Προς το περιεχόμενο

Δωρεαν ποκερ με επαθλο + paysafecard :)


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η είσοδος θα είναι 1.10$ (ούτε 1€)
 
ΔΩΡΕΑΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ 10 ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΙΤΗΜΑ!!!
 
 
Βήματα
1)κατεβάστε το client της POKERSTARS
2)Καντε την εγγραφή σας και ανοίξτε το κεντρικό λόμπι και στη συνέχεια κάνε κλικ στην ετικέτα Home Games
3)Κάνε κλικ στο κουμπί 'Γίνε μέλος σε Πόκερ Κλαμπ' Εισαγωγή ID Κλαμπ: 774618
4)Εισαγωγή Κωδικού Πρόσκλησης: the123poker
5)Oι πρώτοι 10 θα πάρουν και τα χρήματα της ΕΓΓΡΑΦΗΣ! Θα τους κανω ACCEPT δλδ και θα τους κάνω μεταφορά και το ποσό που αντιστοιχεί στην εγγραφή
Έπειτα μετά την έγκριση θα δείτε το τουρνουά.. απλά γραφτείτε και καλή τύχη.
6)Ο Πρώτος εκτός απο τα χρηματα που θα λαβει θα λάβει και μια PAYSAFE 10€ και ο δεύτερος μια τον 5€
Ουσιαστικά εκτός του οτι μπορείτε να παίξετε δωρεάν μπορείτε να κερδίσετε και τα χρήματα του βραβείου του πόκερ αλλα και το έξτρα δώρο απο εμάς. (Αν τα άτομα είναι πολλά τότε θα δώσουμε περισσότερες PAYSAFE) 
Kάθε 10 άτομα θα βάζουμε αλλη μια paysafe (ΕΛΆΧΙΣΤΑ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ PAYSAFE 10)
 

Source : http://goo.gl/CCa4m

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε και καλά κέρδη

 

Ευχαριστω φιλος. Ειναι για ολους που θελουν να γραφτουν.. Δεν χριαζεται να γραφτουν απο ΚΑΝΕΝΑ affiliate :)

Αν εχουν pokerstars acc μπορουν να ερθουν. Χαβαλε tournament ειναι.

Τωρα που καναμε την σελιδα με Forum κτλ θα κανουμε ενα Section POKER και ισως κανουμε και αλλα EVENT με περισοτερους USERS και ΔΩΡΑ (οκ ξερω 10€ επιπλεων δεν ειναι κατι το αξιολογο). 

Να πω εδω για οσους δεν γνωριζουν.. τα 1.10$ δεν πανε στο ΣΙΤΕ ΜΑΣ..!!! πανε στο ΤΟΥΡΝΟΥΑ κανονικα και μοιραζονται στους νικιτες.. Κανονικο ΤΟΥΡΝΟΥΑ δλδ. Για αλλους 2 απο οτι βλεπω.. την ΕΙΣΟΔΟ την πληρωνω ΕΓΩ (οπως γραφω και παραπανω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 Ατομα που γράφτηκαν απλα για να παρουν το 1.10$ (ΛΟΛ) ... μπορούσαν απλά να μου ενα PM να τους στειλω 1.10!!!

Αν θεορουν οτι ΚΟΡΟΙΔΕΨΑΝ και ελαβαν 1.10.. οκ.. θα μπορουσαν εστω να παιξουν στο τουρνουα καθος εχει VALUE 10€ παραπανω.

Αν σε καποιο τουρνουα βγουν πρώτοι με 1.10 θα παρουν 5$ αν βγουν σε αυτο που κανουμε πρωτοι θα παρουν 5$ + 10€ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 Ατομα που γράφτηκαν απλα για να παρουν το 1.10$ (ΛΟΛ) ... μπορούσαν απλά να μου ενα PM να τους στειλω 1.10!!!

Αν θεορουν οτι ΚΟΡΟΙΔΕΨΑΝ και ελαβαν 1.10.. οκ.. θα μπορουσαν εστω να παιξουν στο τουρνουα καθος εχει VALUE 10€ παραπανω.

Αν σε καποιο τουρνουα βγουν πρώτοι με 1.10 θα παρουν 5$ αν βγουν σε αυτο που κανουμε πρωτοι θα παρουν 5$ + 10€ :)

φιλε μου γραφτηκα , νομιζω βασικα :P.. Μου γραφει applied δεξια.. πρεπει να κανω κατι αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

φιλε μου γραφτηκα , νομιζω βασικα :P.. Μου γραφει applied δεξια.. πρεπει να κανω κατι αλλο?

Οχι απλα εχει παιξει το tournament.. το επομενο σε 1 μηνα. 

Στειλε μου αν θελεις το USERNAME σου σε pm

Επεξ/σία από newtech
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλ.δεν συμπληρωνεις ουτε φουλ ενα τραπεζι παρολο το σπαμ?!!?!?

 

Φιλε μου καταρχας δεν σπαμαρα. Εκανα POST(απο το 2009 που λειτουργει η σελιδα μου) 2 φωρες για το τουρνουα ποκερ.

Το σιτε ειναι κυριος για το στοιχημα αρα λογικο να μην υπαρχει και μεγαλο ενδιαφερων για ποκερ ,  και τα χρηματα για το BUY-ΙΝ τα εδωσα εγω απο την τσεπη μου καθος και 10€ για τον νικητη

Αν δεις το group του POKER θα δεις οτι εχει 11 ατομα (που γραφτικαν εντως 5 ημερων που ανακοίνωσα το ποκερ, 9 ειναι το fulltable).

Δεν καταλαβαίνω που αποσκοπει το μηνυμα σου.

 

 

φιλε μου γραφτηκα , νομιζω βασικα :P.. Μου γραφει applied δεξια.. πρεπει να κανω κατι αλλο?

 

Φιλε μαλλον εκανες κατι λαθος.

Δες ξανα την διαδικασια (αφου εισαι μελος της POKERSTARS)

 

2)Καντε την εγγραφή σας και ανοίξτε το κεντρικό λόμπι και στη συνέχεια κάνε κλικ στην ετικέτα Home Games
3)Κάνε κλικ στο κουμπί 'Γίνε μέλος σε Πόκερ Κλαμπ' Εισαγωγή ID Κλαμπ: 774618
4)Εισαγωγή Κωδικού Πρόσκλησης: the123poker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...