Προς το περιεχόμενο

Evga GTX 760 220 ευρω αξιζει?


Constantine_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε constantine,εγω σε βλεπω μια χαρα.Και σε cpu,και οθονη(προς το παρον),λογω του οτι τα Games δεν ειναι απ'οτι καταλαβα προτεραιοτητα σου,και μνημη,κλπ...ρωτησες κατι.

Evga GTX 760 220 ευρω αξιζει?

Nαι,ΕΑΝ  σε ενδιαφερουν physX,cuda,κλπ...και καλα κανεις που πας σε μικρη τιμη αγορας καρτα,διοτι εαν θα δεις απο ΟΛΟ το site,ΔΕΝ αξιζει ακριβη,οταν σε λιγους μηνες,2,3 κλπ,η καρτα συμφωνα με τα λεγομενα παλιων μελων ΔΕΝ θα αξιζει(απο τιμη),ουτε για ραδικια στην λαικη!Απλα τα πραγματα. :P Απλα παρε με καλη ψυκτρα,να μην εχεις θεμα θερμοκρασιων σε γενικες γραμμες.

 

Εαν δεν σε ενδιαφερουν τα παραπανω,και θελεις να πας σε amd,επισης σε αυτη την τιμη,παλι καλα θα κανεις,αρκει να εισαι ισορροπημενος με τον εαυτο σου,σε περιπτωση που παρεις amd,και ερχεται μετα κανενας γνωστος σου,και σου λεει τιποτε αρλουμπες(καιγονται,ακουγονται κλπ..),και δεν ξερεις μετα τι να του πεις,και θα νοιωθεις ασχημα απεναντι του.Δεν σε ξερω,πιθανολογω σε πραγματα που διαβαστηκανε,και μετα προσωπικα γελουσα.

 

Εαν λοιπον,μπορεις να δωσεις μεχρι 250 ευρω,και ολα τα παραπανω που σου ειπα,σε καλυπτουν,αναλογα με την χρηση,η 760 στα 220 ευρω αξιζουν.Αν αυτη ειναι η ερωτηση σε στενα προσωπικες σκεψεις του εαυτου σου.

Εαν παλι,θελεις εναλλακτικη,και σε amd σε αυτα τα χρηματα,παλι θα εισαι ενταξει.

 

Με 220-250 ευρω,κρατα την καρτα 3 χρονακια,και μετα δως της ενα σουτ,και παρε την  οποια καινουρια τοτε θα σου αρεσει με καπια αλλα 250,και θα εισαι και φρεσκος κα ανετος,διχως να το μετανοιωσεις!

Ακριβες καρτες,γενικως ολοι μας,πρεπει να σταματησουμε να παιρνουμε,οταν οι εταιρειες αλλα και η αγορα γενικως,χασανε το μπαλακι!

Αυτα,και καλο σου βραδυ.Ελπιζω να βοηθησα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 159
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι εννοεις οτι δεν θα αξιζει μετα απο 3 μηνες???????Στα 220ευρο με 3 χρονια εγγυηση δηλαδη τι αλλο μπορεις να παρεις μην τρελαθουμε δηλαδη 200-250 ειπε ο ts οτι διαθετει και η καρτα αυτη στα λεφτα αυτα ειναι μονοδρομος πως να το κανουμε.συμφωνα με τα λεγομενα παλιων μελων η καρτα στην τιμη της τωρα αξιζει με τα 1000,δεν ξερω τι σχολια διαβαζεις.Και η 7870xt ειναι πολυ καλη αλλα παει στα 240.Το οτι δεν αξιζει για τα λεφτα της μπορει να το πει καποιος ο οποιος ειναι 100% amdfanboy και δεν προκειται ποτε να προτεινει nvidia, καποιος που δεν εχει ιδεα απο καρτες γραφικων ή καποιος που ισως ζηλευει γιατι μπορει να πηρε την 660ti πριν λιγες μερες και τωρα βλεπει την 760 και τραβαει τα μαλια του.3χρονια ουτως ή αλλως ειναι η εγγυηση της evga.

