Προς το περιεχόμενο

Γυμνισμός. κάνετε;


Πιγκάλ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι κανεις αυτην την διακριση ομως;

 

Εγω δεν το θεωρω ωραιο οταν η αλλη βαζει για μαγιο κατι που μοιαζει πιο πολυ με το βρακακι της..

 

Αν εχει κορμαρα δεν χρειαζεται τα μπραζιλ για να το δειξει. Ακομα και με τα γαματα τα ολωσωμα μαγιο παλι κορμαρα θα εχει...

 

Τωρα εσυ αν θες φορα αυτα τα μικροσποπικα μπραζιλ μαγιο και ασε το καθενα να σε βλεπει. Οπως σε βλεπει ο δικο σου οταν ειστε μαζι στο κρεβατι σας..

συγνώμη που θα σε σοκάρω αλλά τα μαγιό είναι εσώρουχα αλλά από άλλο υλικό

και να τα μαγιό είναι σαν τα βρακάκια. και άντρες υπάρχουν που φοράνε μαγιό σε στυλ βρακί και δεν το βρίσκω αντιαισθητικό

και το μπραζίλ με το κανονικό μαγιό δεν έχουν καμιά τραγική διαφορά έτσι;

μόλις μερικά εκατοστά υφάσματος

δεν το ξερα να φοράμε όλες ολόσωμα επειδή εσύ θίγεσαι. άκου ολόσωμα.εγώ δεν φοράω μικροσκοπικά επειδή δεν έχω κορμάρα,άμα είχα θα φόραγα

ο δικός μου δε νομίζω ότι θα με έβλεπε μόνο με το μαγιό, αλλά με κάτι λιγότερο

άκυρα γενικά αυτά που λες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φυση του ανθρωπου. , ειναι να κυκλοφορει γυμνος οπως τα αλλα ζωα , ας αφησουμε λοιπον στην ακρη ταμπου και ντροπες και ας τα πεταξουμε ολα. Λευτερια στους βυζους και στους ορχεις !

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ που πήγα στις καβουρότρυπες μόνο 2 τσίτσιδους και μια τόπλες είδα

όλοι οι άλλοι φορούσαν μαγιό

 

όχι δεν θα έκανα.

Εγώ που πήγα πέτυχα έναν που γυρνούσε από την άλλη και κρυφά την έπαιζε για να φαίνεται μετά πιο μεγάλη...

Τι μου θύμισες, ω ρε γέλια που είχαμε ρίξει....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυμνισμο με αλλους μαζι; Ή απλα πηγε με το αγορι σου σε μια ερημικη παραλια και τα πεταξες ολα;

 

με παρέα, αλλά όχι σε παραλία γυμνιστών με κόσμο.

έχει τυχει και να βρίσκεται κόσμος σε αρκετή απόσταση. απλά να φαίνεται αλλά να μη ξεχωρίζεις ποιος είναι.

 

μια φορά μόνο πήγαμε σε γυμνιστών, έτσι για το χαβαλέ αλλά φύγαμε μετά από λίγη ώρα.

ο λόγος , ότι πολλοί είναι ηλίθιοι και πάνε μόνο και μόνο για μάτι. 

και μάλιστα σε βαθμό που κάνει μπαμ.

αφού δε μας είπαν κουνηθείτε λίγο  γιατί δε βλέπουμε, πάλι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το μπραζίλ με το κανονικό μαγιό δεν έχουν καμιά τραγική διαφορά έτσι;

 

Πες το σε εκείνους που καθορίζουν τι είναι της μόδας κάθε χρόνο, και σε εκείνες που την ακολουθούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνώμη που θα σε σοκάρω αλλά τα μαγιό είναι εσώρουχα αλλά από άλλο υλικό

και να τα μαγιό είναι σαν τα βρακάκια. και άντρες υπάρχουν που φοράνε μαγιό σε στυλ βρακί και δεν το βρίσκω αντιαισθητικό

και το μπραζίλ με το κανονικό μαγιό δεν έχουν καμιά τραγική διαφορά έτσι;

μόλις μερικά εκατοστά υφάσματος

δεν το ξερα να φοράμε όλες ολόσωμα επειδή εσύ θίγεσαι. άκου ολόσωμα.εγώ δεν φοράω μικροσκοπικά επειδή δεν έχω κορμάρα,άμα είχα θα φόραγα

ο δικός μου δε νομίζω ότι θα με έβλεπε μόνο με το μαγιό, αλλά με κάτι λιγότερο

άκυρα γενικά αυτά που λες

Καμια τραγικη διαφορα το ενα καλυπτει τον κωλο και το αλλο μπαινει μεσα στον κωλο.. Αυτα τα μερικα εκατοστα κανουν αυτο που πρεπει..

