Προς το περιεχόμενο

Gaming PC με τα όλα του!


TrueGamerGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν παιδιά. Το μηχάνημα ίσως μην γίνει φέτος αλλά του χρόνου γιατί θέλω να έρθουν ddr4 και νέες amd κάρτες γραφικών αλλά και οι τωρινές video cards με ddr3 ram για το pc δεν με χαλάνε καθόλου.

Θα διαθέσω το πολύ 1000€ και δεν συμπεριλαμβάνεται οθόνη γιατί έχω μια led FullHD LG 22" 70 Hz η οποία θα με βολέψει άνετα.Θέλω καλύτερα 2 ssd κι ας είναι 60gb ο καθένας για raid 0 και πιστεύω πως μια asrock extreme 4 είναι πολύ καλή αν και ίσως καταλήξω σε 8350 από την amd γιατί θα με βοηθήσει στο editing παρά τα λίγο λιγότερα frames στα games, οπότε θέλω μια καλή κάρτα γραφικών.Ποντίκι και περιφερειακά δεν θέλω.Το tower μόνο πείτε μου...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη με λιγα λογια θελεις να μυρισουμε τα νυχια μας για να ξερουμε ποσο θα εχουν οι ddr4 μνημες και οι νεες καρτες της amd γιατι αλλιως πως θα βγει το budget  μισο να συμβουλευτω την μαγικη μου σφαιρα .....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Λοιπόν παιδιά. Το μηχάνημα ίσως μην γίνει φέτος αλλά του χρόνου..

 

Τωρα εσύ σοβαρά περιμένεις απάντηση? Μέχρι του χρόνου, ποιός ζει ποιός πεθαίνει :-D

 

Δηλαδη με λιγα λογια θελεις να μυρισουμε τα νυχια μας για να ξερουμε ποσο θα εχουν οι ddr4 μνημες και οι νεες καρτες της amd γιατι αλλιως πως θα βγει το budget  μισο να συμβουλευτω την μαγικη μου σφαιρα .....

Ωραία κεραυνέ..κοίτα εσύ την σφαίρα και εγώ ρίχνω τα ταρώ!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λεω στην asrock xtreme 4 να βαλαεις τον 4770Κ...

Μπορει αργοτερα να καταφερεις να κουμπωσεις και ddr4 πανω,που ξερεις?μπορει να κανουν.

το ξερεις?δεν το ξερεις.μπορει και οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν με το καλο θες να παρεις το pc και εννοω αμεσα σε 3-7μερες πχ πριν την αγορα να ρωτισεις γνωμες αργοτερα θα εχουν βγει αλλες cpu και gpu..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα εσύ σοβαρά περιμένεις απάντηση? Μέχρι του χρόνου, ποιός ζει ποιός πεθαίνει :-D

 

Ωραία κεραυνέ..κοίτα εσύ την σφαίρα και εγώ ρίχνω τα ταρώ!

μισό να δω τον καφέ και θα σου πω.... σφαίρα+ταρώ+καφές= το καλύτερο μηχάνημα θα πάρεις :-D   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...