 

''αρκει να εισαι ισορροπημενος με τον εαυτο σου,σε περιπτωση που παρεις amd,και ερχεται μετα κανενας γνωστος σου,και σου λεει τιποτε αρλουμπες(καιγονται,ακουγονται κλπ..),και δεν ξερεις μετα τι να του πεις,και θα νοιωθεις ασχημα απεναντι του.''

Εννοειται οτι τον αγνοεις ή τον κοροίδευεις εσυ αυτο τον γνωστο γιατι πολυ απλα δεν ξερει τι του γινεται και εχει κολλησει με παλιες ιδεες που πιθανον να εχει ακουσει απο 2 ακυρους,οι οποιοι μπορει να κανανε λαθως oc και μετα να τα ριχνανε στην amd.

 

Τελος ''Ακριβες καρτες,γενικως ολοι μας,πρεπει να σταματησουμε να παιρνουμε,οταν οι εταιρειες αλλα και η αγορα γενικως,χασανε το μπαλακι!. Ο καθενας ξοδευει οπου θελει τα λεφτα του.Αλλοι αγοραζουν ακριβα κινητα και τα αλλαζουν καθε 1-2 χρονια,αλλοι δινουν extra λεφτα για ζαντες,αλογα και ηχοσυστηματα στα αμαξια τους,αλλοι πανε διακοπες καθε χρονο στην Αμερικη,αλλοι τα τρωνε στα μπουζουκια. Και στις καρτες γραφικων ισχυει αυτο,ακομα και στις κονσολες.Εχει ο καθενας το δικαιωμα να τρωει τα λεφτα οπου αυτος θελει.Αρα καλο θα ειναι τετοιες συμβουλες να τις κραταμε για τον εαυτο μας ή να τις αναφερουμε σε αλλα topic.

Φιλικα παντα :-) 

 

Εγω παντως οπως και παιδια σε αλλα topic αμα διαβαζεις που αναφερεται η 760, σου λενε ολοι να την αγορασεις χωρις δευτερη σκεψη,εκτως αμα βρεις απο εξωτερικο την 7950 στα λεφτα αυτα που ειναι στα ιδια επιπεδα με την 760.Σε 2-3-4 μηνες ακομα και αλλες καρτες να βγουν παιχνιδια εκτως απο το GTA V και κανα 2 ακομα θα βγουν μεχρι να βγουν οι κονσολες και απο του χρονου αντε να αρχισουμε να βλεπουμε κανα νεο τιτλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταζομαι λες για αυτην http://www.skroutz.gr/s/2838652/PowerColor-Radeon-HD7870-2GB-PCS-Myst-Edition.html?from=most-popular&keyphrase=myst.Σωστος o Μillenium που το ανεφερε. :-) Γγω εχω φαει κολλημα με την πιο ακριβη Sapphire :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταζομαι λες για αυτην http://www.skroutz.gr/s/2838652/PowerColor-Radeon-HD7870-2GB-PCS-Myst-Edition.html?from=most-popular&keyphrase=myst.Σωστος o Μillenium που το ανεφερε. :-) Γγω εχω φαει κολλημα με την πιο ακριβη Sapphire :P

Δεν αξιζει η sapphire τα extra. Ουτε σε ποιοτητα υλικων ουτε σε cooler. 

 

Τι να χαλαρωσω ρε millenium, ειπες κατι που τροφοδοτειται απο παντου οσο διαβαζω στα νεα συστηματα, σου απαντησα, δεν εχεις αναφερει τιποτα για αυτο το θεμα, λες χιλια 2 αλλα, πουλας και πνευματακι και τσιπουρα. Και στο τελος μου λες να χαλαρωσω? Οχι δεν χαλαρωνω λοιπον, μεχρι να αλλαξετε την λανθασμενη σας αποψη. Θυμαμαι και παλιοτερα σε ειχα διορθωσει και μετα απο καμποσα topic, ξανα, ελεγες τα ιδια. Τι να πω, μπορω να σταματησω να ασχολουμαι γενικα, αλλα οταν βλεπω να παρασερνεται κοσμος, τρελαινομαι. Και αυτο πρεπει να το εχω ξαναγραψει. Πιο πολυ φαια ουσια σπαταλησαμε για να γραψουμε 2-3 ειρωνειες παρα να βοηθησουμε τον ts/καταληξουμε στο αν η 760 ειναι overkill για μικρες αναλυσεις.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ θα συμφωνήσω απόλυτα.

