Προς το περιεχόμενο

ρευματα επεξεργαστη και θερμοκασια Motheboard


ksideras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το εχω δει αλλα δεν ξερω  και για πιο εξαρτημα το γραφει κανενας φιλος αμα ξερει να μασ διαφωτησει :/



http://img259.imageshack.us/img259/402/xuy.png

 

αυτη εδω ειναι σε idle και μετα  εβαλα και επεξα need for speed most wanted 2012 20 λεπτα περιπου να ανεβουν η θερμοκρασιες για να δειτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά ειναι λιγο τσιμπηνές οι θερμοκρασίες στην cpu και κάρτα γραφικώ οχι ομως τιποτα ανησυχητικό , μπορεις αν θέλεις και ξέρεις εσυ η καποιος φίλος σου αφου ρίξεις ενα καλο καθάρισμα απο σκόνες κτλπ να αλλάξεις θερμοαγώγιμη πάστα και στην cpu και κάρτα γραφικών, και αν έπαιρνε και κανενα extra ανεμιστήρα το κουτί σου ακομα καλύτερα, υπάρχει φυσικά και η λύση μιας aftermarket ψύκτρας για  cpu απο την μαμα που φαντάζομαι εχεις τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παρω αλλη ψυκτρα σε λιγες μερες. 6 μηνες το εχω το πσ θελει αλλαγη παστας? το ζαλμαν ζ11 εχω εχει 5 ανεμιστιρες θα βαλω ενα 120μμ και εναν 140μμ που περν ει κατω. θελουν και σιμαζεμα τα καλωδια απο το τροφοδοτικο γιατι γιναιτε τησ ποπης ομως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει μην τρελένεσαι κιολας βασικα αμα αλλαξεις ψύκτρα θα βάλεις και καινούργια πάστα αλλα και ενα συμάζεμα στα καλώδια θα βοηθήσει και καλο καθάρισμα απο σκόνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω δει αλλα δεν ξερω  και για πιο εξαρτημα το γραφει κανενας φιλος αμα ξερει να μασ διαφωτησει :/

 

http://img259.imageshack.us/img259/402/xuy.png

 

αυτη εδω ειναι σε idle και μετα  εβαλα και επεξα need for speed most wanted 2012 20 λεπτα περιπου να ανεβουν η θερμοκρασιες για να δειτε

 

Is that Vista? :o

 

 

Καλο σημαζεμα τα καλωδια φιλε. Και φυρικα ψυκτρα. Ειναι και καλοκαρι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...