Προς το περιεχόμενο

Από κινέζικες εταιρείες κινητών τηλεφώνων ποιες θεωρούνται αξιόπιστες ;


Captain Nemo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερω τι ακριβως εννοειτε με τον ορο εξαιρετικα. Εχω παρει ενα απλο τηλεφωνο Lenovo και ειναι αριστο.

Εχω ακουσει καλα λογια και για αλλη μια εταιρια, την Apple.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι ακριβως εννοειτε με τον ορο εξαιρετικα. Εχω παρει ενα απλο τηλεφωνο Lenovo και ειναι αριστο.

Εχω ακουσει καλα λογια και για αλλη μια εταιρια, την Apple.

H Lenovo βγάζει και αυτή αξιόπιστα και "διαφορετικά" κινητά (παραδειγμα το Α660 ίσως το καλύτερο water-dust-shock proof κινητό με εμφάνιση εμπορικού touch-smartphone χωρίς υπερβολές και "λαστιχα" σαν τον "Tσιτουρατο" της Pirelli)...

Οσο για την Apple...πράγματι...και αυτή είναι μία αξιόπιστη ΚΙΝΕΖΙΚΗ εταιρία... B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην παρεξηγηθώ...εξαιρετικά τηλέφωνα σε χαρακτηρισικά υπάρχουν(το "μακριά" αφορούσε την σχεδίαση που χωρίς έμπνευση απλά αντιγράφουν) ...την σχεδίαση του C2 (κατα την γνώμη μου) δεν την φθάνει κανένα...

Βεβαια η "παντοφλέ" σχεδίαση ΟΛΩΝ των Samsung ποτέ δεν μου άρεσε, αντίθετα του Sony xp Z π.χ. την θεωρώ εξαιρετική...

Υ.Γ.Ναι... και βέβαια έχω...και εαν το έδινα ΠΑΛΙ C2 θα έπαιρνα (εαν έβγαζε π.χ. το 2GB-32GB με Gorilla glass και λευκό).. :-D :-D B)

ZOPO C2 FLAGSHIP GOOGLΕ-ΑΡΕ ΤΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Όλα καλά με οθόνες, μπαταρίες κλπ. Με SAR τι γίνεται;

 

Nα σε πληροφορησω οτι ολα τα κινεζικα εκτος των Hi-End εταιριων , χρησιμοποιουν επεξεργαστες τις MEDIATEK με SAR 0,35Body / 0,72Head.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

THL W3+ μεχρι στιγμης, με κανενα απολυτως προβλημα (ουτε στο wifi του), και εχω ηδη παραγγειλει το jiayu G4

http://www.minideal.net/jiayu-g4-mtk6589-smart-phone-android-4-2-quad-core-1gb-ram-4gb-rom-4-7-inch-3000mah-battery-hd-ips-retina-screen-gyroscope-black.html

 

 

(ηθελα βεβαια το μεγαλο με τη 2g/32g αλλα το εχουν καταντησει σαν το γιοφυρι της αρτας και βαρεθηκα να περιμενω)>

 

Γενικα οτα τα κινεζικα εχουν στραφει αποκλειστικα στις 5" πραγμα που θεωρω αρκετα μεγαλο, διοτι με τα πλαστικα γυρω τους φτανουν ανετα τα 14,5-15 εκατοστα μηκος.Το jiayu κρατηθηκε στις 4,7" και σε συνδιασμο με το μικρο πλαστικο γυρω του, φτανει μονο τα 13,3εκ μηκος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...