 

Υπάρχουσα 22άρα οθόνη δεν είναι του πεταματού, όπως αρκετοί χρήστες του insomnia ανακρώζουν αδιαλλείπτως...

 

Έτσι παρασύρεται ο κόσμος σε αχρείαστες αγορές. 

 

Είναι άλλο εντελώς το ζήτημα, αν δεν υπάρχει οθόνη και δεδομένης της GΤΧ760 καλούμαστε να επιλέξουμε μεταξύ FullHD οθόνης 22'' ή 23'' και άνω.

Σαφώς και δεν είναι του πεταματού τα 22'

Για εμένα αυτες οι ιντσες ειναι οι ιδανικές οταν είσαι σε απόσταση 50cm σε ενα γραφείο δλδ

Αντε βαριά 24'

Απο εκει και πάνω είναι μεγάλη η οθόνη και κουραστική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα θελω να σας ρωτησω αν η παραπανω καρτα γραφικων αξιζει να την παρω απο το site της evga η αν υπαρχει καποια καλυτερη να προτεινετε σαυτα τα λεφτα.Εχω το συστημα της υπογραφης και θελω να παιζω και κανα παιχνιδι που και που κυριως rpg αλλα και κανα fps απτα καινουργια να τα τραβαει.εχω 22αρα οθονη.

 

με τα μπουνια αξιζει!!!

 

οχι δεν υπαρχει καμια καλυτερη σε αυτα τα λευτα,μονοδρομος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεις οτι δεν θα αξιζει μετα απο 3 μηνες???????Στα 220ευρο με 3 χρονια εγγυηση δηλαδη τι αλλο μπορεις να παρεις μην τρελαθουμε δηλαδη 200-250 ειπε ο ts οτι διαθετει και η καρτα αυτη στα λεφτα αυτα ειναι μονοδρομος πως να το κανουμε.συμφωνα με τα λεγομενα παλιων μελων η καρτα στην τιμη της τωρα αξιζει με τα 1000,δεν ξερω τι σχολια διαβαζεις.Και η 7870xt ειναι πολυ καλη αλλα παει στα 240.Το οτι δεν αξιζει για τα λεφτα της μπορει να το πει καποιος ο οποιος ειναι 100% amdfanboy και δεν προκειται ποτε να προτεινει nvidia, καποιος που δεν εχει ιδεα απο καρτες γραφικων ή καποιος που ισως ζηλευει γιατι μπορει να πηρε την 660ti πριν λιγες μερες και τωρα βλεπει την 760 και τραβαει τα μαλια του.3χρονια ουτως ή αλλως ειναι η εγγυηση της evga.

 

''αρκει να εισαι ισορροπημενος με τον εαυτο σου,σε περιπτωση που παρεις amd,και ερχεται μετα κανενας γνωστος σου,και σου λεει τιποτε αρλουμπες(καιγονται,ακουγονται κλπ..),και δεν ξερεις μετα τι να του πεις,και θα νοιωθεις ασχημα απεναντι του.''

Εννοειται οτι τον αγνοεις ή τον κοροίδευεις εσυ αυτο τον γνωστο γιατι πολυ απλα δεν ξερει τι του γινεται και εχει κολλησει με παλιες ιδεες που πιθανον να εχει ακουσει απο 2 ακυρους,οι οποιοι μπορει να κανανε λαθως oc και μετα να τα ριχνανε στην amd.

 

Τελος ''Ακριβες καρτες,γενικως ολοι μας,πρεπει να σταματησουμε να παιρνουμε,οταν οι εταιρειες αλλα και η αγορα γενικως,χασανε το μπαλακι!. Ο καθενας ξοδευει οπου θελει τα λεφτα του.Αλλοι αγοραζουν ακριβα κινητα και τα αλλαζουν καθε 1-2 χρονια,αλλοι δινουν extra λεφτα για ζαντες,αλογα και ηχοσυστηματα στα αμαξια τους,αλλοι πανε διακοπες καθε χρονο στην Αμερικη,αλλοι τα τρωνε στα μπουζουκια. Και στις καρτες γραφικων ισχυει αυτο,ακομα και στις κονσολες.Εχει ο καθενας το δικαιωμα να τρωει τα λεφτα οπου αυτος θελει.Αρα καλο θα ειναι τετοιες συμβουλες να τις κραταμε για τον εαυτο μας ή να τις αναφερουμε σε αλλα topic.

