Προς το περιεχόμενο

Γυμνισμός. κάνετε;


Πιγκάλ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Οχι.Αν και προσπαθουσε ενα φιλαρακι μου να με ψησει να κανουμε.Δεν μπορω ντρεπομαι  :wub:  

:P

αμε.
τραβάς και καμια μαλακια επιτόπου άμα δεις κάνα γκομενάκι καλό.

Απο 'τι μου εχει το φιλαρακι μου το θεωρουν προσβολη αν σου σηκωθει.κατι τετοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γυμνισμό δεν κάνω γιατι θεωρώ το γυμνό σώμα κάτι πολυ ερωτικό και δεν θα ήθελα να χαθεί αυτό.

 

Τώρα οι γυμνιστές δεν με ενοχλούν καθόλου, αρκεί να μην είναι επιδειξίες και αρκεί να μην έχουν το στύλ σου δείχνω τα βυζιά μου αλλα μην τα κοιτάς. Εφόσον μου τα βγάζεις στην φόρα, θα κάνω ότι γουστάρω. Μου έτυχε πέρσι τύπισσα να μου έχει στηθεί στα 4 (στο 1 μέτρο) για κανα τέταρτο και. Κάτι έφτιαχνε και ήρθε να το κάνει μπροστά μας. Εγω μπάνιζα κανονικά και άμα μου την έλεγε κανείς θα του έλεγα να πάει να μαμηθεί. Το συγκεκριμένο δεν με χάλασε αλλα έχει τύχει και με άντρες ανάλογες φάσεις (έπαιζε ο άλλος ρακέτες δίπλα στο κεφάλι μου, μόνο π!@#σκάμπιλο δεν μου έσκασε) που απλα με έκαναν να πάω να κάτσω αλλού.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Δε θα είχα πρόβλημα να κάνω, αν δεν υπήρχε το πρόβλημα με το εισιτήριο εισόδου στην παραλία.</p>

 

Κάτσε

 

Πληρώνεις εισιτήριο για να πάς στην θάλασσα ;;;;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι.Αν και προσπαθουσε ενα φιλαρακι μου να με ψησει να κανουμε.Δεν μπορω ντρεπομαι  :wub:  

:P

Απο 'τι μου εχει το φιλαρακι μου το θεωρουν προσβολη αν σου σηκωθει.κατι τετοιο

κάνουν κάτι που θεωρούν φυσικό και προσβάλλονται με κάτι επίσης φυσικό που δεν ελέγχεται (στύση)

υποκρισία level over 9000!

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...