 

Δεν καταλαβα το ολοσωμο δεν ειναι ωραιο;

 

Αποψη σου, εμενα οταν η γυναικα ειναι σουλουπομενη μ αρεσει και με ολοσωμο. Μην εχεις την εικονα του ολοσωμου που φορουσανε οι γιαγιαδες μας..

 

Δεν θιγομαι αν δω καποια να φοραει μπραζιλ. Αυτη γιατι ομως κινιζεται οταν δην κοιταω τον κωλο που με τον εχει πεταξει εξω;

 

Το αντρικα μαγιο ετσι ηταν παντα, απλα τωρα φορανε τυπου σορτς.

 

Αν εγω φορουσα ενα μαγιο που να κρυβει μονο τα @@ μου εσει θα ησουν ανετη; Δεν το νομιζω..

 

Παλι καλα που τονισε την διαφορα του μαγιο με τα βρακια, γιατι τοσο καιρο μπαρδευα τα μποξερακια μου για μαγιο και τα φορουσα.

 

Ειχε και την απορια γιατι δεν στεγνωνουν γρηγορα.. Ρε γαμωτο τα βρακια μου φορουσα φτου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι είναι άνω των 35 θυμούνται πολύ καλά τους μπαμπάδες και παππούδες με τα μαγιό στυλ σλιπάκι.

Δεν υπήρχαν βερμούδες τότε. Ακόμα και οι σημερινοί 35άρηδες τέτοια φορούσαμε όταν ήμασταν νέοι. Στα χρόνια μας πρωτοεμφανίστηκαν οι βερμούδες, που τις ξεκίνησαν όσοι είχαν κιλά παραπάνω, ιδίως κοιλιά, και σιγά σιγά αφομοιώθηκε σαν το βασικό ανδρικό ένδυμα παραλίας για μέσα και έξω από την θάλασσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το στρινκ μπαινει μεσα στον κωλο οχι το μπραζιλ

το μπραζιλ ειναι πιο σκαφτο

 

το ολοσωμο ειναι αθλιο

 

γιατι να κινιζεται αν κοιτας τον κωλο της? για αυτο το βαζει. κι εσυ δηλαδη θες να πεις οτι κοιτας σαν λιγουρι κ ενοχλουνται?

 

γιατι να μην ημουν ανετη γαμω αν φορουσες στρινκ? εδω εχω δει παππουδες σε παραλια να φορανε τανγκα, τι με νοιαζει?ας φοραν οτι θελουν

 

ημαρτον τα κομπλεξ

 

τελωσπαντων εσυ τη γκομενα σου να μην την αφηνεις να φοραει μπικινι. ααααα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω την αφηνω να φοραει αυτο που δεν με κανει ρεζιλι εκεινη την στιγμη. Διοτι συνοδευεται απο μενα.

 

Αν θελει να τα πεταξει ολα στην φορα και γω να κανω τον μαλακα, ας παει αλλου. 

 

Αλλα ειχα κανει στην κοπελα μου μια φορα την ερωτηση αυτο που φορας μαζι μου το φορας και οταν πας για μπανιο με τον πατερας σου.. Κοκκινισε και με ειπε φυσικα οχι, εχω αλλο.

 

Κομπλεξ δεν εχω. Αντρας ειμαι και κοιταω το ωραιο. Αν εσυ ομως βαζει το μπραζιλ, μην εχεις την απαιτησει να μην δεν κοιταω. Τα ματια μου δεν μπορει να τα ελεγξει κανεις, 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως μου αρέσει το μπραζίλιαν και στην κοπέλα μου. Δεν το θεωρώ προκλητικό καθόλου και όπως κοιτάς εσύ τον κώλο της άλλης να περιμένεις να κοιτάξουν και τον κώλο της γκόμενα σου. Εμένα δεν με πειράζει αρκεί να μην είναι κανένας προκλητικός ο άλλος και άμα δεί οτι τον κοιτάζω απλα να μην ξανακοιτάξει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...