Φιλικα παντα :-) 

 

Εγω παντως οπως και παιδια σε αλλα topic αμα διαβαζεις που αναφερεται η 760, σου λενε ολοι να την αγορασεις χωρις δευτερη σκεψη,εκτως αμα βρεις απο εξωτερικο την 7950 στα λεφτα αυτα που ειναι στα ιδια επιπεδα με την 760.Σε 2-3-4 μηνες ακομα και αλλες καρτες να βγουν παιχνιδια εκτως απο το GTA V και κανα 2 ακομα θα βγουν μεχρι να βγουν οι κονσολες και απο του χρονου αντε να αρχισουμε να βλεπουμε κανα νεο τιτλο.

Ημουν πολυ ξεκαθαρος σε οτι ειπα.Σε προσωπικη αντιπαραθεση δεν μπαινω ποτε.

Ο φιλος ρωταει αν η 760 στα 220 αξιζει.Απλη ερωτηση,και μην αναγουμε συνεχως θεματα καρτων και επεξεργαστων σε μια διαρκη αντιπαραθεση nvidia(υποστηρικτες),και amd(υποστηρικτες).

Αν ο φιλος οπως ανεφερες περι μπουζουκια κλπ,ηθελε να δωσει περισσοτερα χρηματα,θα ρωτουσε για 780,titan,7990.

Αυτο ομως δεν σημαινει,οτι κατα γενικη ομολογια ολων,οταν δινεις ενα καρο χρηματα,μεσα ακριβως οπως ειπα σε λιγους μηνες,οτι η καρτα δεν χανει την αξια της;Σε αυτο θα πρεπει να απαντησει ο ιδιος.Ποσο ανετα οικονομικα ειναι,και αν παιρνει το ρισκο,μιας τετοιας  αγορας,οτιδηποτε κι αν ειναι αυτο.Εσυ μπορει να σκεφτεσαι οπως ειπες ετσι,αλλα οφειλουμε ομως να ενημερωσουμε και για την αλλη πλευρα του νομισματος,ΝΑΙ σε ενα τεχνικο forum.Εκτος των χαρακτηριστικων οποιουδηποτε hardware,υπαρχει πρωτιστως και το οικονομικο.

Διαφωνεις δηλαδη,οτι αν δωσει αυτα τα χρηματα τωρα,τα 220 ευρω,και κρατησει την καρτουλα 3 χρονια,οτι δεν θα εχει κερδος(θα αποσβεση η καρτα καλυτερα τα χρηματα της), εναντι στο να δωσει 700 ευρω,και σε εξη μηνες να μην αξιζει ουτε 400;!Ενω σε 3 χρονια,και λιγα θα εχει δωσει,και θα αποσβεση την αξια της ΑΞΙΟΠΡΕΠΩΣ,κανοντας την δουλεια,συμφωνα με τα λεγομενα του φιλου,για την οποια προοριζεται.

Λογικη λεγεται αυτο.Αν ελεγε,παιδια εχω 1000 ευρω,και δεν ξερω πως να τα ξοδεψω;η συζητηση τοτε,αλλα και οι συμβουλες θα ηταν διαφορετικες.Εσυ σκεφτεσαι με τον ενα τροπο,ο αλλος σκεφτεται με τον αλλο.Ενημερωνεις τι ισχυει,και ο καθενας διαλεγει πως θελει να ξοδεψει τα χρηματα του,αρκει να εχει μια γενικη εικονα.Απλα πραγματα.

Το ερωτημα ηταν ξεκαθαρο,και το σχολιο μου επισης.Εαν τον ενδιαφερει αυτο και αυτο,παιρνει την 760,και τα λεφτα της τα αξιζει(ξεκαθαρο).

