δεν σπαει απλα μονο στραβωνει.

 

 

και εμεις χαζευουμε τα χαζολαμποργκινι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα τα πουμε πολλες φορες,

 

1) ΔΕΝ ειναι πλαστικο, ειναι πολυκαρβονικο

2) ΤΟ ΠΟΛΥΚΑΡΒΟΝΙΚΟ ΜΟΝΟ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ

 

 

χαχαχα ναι κ η apple διαφημιζει οτι δεν ειναι μεταλο ειναι αλουμινιο. Ρε σταματηστε να βασιζεστε στις διαφημισεις για πηγη μορφωσης . Το σουπερ μαγικο υλικο σου  λεγεται polycarbonate plastic και μαντεψε τι ? ειναι και πλαστικο 

οπως και ολα τα πολυμερη με βαση τον ανθρακα (ετυμολογικα το polycarbonate) 

http://plastics.ides.com/generics/25/polycarbonate-pc

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα προτιμησα το x απο το s3 - για ποιοτητα και εμφανιση - αυτο το ενα σουλουπι - απροσωπο σε διαφορα μεγεθη s3 - note 2 - s4 δεν μου λεει και τιποτα.. τους ειναι ευκολο αλλα αισθητικα αδιαφορο θα ελεγα.. οποτε για one με βλεπω μετα το x+...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...