Εαν δεν τον ενδιαφερει αυτο και το αλλο,παει σε κατι αλλο(επισης ξεκαθαρο),στα ιδια χρηματα η' πιο φθηνο,και στις επιδοσεις που αναζητα,συμφωνα με το οριο,που ο ιδιος θετει οικονομικα.Για καρτες μιλαμε,και οχι για το πως να πεταξει χρηματα,διχως αντικρυσμα.

Τα μπουζουκια ειναι ψυχαγωγια.Η καρτα θα του κανει δουλεια.Οι ζαντες ειναι για ομορφια(μπορεις να εχεις και σιδερενιεςκαι το αυτοκινητο να συνεχιζει να κινειται).Η καρτα δεν ειναι για ομορφια(κατα το 80%).Οι διακοπες σε ξεκουραζουν,και σου προσφερουν την ευκαιρια να γνωρισεις αλλα μερη.Η καρτα δεν σε ξεναγει.

Μην τα μπερδευουμε ολα,ΟΤΑΝ ακριβως μιλαμε για τεχνικο forum.Ο ορος vfm στα τεχνικα forum,υπαρχει για εναν λογο.Και αυτον εξηγησα.Αυτο ρωτησε και ο φιλος,σε αυτο του απαντησα.

Λιγοτερα χρηματα,κανοντας την δουλεια που αναζητας,σημαινει καλυτερη αποσβεση χρηματων,και χρηματα περισσοτερα για αναβαθμιση στο μελλον,με καινουρια χαρακτηριστικα.Εδω δινουμε συμβουλες βελτιστες για hardware,στα χρηματα,και στις αναγκες που θελει ο καθενας.

Το να θελει καποιος να παιζει mame32,και να του λεμε παρε Titan,δεν στεκει,οπως και να το δεις.Το να ειναι καποιος ενας μεσος χρηστης,και να του λεμε παρε κουτι 600 ευρω,παλι δεν στεκει!Εδω μεσα,ρωτανε παιδια,αν αξιζει καποιος να δωσει καποια χρηματα,για τον σκοπο που προοριζεται.Οχι πως θα τα ξοδεψει,επειδη μπορει.Αυτο το κανει και μονος του,διχως να ρωτα.

Αλλιως θα ελεγε,τι ακριβο υπαρχει;παιρνω αυτο,και τελειωσα.

Φιλικα παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επισης εσυ περιμενα να εισαι στην ιδια μερια με τον mill. Σε  παραγλυκανε η 7950 μου φαινεται :D 

 

H 7950 μέλι λέμεεεεεεεεε! :D

 

Όμως έχω ήδη απαντήσει φίλε μου.

 

Εδώ θα συμφωνήσω απόλυτα.

 

Υπάρχουσα 22άρα οθόνη δεν είναι του πεταματού, όπως αρκετοί χρήστες του insomnia ανακρώζουν αδιαλλείπτως...

 

Έτσι παρασύρεται ο κόσμος σε αχρείαστες αγορές. 

 

Είναι άλλο εντελώς το ζήτημα, αν δεν υπάρχει οθόνη και δεδομένης της GΤΧ760 καλούμαστε να επιλέξουμε μεταξύ FullHD οθόνης 22'' ή 23'' και άνω.

 

Τότε ναι κι εγώ συμπλέω με την επιλογή 23'' και άνω, διότι είναι το μόνο λογικό. ;)

 

 

@ Millennium

 

Δεν απάντησες σε αυτό το σχόλιο και πως να το κάνεις άλλωστε:

 

Τραγουδάς υπέροχα, αλλά στο έχουν πει ήδη πολλές φορές...  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

 

Σε άλλο απάντησα εγώ και συ διαστρεβλώνεις τα γραφόμενα, εσύ συνεχίζεις τα δικά σου.

 

Έχει τον 3930Κ με gt630 και 22άρα οθόνη, άρα???????????????? Βάλε το μυαλουδάκι σου να πάρει στροφές...

 

Σου απάντησε εξαίσια και ο Ashmadia παραπάνω.

 

Ήσουν λοιπόν λάθος εξ αρχής και πήγες να το σώσεις διαστρεβλώνοντας τα δικά μου γραφόμενα.

 

Ήσουν λάθος και ξεμπροστιάσθηκες και απ' την απάντηση του ενδιαφερόμενου:

 

Γιατι οπως γραφω και στο spoiler γραφει DAW build δλδ το μηχανημα ειναι για μουσικη παραγωγη,για δουλεια το θελω,το παιχνιδι ερχετε σε 2η μοιρα  στον ελευθερο μου χρονο γιαυτο κ διαλεξα μια φτηνη για αρχη λογο budget γτ ειχε ξεφυγει και τωρα που μαζεψα καποια λεφτα μπορω να διαθεσω κ για καρτα γραφικων.Οσον αφορα για οθονη λεω να παρω καμια μεταχειρησμενη απο καμια αγγελεια εδω αν βρω σε καλη τιμη αλλα για την ωρα δεν καιγομαι τοσο,οθονη θα παρω τον χειμωνα καμια 24αρα dell σκεφτομαι.

 

Κάνεις το ίδιο τραγικό λάθος κάθε φορά και αρνείσαι πεισματικά να το παραδεχτείς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι η 760. Θα σε καλύψει άνετα σε 1080p gaming για καιρό. Για να καταλάβεις έχω 560ti ( είναι και factory overclocked ) και αυτή τη στιγμή τίποτα δεν μου γονατίζει την κάρτα και παίζω αξιοπρεπεστατα σε Ultra settings ( battlefield 3 ). 

Και μην ψαρώνεις με το κάθε παιχνίδι που βγαίνει στην αρχή και επειδή δεν είναι καλογραμμένο γονατίζει κάρτες. Χαρακτηριστικό παράδειγμα με battlefield 3 που παιζω εδώ και καιρό μετά το update στους drivers κάπου το Δεκεμβρη αν θυμάμαι καλά το παιχνίδι πάιζει απλά τέλεια.

Λοιπόν πάρε την 760 και έλα ξανά σε 4-5 χρόνια να σου προτείνουμε καμιά κάρτα καλά να είμαστε....

 

Βέβαια υπάρχει και η άλλη άποψη που λέει ότι επειδή βγάινουν τώρα οι κονσόλες περιμένουμε ένα spec bump οπότε ίσως είναι καλύτερα να προσπεράσουμε τελείως τη σειρά 7 και να πάμε για 8 αλλά αν δεν έχεις και θέλεις πάρε 760 μια χαρά είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 8χχ σειρα ποτε βγαινει?Μπορω να περιμενω μεχρι σεπτεμβρη-οκτωμβη δν καιγομαι κ πολυ αλλα αν ειναι ευκαιρια να παρω τωρα την 760 γιατι να μν την παρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 8χχ σειρα ποτε βγαινει?Μπορω να περιμενω μεχρι σεπτεμβρη-οκτωμβη δν καιγομαι κ πολυ αλλα αν ειναι ευκαιρια να παρω τωρα την 760 γιατι να μν την παρω.

Noμιζω οτι η 8χχ σειρα βγαινει το 2014.Ισως και το πρωτο εξαμηνο.Κανεις δεν ξερει,απλα απ'οτι διαβαζετε.

Σιγουρα θα ειναι κατι δυνατοτερο,και εαν κρινω απο τις τιμες(που εβαλε μυαλο λιγο η nvidia),ισως να ειναι και πιο ανταγωνιστικες.

Εαν βολευεσαι με οτι εχεις,περιμενε.Με την λογικη οτι δεν αλλαζεις καρτες σαν τα πουκαμισα :lol:

Εαν ομως,νοιωθεις αναγκη για αναβαθμιση,η 760 στα χρηματα που μπορεις να διαθεσεις,ειναι μια καλη επιλογη,να την κρατησεις 3 χρονακια,και επειδη δεν ειναι πολυ ακριβη,να αποσβεστει σωστα η αγορα της.Απλα τα πραγματα.

Εαν οντως επιλεξεις να παρεις 760 evga,παρε την πιο φθηνη,αλλα με την custom ψυκτρα.

Tα physX,cuda κλπ,σε ενδιαφερουν;δεν μας ειπες.Εαν ναι,τοτε η 760 ειναι μονοδρομος.

Εαν οχι,πηγαινε σε amd 7950.Θεμα επιλογης ειναι,αναλογα για τι προοριζεται η καρτουλα.

Aυτα,και καλη επιλογη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...